6stupnova prevodovka

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
resi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 03.10.2008 18:43

6stupnova prevodovka

Příspěvek od resi »

Caute posimvas nevite jestli by slo namontovat do golgfa iv 98 1,6 sesti stupnova prevodovka?? jestli byse to vyplatilo a kolik si myslite ze by me to s praci stalo... :idea: :?:
predem mockrat dekuji :)

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 6stupnova prevodovka

Příspěvek od BORASK1 »

podla mna je to dost slaby motor na 6 stupnovku.Aspon ten krutiaci moment aky to ma.Nehaj tie prevodovky pre Tdi cka 8) alebo nove benziny

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: 6stupnova prevodovka

Příspěvek od Toxyz »

jako 6q si myslím že je hloupost, ale třeba lépe odstupňovat 4 a 5 rychlost by špatný nebylo...16v točej při dálničních 130km/h strašně moc, nevím jak SRka .....takže rozhodit převodovku a seskládat jinačí :lol:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Radim_23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2370
Registrován: 12.10.2008 13:18
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 6stupnova prevodovka

Příspěvek od Radim_23 »

6-ti kvalt je blbost, radsi si serid stavajici prevodovku :wink:
MŮJ TOPIC :arrow: ZDE
MOJE VIDEJKA :arrow: ZDE

resi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 03.10.2008 18:43

Re: 6stupnova prevodovka

Příspěvek od resi »

Já si to taky myslel.. mě právě když jedu po dálnici tak na pětku když jedu 130km/h tam mám tak 3800 a pri 160km/h 4500 nevíte kdo by mi stím pomohl popřípadě kolik by stalo předělání toho 5ho stupně a jestli náhodou nemáte tip na nekoho kdo by to zvlad :?: :arrow: ale jinak mockrát dík :)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: 6stupnova prevodovka

Příspěvek od vtuni »

někde u zlína...(musel bych pohledat) je firma co dělá přímo koncernový převodovky..bud do provozu (sportovněji laděný) ..nebo závodní (hard do běžnýho porvozu na prd...) ..nebo eco ( takový ty co prodlužujou 5q...aby jsi točil mín..)

ceny tam byly dle náročnosti
mělii tam nabídku ...za klasickou trošku zkrácenou 5 přidat dlouhou 6 (ECO)
.....zkrátit 4,5, a přidat 6 co bude delší než ta původní pětka (takovej soft sport)
.. pozkracovat vše snad kromě 1 a přeskládat vše až po 6...

ta poslední zmíněná byla něco okolo 40.000,- s tím že jim tam dovezeš bud auto nebo vymontovanou převodovku..a oni to upraví a složí...
myslím že to byla tahle firma http://www.eurotuning.cz/ ale momentálně jim nejdou stránky takže ti to s jistotou neřeknu..jen si pamatuju že byli odněkud od Zlína - Vsetína....

v každým případě koupit hotovej 6q na 1,6 je blbost...
tohle si můžou dovolit lidi s čipnutým poladěným TDI co tam šoupnou 6q z 96kw PD... nebo silní benzínáři co třeba do 5q 1,8T nacpou 6q z leonu cupra 2,8..atd....
v každým případě BACHA NA ROZDÍL NAFTA X BENZIN... ty převodovky jsou stavěný naprosto odlišně na jinej průběh kroutícího momentu, výkonu i do jiných otáček..!!!!
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

resi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 03.10.2008 18:43

Re: 6stupnova prevodovka

Příspěvek od resi »

tak dikec asi to nacham pri starem :))

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“