Vymena motoru

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
JOSE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Vymena motoru

Příspěvek od JOSE »

Chlapci chtel jsem se zeptat na vymenu motoru chtel jsem dat do GIV motor z GIII VR6 je to mozne??A co to da prace diky moc

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena motoru

Příspěvek od bear »

JOSE píše:Chlapci chtel jsem se zeptat na vymenu motoru chtel jsem dat do GIV motor z GIII VR6 je to mozne??A co to da prace diky moc
to jsem ještě neviděl aby někdo dával do novějšího auta motor ze starší verze :D

Tam hoď 2.8 V6 co se dává do GIV

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vymena motoru

Příspěvek od xerxes »

bear píše:
JOSE píše:Chlapci chtel jsem se zeptat na vymenu motoru chtel jsem dat do GIV motor z GIII VR6 je to mozne??A co to da prace diky moc
to jsem ještě neviděl aby někdo dával do novějšího auta motor ze starší verze :D

Tam hoď 2.8 V6 co se dává do GIV
2.8 V6 rve poloosy :mrgreen:

Uživatelský avatar
JOSE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena motoru

Příspěvek od JOSE »

njn ale tyhle motory jsou nesehnatelne tak poradte co s tim

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vymena motoru

Příspěvek od xerxes »

JOSE píše:njn ale tyhle motory jsou nesehnatelne tak poradte co s tim
hod do poptávky že koupíš motor a někdo se ozve :wink:

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena motoru

Příspěvek od bear »

JOSE píše:njn ale tyhle motory jsou nesehnatelne tak poradte co s tim
napiš uživateli michal530 nebo chiptuner, oba rádi poradí kde sehnat a za kolik :wink:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena motoru

Příspěvek od Toxyz »

tak všechno je možné a všechno jde.....záleží jak si šikovnej, bejt tebou si to řádně promyslím, nejni to za výkend a často se vyskytne problém co tě zabrzdí na pár týdnů...nejni to jen prostá "výměna kus za kus", navíc lidí co by výměnu motoru řešili nejsou desítky 8O tedy zde nečekej diskuzi zasvědcených, je to pouze teorie :wink:

takže si projed tuhle sekci o pár výměnách už tu psáno je a až se rozhodneš dej si inzerát do poptávky :wink:

a nakonec to dopadne tak že si necháš původní motor protože tě odradí cena motoru, pak to s*aní s tím a nakonec spotřeba :mrgreen:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vymena motoru

Příspěvek od vtuni »

Toxyz píše:tak všechno je možné a všechno jde.....záleží jak si šikovnej, bejt tebou si to řádně promyslím, nejni to za výkend a často se vyskytne problém co tě zabrzdí na pár týdnů...nejni to jen prostá "výměna kus za kus", navíc lidí co by výměnu motoru řešili nejsou desítky 8O tedy zde nečekej diskuzi zasvědcených, je to pouze teorie :wink:

takže si projed tuhle sekci o pár výměnách už tu psáno je a až se rozhodneš dej si inzerát do poptávky :wink:

a nakonec to dopadne tak že si necháš původní motor protože tě odradí cena motoru, pak to s*aní s tím a nakonec spotřeba :mrgreen:
a taky to že při první zastávce na STK popř u příslušníků..ti spadně brada... hladina hotovosti a bodů... :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: Vymena motoru

Příspěvek od g*o*l*f* »

vtuni píše:
Toxyz píše:tak všechno je možné a všechno jde.....záleží jak si šikovnej, bejt tebou si to řádně promyslím, nejni to za výkend a často se vyskytne problém co tě zabrzdí na pár týdnů...nejni to jen prostá "výměna kus za kus", navíc lidí co by výměnu motoru řešili nejsou desítky 8O tedy zde nečekej diskuzi zasvědcených, je to pouze teorie :wink:

takže si projed tuhle sekci o pár výměnách už tu psáno je a až se rozhodneš dej si inzerát do poptávky :wink:

a nakonec to dopadne tak že si necháš původní motor protože tě odradí cena motoru, pak to s*aní s tím a nakonec spotřeba :mrgreen:
a taky to že při první zastávce na STK popř u příslušníků..ti spadně brada... hladina hotovosti a bodů... :mrgreen:
Myslím, že na STK by nikdo s vyměněným motorem nejezdil, to by byl pěknej vůl :-D. A pomáhat a chránit na tohle nekouká, pokud se nestane nehoda...

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena motoru

Příspěvek od Toxyz »

přesně, pokud to nebude "srovnáno" i v papírech tak je jinej motor velmi velká záminka pro budoucí problémy :!:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“