Rada s chipem

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
izzael
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02

Rada s chipem

Příspěvek od izzael »

Zdravim, premyslim o chipnuti motoru. Mam Golf IV 1.4 16V (55kw).Chci se zeptat jestli ma cipnuti nejaky smysl, po cipnuti motoru by vykon vzrosl o 10PS a kroutak ze 128/142 pri 3100 ot.
Pote bych jeste vymenil vzduchovy filtr od K&N,který taky neco pry prida. Vyplati se to cipnout aby to bylo trochu zivejsi?Diky

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Rada s chipem

Příspěvek od Majllo »

tak uz sa to tu riesilo ci sa to oplati alebo nie,moj nazor ze 1.4 sa neoplati cipovat pri motoroch bez turbiny je narast maly.vlozku by som dal...a za tie prachy co usetris kup nieco ine...
ale to je iba moj nazor :)

Uživatelský avatar
izzael
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rada s chipem

Příspěvek od izzael »

Prodavat to nechci protoze jsem spokojenej jak s autem tak i s funkcnosti,ale chtel bych trochu navysit vykon

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s chipem

Příspěvek od Toxyz »

izzael píše:Prodavat to nechci protoze jsem spokojenej jak s autem tak i s funkcnosti,ale chtel bych trochu navysit vykon
jestli si spokojen tak nic nevymejšlej, kup sport vložku filtru (nebo teda KIT), kup golfikoj nový kvalitní svíčky(pokud je již nemáš), vyměňuj pravidelně olej a rozvody a spokojenej zůstaneš :wink:

na závodění to stejně nikdy nebude, "motor" začíná až u 1,8T a ARL (tohle bylo těžký napsat :mrgreen: )
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
izzael
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rada s chipem

Příspěvek od izzael »

Ja nechci zavodit to bych si poridil neco jinyho,ale ten kit tam nacpu a uvidime a jeste opet jedna otazka bude znat po cipnuti trochu narust vykonu?

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s chipem

Příspěvek od Toxyz »

izzael píše:Ja nechci zavodit to bych si poridil neco jinyho,ale ten kit tam nacpu a uvidime a jeste opet jedna otazka bude znat po cipnuti trochu narust vykonu?
to spíš pocítíš KIT než ten chip myslím

...stejně je to u těchto objemových třít tak torchu placebo :lol:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Rada s chipem

Příspěvek od matiass »

Toxyz píše:
izzael píše:Prodavat to nechci protoze jsem spokojenej jak s autem tak i s funkcnosti,ale chtel bych trochu navysit vykon
jestli si spokojen tak nic nevymejšlej, kup sport vložku filtru (nebo teda KIT), kup golfikoj nový kvalitní svíčky(pokud je již nemáš), vyměňuj pravidelně olej a rozvody a spokojenej zůstaneš :wink:

na závodění to stejně nikdy nebude, "motor" začíná až u 1,8T a ARL (tohle bylo těžký napsat :mrgreen: )
těžký :?: já myslel že chceš TDI :lol: :lol:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s chipem

Příspěvek od Toxyz »

matiass píše:
Toxyz píše: jestli si spokojen tak nic nevymejšlej, kup sport vložku filtru (nebo teda KIT), kup golfikoj nový kvalitní svíčky(pokud je již nemáš), vyměňuj pravidelně olej a rozvody a spokojenej zůstaneš :wink:

na závodění to stejně nikdy nebude, "motor" začíná až u 1,8T a ARL (tohle bylo těžký napsat :mrgreen: )
těžký :?: já myslel že chceš TDI :lol: :lol:
já to prostě věděl že sem hned napíšeš :roll: , nevytahuj kostlivce ze skříně a v neděli nech diktafon doma :gey:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: Rada s chipem

Příspěvek od matiass »

Toxyz píše:
matiass píše: těžký :?: já myslel že chceš TDI :lol: :lol:
já to prostě věděl že sem hned napíšeš :roll: , nevytahuj kostlivce ze skříně a v neděli nech diktafon doma :gey:
sorry kémo to se prostě nedalo ale je vidět že ti to ARL pořád v hlavě vrtá víc a víc :lol: :lol:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

juras84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 06.04.2008 20:19

Re: Rada s chipem

Příspěvek od juras84 »

zdravím,mam taky GIV 1.4 16V a taky si sem tam říkam ze kdyby to bylo o chlup živější tak bych se vubec nezlobil.o filtru od K@N taky uvazuju,ale co me spíse zajimá je toto.jaký na to máte názor??
http://www.aukro.cz/item395364138_zvyse ... skoda.html
Toxyz píše:
izzael píše:Ja nechci zavodit to bych si poridil neco jinyho,ale ten kit tam nacpu a uvidime a jeste opet jedna otazka bude znat po cipnuti trochu narust vykonu?
to spíš pocítíš KIT než ten chip myslím

...stejně je to u těchto objemových třít tak torchu placebo :lol:

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: Rada s chipem

Příspěvek od Majllo »

juras84 píše:zdravím,mam taky GIV 1.4 16V a taky si sem tam říkam ze kdyby to bylo o chlup živější tak bych se vubec nezlobil.o filtru od K@N taky uvazuju,ale co me spíse zajimá je toto.jaký na to máte názor??
http://www.aukro.cz/item395364138_zvyse ... skoda.html
Toxyz píše: to spíš pocítíš KIT než ten chip myslím

...stejně je to u těchto objemových třít tak torchu placebo :lol:
tak to by som si do auta isto nedal,kamarat to mal v TDI a rozhadzalo mu to celu riadiacu jednotku

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“