Diagnostika přes VAG - Brno

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Bestbolt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.05.2016 16:48

Diagnostika přes VAG - Brno

Příspěvek od Bestbolt »

Ahoj lidi, sháním nějakýho šikovnýho človíčka s VAG, který by mi napíchl auto. Okolí Brna do 30km zhruba. Díky moc

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Diagnostika přes VAG - Brno

Příspěvek od Ipanema »

VAG mám orig.
Co potřebuješ, abych to zvládnul....?
Jsem přímo z Brna.

Popř. ti v Brně dám dva kontakty na firmy, co s VAGem dělají. Jistě jich bude víc. Každý servis to dnes už má. U nich to ale zadarmo nebude.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Bestbolt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.05.2016 16:48

Re: Diagnostika přes VAG - Brno

Příspěvek od Bestbolt »

Auto špatně tahá od spodu. Golf IV 85kw PD. Potřeboval bych asi hodnoty vstřiků a turbo. Občas se mi stane, že když auto stojí 2 dny, pak s ním jedu, tak mi připadne, že mi to turbo ani netahá. Vypnu motor, znova nastartuju a jede to relativně "normálně"

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Diagnostika přes VAG - Brno

Příspěvek od Ipanema »

S tím nemám problém ti to ukázat, vyčíst, vytisknout. Jen asi nejdřív najdu, kde jsou hodnoty napsané... :sorry:
Pokud ty sám nevíš kde to je.
Tohle jsem nikdy nezkoumal ani u svého auta.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Bestbolt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.05.2016 16:48

Re: Diagnostika přes VAG - Brno

Příspěvek od Bestbolt »

To netuším :( budeš nejhodnější, odměním se zlatem :D. Jinak, měl bys bližší kontakt, fb nebo něco podobnýho na domluvu, kdyžtak do sz. Díky

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Diagnostika přes VAG - Brno

Příspěvek od Ipanema »

Já za to nic nechci. Rád pomůžu, ale nevím kde to najít. Jistě to bude v motoru a přizpůsobení ve fci ve VAGu. Ale víc nevím, jelikož jsem to fakt nehledal nikdy.
Ty jsi to nezkoušel najít někde na Google kde se to dá vyčíst?
FB nemám, mobil ti klidně pošlu.

Bohužel to vyčtení u firmy bude za 500,- minimálně a to je trochu "drahé", když ti stačí vidět hodnoty.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Bestbolt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.05.2016 16:48

Re: Diagnostika přes VAG - Brno

Příspěvek od Bestbolt »

Nezkoušel zatím, klidně pošli i ten telefon. Zkusím ty hodnoty pohledat na internetu.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“