Golf IV, 1.6i - 74 kw - pomoooc...:o( r.v.98

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
dawenow
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opavwa

Re: Golf IV, 1.6i - 74 kw - pomoooc...:o( r.v.98

Příspěvek od dawenow »

lukymouka píše:Ahoj, je to přesně tato plastová hadice... Ale zase to není ta z výpisu ETKy, ne? (řekl bych..)..

Na obrázku jsem zvýraznil, kde tu hadici mám celou rozlouskanou, spuchřelou, popraskanou, tak doufám, že po výměně, vysoké otáčky a kolísání budou fuč..:o)
stejný problem jsem resil pred rokem a pul , po vymene vse ok , nekupoval jsem original ve VW jelikoz davat 1600 kc za plast je asi trochu zbytecne koupil jsem druhovyrobu z Polska a vse je ok, nez jsem provedl vymenu stacilo pouzit na urcitou dobu silikon na vyssi teploty a hadici kde je popraskana oblepit,
jinak to co je na obrazku predchozïm z Etky doopravdy neni 1,6 74 kw

lukymouka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 26.03.2008 14:19

Re: Golf IV, 1.6i - 74 kw - r.v.98 - new info!!! help!

Příspěvek od lukymouka »

Tak,

vyměněna sací hadice, vyměněn snímač/čidlo otáček ..
Nakonec ještě klapka, stará byla špatná, tak v servise sehnali z vrakoviště dobrou..

Aktuální stav:
Za studena hodně dlouhé starty, po-té to musím držet pod plynem, jinak chcípá...:O(
Po zahřátí na provozní teplotu OK, otáčky se drží.. (jen po prošlápnutí plynu to spadne na 600 ot. a ustálí se na 800 - 900 ot. v klidném stavu to drží naprosto pevně)..

Prosím pomoc, proč tak dlouhé starty a za studena chcípá??? :o( (chcípá i za tepla když ho nastartuju) :o(

dííííkyy moc Vám všem!!

lukymouka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 26.03.2008 14:19

Re: Golf IV, 1.6i - 74 kw - vyřešeno!!

Příspěvek od lukymouka »

Vyřešeno!!!

Je mi potěšením Vám oznámit že golfík je zcela zdráv...:o)) doufejme, že je na nějakou dloouhou dobu klid...:o)

Ale povim Vám bylo to peklo..:o(
Měnila se klapka, snímač otáček na vačce, teplotní čídlo, detonační čidlo, ještě nějaké čidlo otáček, no prostě jsem rád, že je to za mnou...

Všechno to řekla postupně diagnostika, ale bohužel ne najednou...

Ještě jednou děkuju všem za úsilí, které jsme do toho vložili, a ještě jednou veliký, opravdu veliký DÍK Jirkovi (Chudýmu studentovi) za jeho ochotu a pomoc.. Jirko DÍKY!!!


Lukáš

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV, 1.6i - 74 kw - vyřešeno!!

Příspěvek od Chudej student »

lukymouka píše:Vyřešeno!!!

Je mi potěšením Vám oznámit že golfík je zcela zdráv...:o)) doufejme, že je na nějakou dloouhou dobu klid...:o)

Ale povim Vám bylo to peklo..:o(
Měnila se klapka, snímač otáček na vačce, teplotní čídlo, detonační čidlo, ještě nějaké čidlo otáček, no prostě jsem rád, že je to za mnou...

Všechno to řekla postupně diagnostika, ale bohužel ne najednou...

Ještě jednou děkuju všem za úsilí, které jsme do toho vložili, a ještě jednou veliký, opravdu veliký DÍK Jirkovi (Chudýmu studentovi) za jeho ochotu a pomoc.. Jirko DÍKY!!!


Lukáš
Tak to sem rad,ze se Ti to podarilo vse opravit...nemas zac,kdyby si zase neco potreboval,ozvi se :wink:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Golf IV, 1.6i - 74 kw - pomoooc...:o( r.v.98

Příspěvek od Tomm »

Ten nazev tematu sel zvolit lip :roll: tak pro priste :arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=31886 :!: :!:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

duri 2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 26.05.2010 18:04

Re: Golf IV, 1.6i - 74 kw - pomoooc...:o( r.v.98

Příspěvek od duri 2 »

tenhle problém jsem rešil také vše jsem odskoušel a dělá to pořád

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“