Motor 1.4 16V nepravidelný chod

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Firlusek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 27.05.2009 10:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Motor 1.4 16V nepravidelný chod

Příspěvek od Firlusek »

Ahoj klubáci,

chtěl jsem se zeptat zda mi někdo poradí čím to může být:
Po nastartování se auto dost klepe a motor má nepravidelný chod, při jízdě nechce jít do otáček a má pomalou akceleraci.
Do teď to táhlo silněji tak jen kdyby někoho napadlo napsat že to je tím výkonem co 1.4 má(teda spíš nemá).
Díky

Uživatelský avatar
Smajda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 13.06.2009 21:58
Bydliště: Protivanov
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 16V nepravidelný chod

Příspěvek od Smajda »

žeby ti to skočilo o zub? zkus zkontrolovat rozvoďák jestli sedí na značkách
|Diagnostika vozů do rv. 2004 | Drobné elektromontáže a montážní práce |

Uživatelský avatar
bifur
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Motor 1.4 16V nepravidelný chod

Příspěvek od bifur »

Pravdepodobnejsia bude skor zavada nejakeho cidla. Odpoj lambdu a vyskusaj, potom cidlo teploty chladiacej kvapaliny. Vycisti skrtiacu klapku a vymaz adaptacne hodnoty a potom urob zakladne nastavenie. Ako prve by som to vsak hodil na VAG ci tam nebude najaka chyba v pameti. Mne sklbanie za studena a slaby vykon robila lambda.. Pokial nebude ziadna chyba na VAGu, postupuj ako som pisal na zaciatku.. Este napis kod motora, nech vieme presne co vsetko tam mas..

Uživatelský avatar
Smajda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 13.06.2009 21:58
Bydliště: Protivanov
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 16V nepravidelný chod

Příspěvek od Smajda »

bifur píše:Pravdepodobnejsia bude skor zavada nejakeho cidla. Odpoj lambdu a vyskusaj, potom cidlo teploty chladiacej kvapaliny. Vycisti skrtiacu klapku a vymaz adaptacne hodnoty a potom urob zakladne nastavenie. Ako prve by som to vsak hodil na VAG ci tam nebude najaka chyba v pameti. Mne sklbanie za studena a slaby vykon robila lambda.. Pokial nebude ziadna chyba na VAGu, postupuj ako som pisal na zaciatku.. Este napis kod motora, nech vieme presne co vsetko tam mas..

on nepsal, jestli mu to dělá za tepla nebo za studena, proto beru, že furt...ale jinak to tím čidlem může být to nevylučuju
|Diagnostika vozů do rv. 2004 | Drobné elektromontáže a montážní práce |

Uživatelský avatar
Firlusek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 27.05.2009 10:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 16V nepravidelný chod

Příspěvek od Firlusek »

Dělá to pořád je jedno jestli je motor teplý nebo studený....prostě se celé auto chvěje jakoby motor jel jen na 3 válce , napadlo mě jestli neodešla nějaká cívka nebo svíčka u jednoho válce....mohlo by to být i tímto???

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Motor 1.4 16V nepravidelný chod

Příspěvek od xerxes »

no jestli to je 16V tak je možné že odešla vysokonapětová cívka stáva se to nivá stojí 800-1200kč záleží kde nakoupíš a jakýho výrobce :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“