vag com kodovanie

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
milansilvia
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 14.10.2009 17:15

vag com kodovanie

Příspěvek od milansilvia »

Ahojte ,nechtiac som stlačil kodovanie pri naštartovanom motore a teraz sa neda pripojiť vag-com pri naštartovanom motore. Kamoš mi hovoril ,že som mohol odpaliť eeprom. Viem ,že sa to nema bolo to uplne nechtiac asi mi pán boh odobral rozum ,ked som to urobil.

Uživatelský avatar
Jethro
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2730
Registrován: 07.07.2010 19:26

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od Jethro »

co přesně jsi udělal? měl jsi připojenou řj motoru,nebo jakou? nedá se ti spojit s žádnou jednotkou v autě? vagem eprom neodpálíš,jestli myslíš eprom v autě

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od maku »

Odpoj baterku na cca 30min pak by to mel opet fungovat .
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

milansilvia
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 14.10.2009 17:15

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od milansilvia »

Jethro píše:co přesně jsi udělal? měl jsi připojenou řj motoru,nebo jakou? nedá se ti spojit s žádnou jednotkou v autě? vagem eprom neodpálíš,jestli myslíš eprom v autě
S ostatnými jednotkami nie je problém. Problem je iba s jednotkou motora. Bol som pripojený na motor jednotku a stlačil som kodovanie motor bežal. Ak som pripojený káblom a štartnem tak ešte 3 sek. číta udaje ako otáčky motora a podobne. Vypisovalo mi to hlašky typu ,neda se zesynchronizovat resp. unknown protokol a rôzne čísla chýb. Dávam print screen jednej chyby.
Přílohy
hlaska.jpg

milansilvia
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 14.10.2009 17:15

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od milansilvia »

maku píše:Odpoj baterku na cca 30min pak by to mel opet fungovat .

Mal som odpojenú ale iba asi 5 minút. Je to rozdiel ked je baterka odpojená dlhšie ? Môže sa riad. jednotka pokaziť samotným vag com programom ,možno som stlačil niečo iné ako reedlines ,neviem fakt som sa vytočil strašne ked sa mi to stalo....
Este som si všimol ,že ked som sa pripájal blikala dioda na kábly, nezda sa mi ,že mi blikala ked bolo všetko v poriadku.

Uživatelský avatar
Jethro
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2730
Registrován: 07.07.2010 19:26

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od Jethro »

problém v řj podle mě nebude...máš někoho jiného s vagem v okolí,že bys to zkusil napíchnout?

milansilvia
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 14.10.2009 17:15

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od milansilvia »

Jethro píše:problém v řj podle mě nebude...máš někoho jiného s vagem v okolí,že bys to zkusil napíchnout?
Skušal som sa pripojiť na svokrovho Golfa 4 sice 66kw AGR. Pripojilo ma v pohode.

milansilvia
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 14.10.2009 17:15

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od milansilvia »

Este taká maličkosť. Celu dobu čo sa snaži pripojiť relé cvaka a v ľavom roku písalo niečo ako G71 -1, ked si dobre pamätam písalo to tam ,kde sa točí ten indikátor.

Uživatelský avatar
Jethro
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2730
Registrován: 07.07.2010 19:26

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od Jethro »

máš sz

12kako12
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.02.2018 18:32

Re: vag com kodovanie

Příspěvek od 12kako12 »

Ahoj mám rovnaký problém poradíš aj mne?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“