Diferák

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Golfšnek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 04.08.2008 21:57
Kontaktovat uživatele:

Diferák

Příspěvek od Golfšnek »

Zdar Kluci a je to tady věčně řešené téma, nýty na planetovém kole v diferáku u 1,6SR, četl sem to tady hodněkrát a pořád sem si říkal že mě se to nestane. Takže sem dnes objednal dnes nějakou sadu i s origoš šroubama. Nevíte kolik zhruba tahle sranda koštuje?? Já to mám z autosalonu ze škodovky a prý to je teď častá závada a bude mě to stát komplet asi 11tis.

Uživatelský avatar
majo8229
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Banská Bystrica,Slovensko

Re: Diferák

Příspěvek od majo8229 »

Ja som si to dal robiť pred 2 mesiacmi.Opravárenská sada 2500sk robota 4500sk.Robil mi to chlap zo skoda-servis doma.Oprava vo vw-servise by ma vyšla 8000sk+súčiastky.Prevodovka bola v dobrom stave nity OK/auto 1,6SR r.v.99 naj.132000km,typ prevodovky DUU/.

Golfšnek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 04.08.2008 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Diferák

Příspěvek od Golfšnek »

No to já mám to samí 1,6SR r.v. 99 akorád mám najeto 145tis. No je to asi 3 týdny co jsem jel z práce a a rovný silnici zničeho nic rána ukrutná rána jak když vlítneš z vyfrézovaané silnice na klounou, já oblez celý auto a nic sem nenašel, no o týden dýl see začali ozývat pružinky z lamely. a po vypuštění oleje sem hned věděl která bije.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Diferák

Příspěvek od DworiBak »

Golfšnek píše:No to já mám to samí 1,6SR r.v. 99 akorád mám najeto 145tis. No je to asi 3 týdny co jsem jel z práce a a rovný silnici zničeho nic rána ukrutná rána jak když vlítneš z vyfrézovaané silnice na klounou, já oblez celý auto a nic sem nenašel, no o týden dýl see začali ozývat pružinky z lamely. a po vypuštění oleje sem hned věděl která bije.
no aby natom nebyla huř když už se ti nejty povalujou v převodce zuby jsou tvrdý ale křehký

Golfšnek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 04.08.2008 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Diferák

Příspěvek od Golfšnek »

No právě proto sem objednal planetový kolo a to druhý kolo s hřídelí a nový ložiska, protože dnes když sme ji šli skládat tak nam ulítali 3 zoubky.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Diferák

Příspěvek od DworiBak »

Golfšnek píše:No právě proto sem objednal planetový kolo a to druhý kolo s hřídelí a nový ložiska, protože dnes když sme ji šli skládat tak nam ulítali 3 zoubky.
no na takový věci radči opatrně aby ty zuby přežily

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“