Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

Příspěvek od motorpower »

Co by říkal, bude dělat dál....
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

Příspěvek od steve »

tak to každopadně :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Kmotr1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.05.2014 09:35

Re: Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

Příspěvek od Kmotr1 »

Jen chipujte. Já už mám jednu zkušenost za sebou chipováním v Bystřici n Perštejnem. Měl jsem před chipováním motor jak nový /Dci/ 100 tis km. Tichoučký a naprosto v pohodě. Teď už mám zpět tovární nastavení a navíc sháním novej motor/spodek/ Jak se to stalo? přijel jsem za pánem Tunerem R32 Turbo, ten se připojil na ulici noťasem na 20-25 minut, potom si vyžádal testovací jízdu, způsobem zařadit 2 a držet a držet plyn až na podlaze a čekat kam to vyleze. Potom 3 a totéž.. Já debil na tuto amatérskou akci přistoupil a svěřil svoje auto! Moje chyba!...Po chvíly vibrace, které už 2 měsíce řeším s opravdovými automechaniky. Na autě na můj požadavek už skoro vše nový, silentbloky, spojka, kontrola vstřiků v Boschu, 3x odborná diagnostika a furt to vibruje. Hromada peněz v háji..
Takže nezbývá než výměna spodku motoru :-(((
Možná mně bude někdo spokojený s VW oponovat. Chápu, chápu...Věřím, že koncepčně staré dobré 1,9 snesou i amatérské hokus pokusy nalévárny na ulici. Bohužel jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že moderní motory CR si s "chipem" v Bystřici absolutně nerozumí.
Komu není rady ani pomoci, tak hurá chipovat do Bystřice!
K

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

Příspěvek od skacel99 »

Myslím že ti je jasný,že tohle je pouze a jenom tvoje chyba,že jsi do toho šel.Neber to nějak zle,že bych se ti vysmíval,ale kdo chce kam...
Chce to řešit u profíka kterej ví,co dělá a mělo by to být v pořádku.nicméně nikdo není neomylný a něco se občas podělat může.

Kmotr1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.05.2014 09:35

Re: Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

Příspěvek od Kmotr1 »

Jo a když už se něco podělá bezprostředně po 20 minutovém nalítím hokus pokusu zákazníkovi do auta a pan "Tuner" se brání, že on nic, on muzikant, že za to vše může jen a jen starý auto! /5let, 100tkm/...zvláštní. Nakonec jsem zjistil, že pán nemá, ani základní přehled od daném typu vozidla, protože dával za vinu na roztřepanou dvojhmotu! která ve vozidle není a nikdy nebyla! Pravda, skacel99, chce to řešit u profíka a ne někde v prostoru mezi nádražím a ulicí....

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

Příspěvek od skacel99 »

A jak jsi to nakonec řešil? Předpokládám,že to bylo bez papíru,že? Pokud bys měl jeho iniciály a byl svině,tak jsi ho mohl udat na finančáku,nebo ČOI

fredy54
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 03.06.2016 17:08
Bydliště: Bystřice pod Hostýnem

Re: Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

Příspěvek od fredy54 »

čaute hoši, chci si nechat dělat vstřiky sprint 764 a soft k tomu.a ted kam stím? TDI drapek nebo tdi FUN? psal jsem obou na kolik to unich vyjde.a co by jste doporučili vy? díky
1,9 TDI 81Kw AHF

tommi 81
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 12.02.2009 19:27
Bydliště: Brno

Re: Kam na CHIP 1.9 TDI 85kw PD - Brno

Příspěvek od tommi 81 »

Drápek měl na DP takovou zajímavou kauzu,nevím jak je na tom teď ale text na stránkách měl (má?) nehorázně okopírovanej od Funa

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“