TDI nestartuje

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

TDI nestartuje

Příspěvek od gars7 »

Zdravim,nějakou dobu mi svítí ABS a bliká červený vykřičník(00668 Palub.napětí sv 30,16-10-signál mimo toleranci-sporadicky).Zajel jsem na garáž,že očistím kontakty na těch 30kách pojistkách.Rozdělal jsem i ten 3pinový konektor co je za něma a střikl WD.Tak jsem očistil všechny svorky,kontakty na pojistkách zdrsnil,vše zpátky zapojím chci nastartovat a nic.Všechny kontrolky i žhavení svítí a motor jenom točí.Nejsem si jistý jestly cvakalo relé(nevím číslo relé).Nechce se mi kvuli maličkosti auto tahat na laně k autoelektrikáři.Ještě jsem si vzpoměl,že při startováni mi problikla kontrolka oleje.Včem muže být problém?Golf 4 1.9tdi 81kw.Díky.

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: TDI nestartuje

Příspěvek od gars7 »

Takže díky za reakce .No jinak podíval jsem se na EGRko to je v pohodě,dále střiky tlačí naftu,ale ta nafta se táhla jak med.Nalil jsem asi 1litr benzínu do nádrže a motor naskočil.

Uživatelský avatar
dasek82
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 19.07.2009 20:41
Bydliště: Pardubice,Hradec Kralove

Re: TDI nestartuje

Příspěvek od dasek82 »

a to mi chces rict ze v tyhle zime nelejes aditiva do nafty? nebo proc ti to zatuhlo v garazi?
vw bora variant highline - AUY+Tiptronik

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: TDI nestartuje

Příspěvek od gars7 »

Jak jsem psal v neděli jsem jel jsem na garáž kvuli tomu ABS...Ráno jsem nastartoval a odjel,na to ABSko jsem se díval před garáži, jelikož jsem měl otevřenou kapotu a byla kosa nafta ztuhla.V garáži mám trošku bordel.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“