problem pri startovani

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
manager
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.05.2008 20:51

problem pri startovani

Příspěvek od manager »

prosim vas...muze mi nekdo poradit?
mam problem nastartovat auto(W Bora 2.0 i),pokud dele stoji na parkovisti.(napr.1den).mam nove svicky,baterie ma asi 4 mesice,starter je ze skody oktavie...ale dokud nebylo venku chladno nebyl zadny problem...co s tim?
jak se snazim natocit motor,vypada to jak kdyby baterka nemela dost stavy,jak kdyby mi meli zhasnout budiky a startuje to jak z posledniho.....
Naposledy upravil(a) manager dne 16.11.2008 15:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: problem pri startovani

Příspěvek od bear »

manager píše:prosim vas...muze mi nekdo poradit?
mam problem nastartovat auto(W Bora 2.0 i),pokud dele stoji na parkovisti.(napr.1den).mam nove svicky,baterie ma asi 4 mesice,starter je ze skody oktavie...ale dokud nebylo venku chladno nebyl zadny problem...co s tim?
a co to dělá nebo nedělá ?

manager
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.05.2008 20:51

Re: problem pri startovani

Příspěvek od manager »

vidim,ze je mi dost tezko poradit..
zatim se vymenila baterka za novou,starter je v poradku,alternator taky,jen proste mi to nekde bere proud z baterky a nevime zatim kde...

Uživatelský avatar
Janik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 18.01.2008 14:25
Bydliště: Bratislava / SK

Re: problem pri startovani

Příspěvek od Janik »

manager píše:vidim,ze je mi dost tezko poradit..
zatim se vymenila baterka za novou,starter je v poradku,alternator taky,jen proste mi to nekde bere proud z baterky a nevime zatim kde...
Ahoj, kedze pises ze si vymenil baterku za novu (bolo by dobre ju zmerat ci ma dost štavy, mozno dlho lezala na sklade = oživit) a menil si starter za novy(dobry)pozrel by som ci ste/ti dobre dotiahnute kontakty na startery aj + aj -.

caf

ALEX-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychvwald
Kontaktovat uživatele:

Re: problem pri startovani

Příspěvek od ALEX-TDI »

Mě to startuje špatně, ale v tom smyslu, že to dele točí a pak to chytně. Mám 2,8 V6 a než se to trochu rozjede, tak mi to škube...Čím to může být? Třeba palivovým filtrem :?:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“