Nefunguje zpátečka

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Zuzka Dušková
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.12.2017 05:09

Nefunguje zpátečka

Příspěvek od Zuzka Dušková »

Zdravím, mám Boru 2001, je to svařovaný auto (dozvěděli jsme se to až po čase, kdy začaly reznout prahy), takže nevíme, kolik má doopravdy najeto, ale určitě to nebyl "mazlík" (krátce po pořízení jsme měnily tlumiče, brzdy, vše bylo v šíleným stavu). Letos jsme si už se servisem také dost užili (alternátor, těsnění filtru,...), takže když mě asi před hodinou přítel vzbudil telefonem, že nejde zpátečka, abych mu šla pomoc auto zaparkovat, chtělo se mi brečet...
Takže prosím o radu (možná už tu podobný problém byl, ale nenašla jsem to tu) - Jdou zařadit všechny rychlosti, zpátečka tam taky spadne, ale auto místo couvání se rozjede dopředu. S řazením 1 a zpátečky mám již delší dobu problém, že tam nechtěly skočit správně, např. zpátečka nešla stlačit dolů, 1 se tam občas musela "narvat" i se spojkou na podlaze. Co by to mohlo být a jaká bude +- cena?

provokater
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 28.01.2013 17:57
Bydliště: Olmützer Vorstadt

Re: Nefunguje zpátečka

Příspěvek od provokater »

...zkontrolovat nastavení lanovodů řazení a taky správné nasazení táhla na hřídeli řazení, na té co jde z převodovky, ono to tam má být teoreticky jen v jedné poloze ale dá se to naprasit i o zub jinak...
Lži,kraď ,podváděj a poslouchej heavy metal
Žij rychle,zemři mladej a nech po sobě tlustou mrtvolu
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFuna míti.
Jurský Park Motorsport feat. T.M.A.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“