1.8 20V 4motion

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Switch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

1.8 20V 4motion

Příspěvek od Switch »

Zdravim
Obcas se od zadni napravy ozyvaji hrozny zvuky. Pravidejnej rachot jako kdyz neco drhne o neco otacivyho. Naposledy se mi to stalo pri rozjezdu do hodne prudkyho kopce. Ten zvuk se neda vydrzet ani v aute :-). Pomuze tomu jet chvili na spatecku a pak to prestane. Nevim jestli je mozny ze drhne haldex nebo zpis diferak. Fakt nevim. Kdyz sem byl naposled na dilne tak sem si na to nevspomel a koukali sme celkove na napravy a niceho vyraznyho sme si nevsimli.
Ocenim jakejkoli napad, kterej nebude moc stat :D .

Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V 4motion

Příspěvek od Biblbrox »

Každopádně vyzkoušej, jestli ti vůbec zadek ještě funguje nebo to napíchni na VAG. Mě se taky kdysi v kopci stalo něco podobného. Slyšel jsem za sebou rachot, jako když mě předjíždí V3S-ka bez výfuku. Byl to zachot, jako když bych tam ani neměl výfuk. Zastavil jsem, ale už to nedělalo. Pavděpodobně od té doby mi nefunguje Haldex. VAG hlásí vadnou řídící jednotku a budu ho muset celý vyměnit.
Nechci tě moc strašit, ale připrav se na nejhorší. Až když jsem začal hledat něco o Haldexu, tak teprve jsem zjistil, že se docela kazí (slušně řečeno).
ObrázekObrázekNEPROPADEJTE PANICE

Uživatelský avatar
Switch
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V 4motion

Příspěvek od Switch »

4x4 porad funguje. Tak nevim prave.

Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V 4motion

Příspěvek od Biblbrox »

Radši to nech napíchnout na VAG. Olej a filtr jsi měnil?
ObrázekObrázekNEPROPADEJTE PANICE

Uživatelský avatar
Mr.Twistr
Profík
Profík
Příspěvky: 958
Registrován: 19.09.2008 09:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V 4motion

Příspěvek od Mr.Twistr »

Biblbrox píše:Každopádně vyzkoušej, jestli ti vůbec zadek ještě funguje nebo to napíchni na VAG. Mě se taky kdysi v kopci stalo něco podobného. Slyšel jsem za sebou rachot, jako když mě předjíždí V3S-ka bez výfuku. Byl to zachot, jako když bych tam ani neměl výfuk. Zastavil jsem, ale už to nedělalo. Pavděpodobně od té doby mi nefunguje Haldex. VAG hlásí vadnou řídící jednotku a budu ho muset celý vyměnit.
Nechci tě moc strašit, ale připrav se na nejhorší. Až když jsem začal hledat něco o Haldexu, tak teprve jsem zjistil, že se docela kazí (slušně řečeno).
Když se o haldex staráš a měníš náplň, tak se nekazí.... :wink:
SILNICE SILNÝM!!!

Uživatelský avatar
davusvr6
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.12.2008 19:46
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V 4motion

Příspěvek od davusvr6 »

mám jednu komplet nápravu z g4 a haldex funkční

Uživatelský avatar
Biblbrox
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kněžpole
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 20V 4motion

Příspěvek od Biblbrox »

Mr.Twistr píše:
Biblbrox píše:Každopádně vyzkoušej, jestli ti vůbec zadek ještě funguje nebo to napíchni na VAG. Mě se taky kdysi v kopci stalo něco podobného. Slyšel jsem za sebou rachot, jako když mě předjíždí V3S-ka bez výfuku. Byl to zachot, jako když bych tam ani neměl výfuk. Zastavil jsem, ale už to nedělalo. Pavděpodobně od té doby mi nefunguje Haldex. VAG hlásí vadnou řídící jednotku a budu ho muset celý vyměnit.
Nechci tě moc strašit, ale připrav se na nejhorší. Až když jsem začal hledat něco o Haldexu, tak teprve jsem zjistil, že se docela kazí (slušně řečeno).
Když se o haldex staráš a měníš náplň, tak se nekazí.... :wink:
Tak to ten můj Haldex je asi vyjímkou. O něj bylo dobře postaráno, má najeto 75000km. Má v háji pravděpodobně jen řídící jednotku, ale mechanicky může být i OK. Ona ta řídící jednotka je totiž umístěna velice inteligentně pod autem a občas jsou tam jen znečištěné konektory. To ale není můj případ.
ObrázekObrázekNEPROPADEJTE PANICE

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“