Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: prevodovka
PříspěvekNapsal: 01.07.2009 20:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.03.2008

604

SR

caVWes, mam taky dotaz-ked zaradim nejaky stupen tak pocujem taky tuk, take zaskocenie rychlosti...trebars dam tam z 3 do 4 pustim spojku a tuk, ako nahle zabere tak to tukne.ale inak to nerobi...iba pri preradeni,poradte??? :?: :? :?:
motor 1.8T AWP

PříspěvekNapsal: 03.07.2009 11:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

04.01.2008

14

čus, tak mi to potkalo také, nevím jakej kód ta převodovka má, ale auto najelo 154000km, začalo mezi 1800-2000ot trošičku škubat, nevěnoval jsem tomu pozornost. Myslel jsem si cosi o benzinu. V klidu jezdil, až jsem vycouvával z řady vozů a ozval se divný zvuk, zase nic. Dalších cca 100km se nic nedělo. Až v mírném stoupání v ryclosti okolo 100km/h začala klouzat spojka. Dal jsem auto do servisu. Vymění spojku a bude pohoda. Ale ne, spojka mastná, ve zvonu díra v průměru do 1cm, na differáku ustřižený 2 nýty. Zřejme jsem měl kliku, auto druhý den odjelo s jinou převodovkou, novým obložením spojky. Snad to zase nějakou dobu vydrží. :)

PříspěvekNapsal: 03.07.2009 19:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.03.2008

604

SR

Garreth píše:
čus, tak mi to potkalo také, nevím jakej kód ta převodovka má, ale auto najelo 154000km, začalo mezi 1800-2000ot trošičku škubat, nevěnoval jsem tomu pozornost. Myslel jsem si cosi o benzinu. V klidu jezdil, až jsem vycouvával z řady vozů a ozval se divný zvuk, zase nic. Dalších cca 100km se nic nedělo. Až v mírném stoupání v ryclosti okolo 100km/h začala klouzat spojka. Dal jsem auto do servisu. Vymění spojku a bude pohoda. Ale ne, spojka mastná, ve zvonu díra v průměru do 1cm, na differáku ustřižený 2 nýty. Zřejme jsem měl kliku, auto druhý den odjelo s jinou převodovkou, novým obložením spojky. Snad to zase nějakou dobu vydrží. :)

ale mne to nijak nesklbe...len ked zaradim rychlos tak pocujem ako zaskoci

PříspěvekNapsal: 04.07.2009 22:17 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

06.03.2008

604

SR

:?: :?: :?:

PříspěvekNapsal: 30.12.2009 16:59 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.08.2008

33

Zdravim, mam take problem s prevodovkou, vystrelil mi dyferak !! jedu asi 110 na 4ku a najednou rana tak jsem vyradil a kdyz jsem to chtel zaradit zpet tak strasnej bordel to delalo tak jsem dojel, zastavil a z podmotoru koukam ze tam jsou nejaky kolecka ozubeny vysypany !!!!!! takze parada, nedavno mi vystrikal olej tak jsem koupil novej a tedka tohle po dvou dnech a to uz jsem na aute menil celej motor !! pak servo , a nedávno i celou spojku a takhle se mi ten srac nemeckej odvdecil ze se mi vysrala i prevodovka fakt spolehlivy auto to je !!!!!!! golfa uz nikdy, pokusim se sehnat novou prevodovku a hned stim pryc se smejdem !!!

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 30.12.2009 17:29 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

151

Vyškov

Mě se to stalo u 1.6 74kW, tak jsem to prodal, teď mám 1.9 TDI 81 kW a jsem maximálně spokojenej, tam se převodovky nesypou a jezdím za 5.5 litru nafty :wink:

PříspěvekNapsal: 31.12.2009 12:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.08.2008

33

To verim, ja chci taky uz jedine TDI .... a prodal jsi to az kdyz jsi to opravil nebo hned ? za kolik jsi sehnal prevodovku ??

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 31.12.2009 18:33 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

151

Vyškov

No lepší je převodovku vyměnit, ale počítej s cca 10-15.000Kč, za míň těžko seženeš, taky jsem se s tím těžko smiřoval. Kdybys to prodával tak jak to je, tak to cenu srazí o dvakrát tolik než stojí ta převodovka. Takže zkusit sehnat co nejlevněc, tady na foru nedávno někdo nabízel kolem 10.000Kč a pak rychle pryč s tím, než se to zase vysype. Dá se i opravit, ale jestli jdeš do TDI, tak to nemá cenu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]