Zvuky z motoru

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Radec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 20.06.2008 09:55

Zvuky z motoru

Příspěvek od Radec »

Zdravim muze mi nekdo poradit mam golfa IV kdyz za jizdy pustim plin tak je slyset jako by mlaceni ze predni casti z motoru nebo nebo prevodovky tezko rict,ale jak mile mirne seslapnu brzdu tak to prestane.Nema stim nekdo zkusenosti?

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuky z motoru

Příspěvek od Toxyz »

1. co je to za motor?

2. to "mlácení" je tupé, nebo kov na kov.....nějak víc se rozepiš i kdy to dělá atd
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Radec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 20.06.2008 09:55

Re: Zvuky z motoru

Příspěvek od Radec »

Toxyz píše:1. co je to za motor?

2. to "mlácení" je tupé, nebo kov na kov.....nějak víc se rozepiš i kdy to dělá atd
Zdravim.Diky ze mas zajem pomoct.Je to motor 1.6 Fsi benzin.Vsiml jsem si ze to nemlati pri zarazeni jednicky a pri dvojce a pri studenym motoru to mlati jen obcas.Ale pri jinych rychlostech jak jedu rychlejc a mam nohu na plynu je vsechno v poradku,ale jak plin pustim tak to zacne mlatit takovim dutym zvukem a nekdy to mlati zhruba pet vterin a prestane to samo od sebe a nekdy musim mirne seslapnout brzdu aby to prestalo a kdyz tu brzdu zas pustim tak uz se ten zvuk nevrati do ty doby nez pridam plin a zas nesundam uplne nohu z plinu.Kdyz auto stoji na neutral a slapnu na plin tak je vsechno v poradku.Dela to jen za jizdy.Nemuzu prijit na to udkud to jde jesi to jde od prevodovky nebo od motoru.Jsou tam novi rozvody,ale uz jsem najel 2000km po rozvodech a bylo to v poradku a zacalo to delat az ted.Je mozny ze tam preskocili nejaky zuby na rozvodech?

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Zvuky z motoru

Příspěvek od GolfinoIV »

pichni na vag v pripade rozvodou pisalo problemy zo vstrekom nedavno som take cosi s kamaratom riesil. Bolo to na diesli ale myslim ze to bude podobne
17656 - rizeni zacatku vstriku: regulacni odchylka
P1248 - 35-10 - - - Sporadická
Readiness: N/A
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Zvuky z motoru

Příspěvek od DworiBak »

neni něco na brzdách když to děla při jízdě,Na napínací kladku na drážkovej řemen si koukal :wink:

Uživatelský avatar
mattes
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2035
Registrován: 25.09.2007 18:08
Bydliště: Ostravwa

Re: Zvuky z motoru

Příspěvek od mattes »

řekl bych,že budou uvolněné brzdové desky
Bo není čas

Hanysek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.05.2008 08:21
Bydliště: Opavsko, Vítkovsko :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuky z motoru

Příspěvek od Hanysek »

Me to taky delalo. Mel jsem uvolnenou napravu :lol: a jeste vytlucene lozisko v levem kole.

Uživatelský avatar
Vwcrazydriver
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.07.2008 00:39
Bydliště: Střední čechy kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuky z motoru

Příspěvek od Vwcrazydriver »

Já bych to šacoval na silentbloky na motoru.Když to neni v tahu,tak se to zhoupne,někde se to opírá a mlátí do kastle,většinou výfuk.Destičky by nevydávaly dutej zvuk.Nejebe se ti šalcka do předu,dozadu když přidáváš ubíráš za jízdy?Hodně častá věc je taky utrhaný uložení ramene(puk)hejbe se to celý a dlouhá poloosa brnká o nápravnici,moc místa tam soudruzi z NDR totiž nenechali,ale to by to klepání vycházelo z pravé strany a frekvence by se měnila v závislosti na rychlosti a taky to ťuká i na hrbolech.Když jsem to řešil poprvý,taky to byla taky slušná detektivka,hlavně se mi tomu nechtělo věřit.Nesjížděj se ti nerovnoměrně gumy?Ideálně to roztočit na zvedáku a pozorovat zespoda,popř.zapajsrovat.Jinak 1ks silentblok do ramene od 100kč nahoru dle výrobce,s tim motorem to bude horší,tam počítej 1000kč/ks a víc horní(jsou tam 2) a kolem 600kč spodní-jeden(sluchátko).Samozřejmě nikde neni psáno,že se ti třeba nesype diferák,nebo tak něco,nevim,neviděl jsem,neslyšel jsem.To byly jen nápady a časté příčiny. :P
JAK TO MÁ KOLA,NEBO KOZY,TAK S TÍM BRZY BUDOU PROBLÉMY!!!

I DON'T NEED GOOGLE,MY WIFE KNOWS EVERYTHING!

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“