1,6 16v nejede

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

srotty píše:
Toxyz píše:tak to by mě fakt zajimalo kde to je, mam totiž předělaný sání a až ke klapce ani ani Ň....a dal sem to nějak nestudoval
mam 1,6 16v BCB rok 2002
Já mám 1,6 16V AZD rok 2001 a fakt to tam není.TomeB nemůžeš zjistit co má v té Boře za motor? Docela by mě to zajímalo kam se mám kouknout
Zkusím to, až se s ním potkám. A nebo mě napadá ještě jedna věc - sám neví, co má za motor a má jen 8V. Ale tam by za nebyly dvě lambdy :?:

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

U 2.0 8V dvě lambdy jsou, tak u 1.6 můžou taky být... ;)

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

TomB píše:
srotty píše: Já mám 1,6 16V AZD rok 2001 a fakt to tam není.TomeB nemůžeš zjistit co má v té Boře za motor? Docela by mě to zajímalo kam se mám kouknout
Zkusím to, až se s ním potkám. A nebo mě napadá ještě jedna věc - sám neví, co má za motor a má jen 8V. Ale tam by za nebyly dvě lambdy :?:
Tak jsem s ním mluvil. Má 1,6 16V AZD. A ten MAP 100% měnil. Byl tu kvůli tomu dokonce maník od importéra, co má pod palcem celou Moravu. Ten říkal, že to odchází po 100 tkm a že to způsobuje právě to kolísání otáček a že to málokdo včetně autor. servisů ví.

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

A dají se někde najít pro benzín správný hodnoty změřitelný VAGem? Nebo se to liší i s motorem?

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Příspěvek od srotty »

TomB píše:
TomB píše: Zkusím to, až se s ním potkám. A nebo mě napadá ještě jedna věc - sám neví, co má za motor a má jen 8V. Ale tam by za nebyly dvě lambdy :?:
Tak jsem s ním mluvil. Má 1,6 16V AZD. A ten MAP 100% měnil. Byl tu kvůli tomu dokonce maník od importéra, co má pod palcem celou Moravu. Ten říkal, že to odchází po 100 tkm a že to způsobuje právě to kolísání otáček a že to málokdo včetně autor. servisů ví.
Tome zkus ,prosím, zjistit kde přesně se ten MAP nachází.Jestli tam má trubku od filtru k klapce nebo filtr přímo na klapce jako já.

aLf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od aLf »

srotty píše:
TomB píše: Tak jsem s ním mluvil. Má 1,6 16V AZD. A ten MAP 100% měnil. Byl tu kvůli tomu dokonce maník od importéra, co má pod palcem celou Moravu. Ten říkal, že to odchází po 100 tkm a že to způsobuje právě to kolísání otáček a že to málokdo včetně autor. servisů ví.
Tome zkus ,prosím, zjistit kde přesně se ten MAP nachází.Jestli tam má trubku od filtru k klapce nebo filtr přímo na klapce jako já.
Já si myslím, že se tyhle motory dělají pouze s filtrem nad klapkou nebo ne?

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

srotty píše:
TomB píše: Tak jsem s ním mluvil. Má 1,6 16V AZD. A ten MAP 100% měnil. Byl tu kvůli tomu dokonce maník od importéra, co má pod palcem celou Moravu. Ten říkal, že to odchází po 100 tkm a že to způsobuje právě to kolísání otáček a že to málokdo včetně autor. servisů ví.
Tome zkus ,prosím, zjistit kde přesně se ten MAP nachází.Jestli tam má trubku od filtru k klapce nebo filtr přímo na klapce jako já.
Zkusím, jestli se k tomu jeho autu dostanu. On už si to nepamatuje, je to jen uživatel...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“