Klepavý zvuk při couvání GIV

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Dawe_88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 07.10.2008 11:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od Dawe_88 »

jj když vyháknu je to OK. podle mě to bude v převodovce. jestě si to poslechnu na zvedáku a pak uvidím čím to teda je a pak se bude asi rozebírat :( :158:

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od katsi »

tak hodně štestí, napiš jak to dopadlo 8O :wink:

Uživatelský avatar
Dawe_88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 07.10.2008 11:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od Dawe_88 »

Jasně potom dám vědět a popřípadě i vyfotím kde byla zrada. Snad to pomůže i ostatním kteří mají s tím problém.

Uživatelský avatar
padishek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 02.01.2009 22:13

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od padishek »

Dawe_88 píše:Jasně potom dám vědět a popřípadě i vyfotím kde byla zrada. Snad to pomůže i ostatním kteří mají s tím problém.
Tak uz mi to taky zacalo klepat presne jak se tady popisuje,tak se chci zeptat jestli uz nekdo ten problem vyresil ....

Uživatelský avatar
Dawe_88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 07.10.2008 11:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od Dawe_88 »

padishek píše:
Dawe_88 píše:Jasně potom dám vědět a popřípadě i vyfotím kde byla zrada. Snad to pomůže i ostatním kteří mají s tím problém.
Tak uz mi to taky zacalo klepat presne jak se tady popisuje,tak se chci zeptat jestli uz nekdo ten problem vyresil ....
Já ještě nee. nemám jaksi čas. A jaký máš motor? a jaký rok výroby? Dělá ti to v návaznosti když couveš na rychlost? čím rychleji couveš tím rychleji to klepe? A když couveš, a vyřadíš a ještě přitom jedeš dozadu tak taky ti to klepe?

Uživatelský avatar
padishek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 02.01.2009 22:13

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od padishek »

Dawe_88 píše:
padishek píše: Tak uz mi to taky zacalo klepat presne jak se tady popisuje,tak se chci zeptat jestli uz nekdo ten problem vyresil ....
Já ještě nee. nemám jaksi čas. A jaký máš motor? a jaký rok výroby? Dělá ti to v návaznosti když couveš na rychlost? čím rychleji couveš tím rychleji to klepe? A když couveš, a vyřadíš a ještě přitom jedeš dozadu tak taky ti to klepe?
Mám právě 1,6 SR 74kw r.v 98.JJ,presne podle toho jak jedu rychle tak to klepe ale jenom pri zarazene zpatecce,kdyz vyradim tak je klid.Uz jsem to byl dneska odvezt do servisu,tak az mi to daji do kupy tak se ozvu.Nebo taky budu shanet novou prevodovku,tak uvidime co mi tam najdou.

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od katsi »

nechci se k tomu opět vyjadřovat stejně :twisted: , ale nemáte třeba výfuck druhovýrobu??

Uživatelský avatar
padishek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 02.01.2009 22:13

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od padishek »

katsi píše:nechci se k tomu opět vyjadřovat stejně :twisted: , ale nemáte třeba výfuck druhovýrobu??
Opravdu to vyfuk neni,nechal jsem v servisu rozebrat prevodovku a bylo vylamany zpateckovy kolecko.

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od katsi »

padishek píše:
katsi píše:nechci se k tomu opět vyjadřovat stejně :twisted: , ale nemáte třeba výfuck druhovýrobu??
Opravdu to vyfuk neni,nechal jsem v servisu rozebrat prevodovku a bylo vylamany zpateckovy kolecko.

a takto pardon :twisted: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Dawe_88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 07.10.2008 11:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od Dawe_88 »

Aha takze jsem měl asi pravdu s tím zpátečkovým kolečkem. a kolik stála oprava? bylo to jenom to kolečko nebo tam toho bylo více? Díky za info.

Uživatelský avatar
padishek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 02.01.2009 22:13

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od padishek »

Dawe_88 píše:Aha takze jsem měl asi pravdu s tím zpátečkovým kolečkem. a kolik stála oprava? bylo to jenom to kolečko nebo tam toho bylo více? Díky za info.
No bylo toho vic,vylamany to kolecko,ohnuta vidlicka.A pak par veci,ktere se netykaly zpatecky takze synchron 2 a 3 rychlosti,lozisko hridele + jeste jsem si nechal sesroubovat diferak protoze byl nitovanej.Takze jsem tam predbezne za 25000kc.Az budu mit vse tak pridam i foto.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od xerxes »

padishek píše:
Dawe_88 píše:Aha takze jsem měl asi pravdu s tím zpátečkovým kolečkem. a kolik stála oprava? bylo to jenom to kolečko nebo tam toho bylo více? Díky za info.
No bylo toho vic,vylamany to kolecko,ohnuta vidlicka.A pak par veci,ktere se netykaly zpatecky takze synchron 2 a 3 rychlosti,lozisko hridele + jeste jsem si nechal sesroubovat diferak protoze byl nitovanej.Takze jsem tam predbezne za 25000kc.Az budu mit vse tak pridam i foto.
jo nafot to taky mě to čeká :(

Uživatelský avatar
padishek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 02.01.2009 22:13

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od padishek »

luki píše:
padishek píše: No bylo toho vic,vylamany to kolecko,ohnuta vidlicka.A pak par veci,ktere se netykaly zpatecky takze synchron 2 a 3 rychlosti,lozisko hridele + jeste jsem si nechal sesroubovat diferak protoze byl nitovanej.Takze jsem tam predbezne za 25000kc.Az budu mit vse tak pridam i foto.
jo nafot to taky mě to čeká :(
No byt tebou tak bych to udelal co nejdriv,protoze jesli se neco utrhne na tom zpateckovym kolecku a vlitne ti to do prevodu,tak ti to tam udela peknou paseku (teda pokud ti to nezachyti magnet).

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od xerxes »

padishek píše:
luki píše: jo nafot to taky mě to čeká :(
No byt tebou tak bych to udelal co nejdriv,protoze jesli se neco utrhne na tom zpateckovym kolecku a vlitne ti to do prevodu,tak ti to tam udela peknou paseku (teda pokud ti to nezachyti magnet).
zatím se nic nestalo ale náhoda je blbec :roll:

Uživatelský avatar
padishek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 02.01.2009 22:13

Re: Klepavý zvuk při couvání GIV

Příspěvek od padishek »

Ohnutá vidlička
Přílohy
P1070903upraveno.jpg
Naposledy upravil(a) padishek dne 20.01.2009 10:04, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“