Cukání

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
mildafleck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2009 09:13

Cukání

Příspěvek od mildafleck »

Zdravím prosím o pomoc nebo o radu vlastním VW golf 1,9 TDI 66kW motor ALH+chip.Poslední dobou se mi stalo že auto jednou za čas cuklo jako by se vypnul klíček ale jelikož to bylo cca jednou za 100Km tak jsem tomu nevěnoval pozornost.Ovšem poslední dobou se to začalo zhoršovat cukání bylo častější a začalo i chcípat.Napadlo mě vyměnit relé 109 a druhý den mě čekala cesta 200km.Po ujetí cca 30 km auto při spomalení na 50km/hod ve vesnici chcíplo ihned jsem nastartoval a pokračoval cca 60km bez závad při průjezdu městem v půlce kruháče najednou auto cca 6x cuklo jen tak tak jsem odskákal z kruháče pokračoval jsem cca 3km a auto na 3 hod odstavil.Při cestě zpět jsem si říkal že vyjedu co nejvíc z nádrže a natankuji novou naftu po cca 60km se rosvítila rezerva a po ujetí cca 10km jsem natankoval.Cesta byla krom cca 3x lehkého cuknutí bez problémů zastavil jsem se u kamaráda na diagnostice a neukázalo to nic zajímavého dojel jsem domů bez závad a říkal si že by to mohlo být tou naftou.Druhý den mě čekala cesta cca 180km po ujetí bez závad 80km najednou auto přestalo jet úplně zkoušel jsem startovat a nic šel jsem do motoru a podíval se jestli je v průsvitné hadičce nafta a byla tam jdu spátky a zkouším startovat po cca 5 pokusech auto chytlo a asi 3 chcíplo při přidání plynu ihned chcíplo nechal jsem ho běžet na volnoběch a chvilkama jako by prsklo.Po chvilce jsem se pomalinku rozjel a dojel cca 10km do cíle poloviny cesty bez závad.Auto jsem cca na 4hod odstavil a poté se vydal na cestu zpět dal jsem těch 90km bez větších cuknutí.Doma jsem to tady vyzkoušel a vše funguje bez problémů výkon vše bez závad.Nemá někdo nějaké rady.díky

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání

Příspěvek od oneb1t »

nemas treba nekde vodu v konektorech?
mohlo by to taky mozna zpusobovat nejaky umirajici cidlo

ale je to spis vesteni z koule :D
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“