P.: VW Golf variant TDI - nezlobte se že to dávám sem viz

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

P.: VW Golf variant TDI - nezlobte se že to dávám sem viz

Příspěvek od zviratko »

Tak pánové a je to tady , jelikož jsem tlačen ze strany odkud mám půjčené many na byt a ta strana je chce co nejdřív zpět než bylo původně plánováno a tak mi nezbývá než po posledním srazu Podroužek 2007 prodat svýho mazla
Tak že kdo budete mít nějaké známého tak bych ho rád prodal tak jak je ted , ale aspon do dobrých rukou
V případě že se nikdo nenajde tak ho dám do sériové podoby a prodám ho pak tak jak byl když jsem ho koupil
Je to pro mě velká rána , ale takový je bohužel život a půjčovat si od nikoho nechci , tím bych akorát zaslepil další díru .
Bohužel většina úspor spadla do bytu a ten je potřeba konečně dodělat abych mohl začít šetřit na dalšího seriové mazla a udělat z něj zase něco pěknýho.
Rád bych stihnul aspon nějaký to focení až to bude mít Vlasta a Jirka nějak hotový abych měl aspon nějakou pěknou vzpomínku. Samozřejmě mám na mysli focení s roštěnkama jak jsme to domluvily

ted nějaká ta výbava :
VW Golf IV Variant TDi , 66kW + chip 85kW ,rok 2000 , v OTP 1999 , dovoz z Německa od známého , najeto 165000 km , ( poslední tři roky víc v garáži než na silnici ) , modré barvy ,

Vnitřek :

klimatizace manuál , centrál na dálku vč. alarmu + pager na mobil , servo , loketní opěrka , pedály GTI , DVD + stropní TV , radio Alpine , 8x repro Pioneer , tuba Axton , zesilovač Pioneer , výškově stavitelné sport. sedačky , kožený volant , tempomat , PC polodot , folie , 4x airbag , ABS .

Z venku :

Přední nárazník R32 , mračítka Rieger , černé světla vč. xenonů , ostřikovače světel , hagusy , brzdy ATE , stavitelný podvozek Weitec , ALU kola RH Crossline 19" + pneu 215/35/19 , stěrače Aero , zadní spoiler V6 origo . řidičovo zrcátko stejné jako pravé.

Jinak jsou hotový rozvody , nové čerpadlo ( bylo za super cenu ) , náplně , filtry , no prostě jsem se o něj velice dobře staral , všechny věci jsou měněny po 10,000km .

Cena se vším jak jsem napsal je 300,000,-

Můžu spoustu věcí vyndat a podle toho se bude pohybovat i cena. V případě že nebude mít nikdo zájem , tak ho dám do seriové podoby a postavím do bazaru.

KONTAKT : 724080147
MAIL.: vwmaniac#seznam.cz

PS.: k vyzvednutí bude koncem Srpna 2007 .

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda »

A jiank to vyřešit nejde? Nemáte jiné auto u kterého by to tak nebolelo? :cry:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
kolin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 403
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kamenice nad Lipou

Příspěvek od kolin »

Tak tohle prodat to musí ku*va bolet srdce :?

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

prodávat by se možná nemuselo,stačilo by se třba trošku uskromnit,ale to už je asi pozdě.škoda ho,moc pěkný vůz

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

zvíře doufám že se ti to ještě podaří nějak zfackovat a golfajn (golf kombajn) zůstane

Uživatelský avatar
catdavid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od catdavid »

Já si myslím,že se to bude prodávat jako seriovka :cry:
Naposledy upravil(a) catdavid dne 07.06.2007 22:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

catdavid píše:Já si myslím,že :cry: se to bude prodávat jako seriovka
stejne jako milanovo :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Bohužel to není o skromnosti ale o tom že dohoda byla jiná a zničeho nic se to změnilo.
Zase když má člověk možnost vyměnit byt 2+kk za 3+1 z balkoném a dvakrát tak velký tak by to byla asi větší škoda než prodat auto.
Všechny ušetřené many snědla hlavně rekonstrukce bytu a né auto , na to byli jiný ušetřený many.
Samozřejmě zjištuji co a jak abych ho nemusel prodat , ale v tuhle chvíly my nic jiného nezbývá a půjčovat už si nechci a v bance už vůbec ne :-(
Ani nevíte jak mi je z toho na nic :-( vůbec si nedovedu představit že přijdu do garáže a nic tam nebude stát a o víkendu nebudu mít žádné VW na ježdění :-( Je to hrozný pocit když si člověk něco hýčká a po několika letech to vypadá tak jak chce a přijde rána a musí jít pryč :-( je to fakt hrozný :-(
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

...uprimnu sustrast ... tohto fesaka prerobit do serie bude boliet asi este viac ako ho predat, niekomu kto by si to vazil v takejto nadhernej podobe ... drzim vsetky palce aby si natrafil na fajn VW-aka ktory sa s nim bude mazlit aspon ako ty :cry: ...

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Příspěvek od TDiBora »

Tak ti přeji hodně štěstíčka aby se ti to povedlo vyřešit jinak než prodejem. Je moc hezkej :?

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

TDiBora píše:Tak ti přeji hodně štěstíčka aby se ti to povedlo vyřešit jinak než prodejem. Je moc hezkej :?
v to taky doufám :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maweric »

žvíže hlavu vzhůru, uděláš si jiný :wink: a budeš z něj mít větší radost než z tohohle ... uvidíš

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

maweric píše:žvíže hlavu vzhůru, uděláš si jiný :wink: a budeš z něj mít větší radost než z tohohle ... uvidíš

to já bych potom asi koupil jedničku v cabriu nebo dvojku VR6 :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Taky bych kvuli tomu nevěšel hlavu. Bydlení, rodina.. to jsou důležité věci. Na těch záleží! Auto bude oproti tomu pořád jenom kus plechu... :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

...ale ked tie kusy plechu dokazu tak nechutne prirast k srdcu...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“