kit od KN

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
KEIG
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 17.10.2007 10:59
Bydliště: České Budějovice

kit od KN

Příspěvek od KEIG »

Kluci mate nekdo na fotce Kit od KN?? :lol: Dikes

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: kit od KN

Příspěvek od deckard »

Teď ale jakej kit máš na mysli?Je typ Typhoon,nebo klasika 57i.....já měl tu druhou jmenovanou,ale vrátil jsme se ke klasice a to k origibal air boxu,ale jen z estetického hlediska.Takže mi doma zůstal konus filtr,držák a redukce od KN 57i...
Snímek 044.jpg

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kit od KN

Příspěvek od MaF »

deckard píše:Teď ale jakej kit máš na mysli?Je typ Typhoon,nebo klasika 57i.....já měl tu druhou jmenovanou,ale vrátil jsme se ke klasice a to k origibal air boxu,ale jen z estetického hlediska.Takže mi doma zůstal konus filtr,držák a redukce od KN 57i...
Snímek 044.jpg
kde mas dole ukonceny ten nafuk k tomu kuzelu pls?
OOOO A4 3.0TDI

KEIG
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 17.10.2007 10:59
Bydliště: České Budějovice

Re: kit od KN

Příspěvek od KEIG »

ja sem nemel na mysli zadnej konkretni,jenom sem potreboval videt jak to tam ma nekdo dany,ja tam mam ted samotnej sport. filtr a dal sem ho primo na skrtici klapku a je to znat jak zvukove tak i vykonnostne,ale me jde predevsim o vykon na estetiku kaslu.Jakej kit myslis ze je dobrej na 1,6 74KW??

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: kit od KN

Příspěvek od deckard »

Asi takhle...Typhoon je dost drahej a zahrnuje už i nerezovou trubku,která je svedená někam k podběhu blatníku a je ukončen tím kuželem.Má dokonce i nějaké to stínění,aby se netahla teplej vzduch od motoru.Ten 57i kit je něco podobného,akorá ty novější verze mají už také to odstínění,kvůli teplu z motoru.Je cenově přijatelnější.Vložka do original boxu je snad dražší(tu bych potřeboval)Jinak do té 1.6 stačí ten 57i kit,ale nezapomeň na to stínění.
A co se týče mojí staré úpravy..ta trubka,která byla součástí toho kitu,je vedená kolem baterie dolů a je ukončená teěsně před vzduchovým vstupem(mřížka) v nárazníku.

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: kit od KN

Příspěvek od MadJackob »

co máš namysli přsně tím stíněním

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: kit od KN

Příspěvek od deckard »

No odstínění toho filtru od tepla motoru.To je totiž takovej neduh otevřeného sání.Pod kapotou je vedro od motoru,no a filtr si to teplo pěkně natáhne,pustí do motoru(turba-dle motorizace) a dá se říct,že to nějakého toho koníka ubere.Takže je donré udělat kolem toho filtru nějakou zástěnu s plechu,aby to přímé teplo prostě nebral.Někdy to prodávají i s tím filtrem.podívej se na oficiální stránky firm KN,tam je dost informací,ale i různě jinde.

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: kit od KN

Příspěvek od MadJackob »

kdyby jsi měl nějakou fotku byl bych moc...rad.....hod sem jinak mrknu na to....mam to bez toho a je fakt že mi přijde že vykon šel kapku dolu...ikdyž za zvuk to kapku stojí.... ale zase jezdilo to lépe

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: kit od KN

Příspěvek od DworiBak »

MadJackob píše:kdyby jsi měl nějakou fotku byl bych moc...rad.....
tady to třeba máš
Přílohy
orig.jpg

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“