motor,kolisani otaček

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
BALU83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.06.2008 16:10

motor,kolisani otaček

Příspěvek od BALU83 »

zdravim tak vidim že tady s těma otačkama ma problem vic lidi,stejně i ja,mam novou vahu vzduchu,lambdasondu,škrt.klapku vyčištěnou a stale mě to taky kolisa.Po ranu jak je motor ještě studeny mi to chcipa,jako by se ten motor dusil,po přidani plynu,se něděje nic až po př.1-2sekundy mi otačky vyjedou zas moc.Po ujeti i 20m už to neděla a cely den je pokoj i když motor uplně vychladne,děla to jen když auto stoji vic jak 10hod.Svičky mam taky nove přibližně pul roku stare,už važně nevim co s tim.Zhruba před pul rokem jsem měl problem s motorem žralo mi to olej,tak ted přemyšlim jestli neni ucpany kat? :roll:

Uživatelský avatar
VW-Tim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 493
Registrován: 26.09.2007 17:25
Bydliště: MS kraj

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od VW-Tim »

může být někde stechřelá hadička na podtlak nebo něco v tom smyslu,ovšem nevím co máš za motorizaci
wagen cult cars

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od bifur »

Kolisanie otacok moze robit aj snimac teploty chladiacej kvapaliny..

BALU83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.06.2008 16:10

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od BALU83 »

VW-Tim píše:může být někde stechřelá hadička na podtlak nebo něco v tom smyslu,ovšem nevím co máš za motorizaci
mam 1.6 sr 74kw

BALU83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.06.2008 16:10

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od BALU83 »

bifur píše:Kolisanie otacok moze robit aj snimac teploty chladiacej kvapaliny..
no to mam už taky vyměněne + termostat

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od chev »

Tak to je divný, taky mi to kolísalo jak blázen, tak sem vyměnil lambdu,váhu,termostat a čidlo a je uplnej klid...
Golf IV 1,8 20V Highline

BALU83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.06.2008 16:10

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od BALU83 »

chev píše:Tak to je divný, taky mi to kolísalo jak blázen, tak sem vyměnil lambdu,váhu,termostat a čidlo a je uplnej klid...
KOLISALO TI TO VŽDY NEBO JEN RANO?MĚ TO DĚLA JEN KDYŽ AUTO STOJI VIC JAK 8 HODIN ASI

Uživatelský avatar
cubic214
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žilina (SK)

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od cubic214 »

pozri na tu hadicu co ide do skrtiacej ci nie je derava to bol problem u mna :roll:

BALU83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.06.2008 16:10

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od BALU83 »

cubic214 píše:pozri na tu hadicu co ide do skrtiacej ci nie je derava to bol problem u mna :roll:
OK kouknu,to mě nenapadlo

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od chev »

BALU83 píše:
chev píše:Tak to je divný, taky mi to kolísalo jak blázen, tak sem vyměnil lambdu,váhu,termostat a čidlo a je uplnej klid...
KOLISALO TI TO VŽDY NEBO JEN RANO?MĚ TO DĚLA JEN KDYŽ AUTO STOJI VIC JAK 8 HODIN ASI
Kolísalo to pořád, a ráno to bylo kapku horší,párkrát to i chcíplo,když sem vyjel před garáž a šel zavřít vrata...
Golf IV 1,8 20V Highline

BALU83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.06.2008 16:10

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od BALU83 »

chev píše:
BALU83 píše: KOLISALO TI TO VŽDY NEBO JEN RANO?MĚ TO DĚLA JEN KDYŽ AUTO STOJI VIC JAK 8 HODIN ASI
Kolísalo to pořád, a ráno to bylo kapku horší,párkrát to i chcíplo,když sem vyjel před garáž a šel zavřít vrata...
no mě to nekolisa pořad ale jen rano,po ujeti přibližně 20 m je to už ale vše v pohodě,i když vpnu motor a zase nastartuji.Ta šk.klapka je jen vyčištěna,četl jsem že hodně lidi mělo ten problem a po vyměně bylo vše ok.taky přemyšlim o katalyzatoru jestli neni ucpany protože to vždy přestane když to protahnu v otačkach

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: motor,kolisani otaček

Příspěvek od chev »

BALU83 píše:
chev píše: Kolísalo to pořád, a ráno to bylo kapku horší,párkrát to i chcíplo,když sem vyjel před garáž a šel zavřít vrata...
no mě to nekolisa pořad ale jen rano,po ujeti přibližně 20 m je to už ale vše v pohodě,i když vpnu motor a zase nastartuji.Ta šk.klapka je jen vyčištěna,četl jsem že hodně lidi mělo ten problem a po vyměně bylo vše ok.taky přemyšlim o katalyzatoru jestli neni ucpany protože to vždy přestane když to protahnu v otačkach
Tak to ne, to mě dělalo pořád...Jakmile sem třeba vyřadil na příjezdu k semaforům, tak otáčky spadly na 500, pak zase vylítly na 1200 a takhle kolísaly a trvalo třeba 5 vteřin, než se srovnaly a pak kolísaly jen v rozmezí cca 100 otáček...
Golf IV 1,8 20V Highline

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“