Divný pazvuk 1.9 TDI ALH

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
SBK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 27.04.2014 14:22
Bydliště: Jihomoravský kraj

Divný pazvuk 1.9 TDI ALH

Příspěvek od SBK »

Ahoj,
dneska jsem dělal po 10tkm běžnou údržbu, měnil jsem všechny filtry + olej. No jel jsem to projet, říkám si paráda, všechno ok a když dojedu domů, dochlazuju turbo tak jsem postřehl že po vypnutí topení slyším takový chrastící vibrující zvuk v interiéru a jde to slyšet trochu i v motoráku. Nejvíce je to ale slyšet v interiéru.. Na klasiku to před údržbou nedělalo.. :baseball: . Hrčí to v kuse, nemá na to ani vliv vypnuté či zapnuté topení. Když jsem poslouchal zvuky v motoráku, tak to jde slyšet v oblasti EGR.. Podtlaky jsou všechny vyměněné za silikonové hadičky z DP. Napadá mě, zda to nebude načaté turbo. Sice nevydává žádné pazvuky, auto táhne taky normálně a nepadá do nouzáku. Jinak vážně nevím co by to mohlo být, ale docela mě to štve :mrgreen: Golfovi tak dopřávám a on mi tak projevuje vděk :laugh:
Jen ještě dodám info - pokud někdo zná jaký pazvuk dělá tlumič vibrací napínací kladky řemene, tak je to dost podobné.. (Takže tlumič vibrací mi to taky nedělá, je taky novej)
Pokud někoho něco napadne tak ať se kdyžtak ozve. Děkuju. :)
Volkswagen Golf 4 1.9 TDI 66kW ALH

Uživatelský avatar
SBK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 27.04.2014 14:22
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Divný pazvuk 1.9 TDI ALH

Příspěvek od SBK »

Dnes jsem překontroloval jestli nemám něco povoleného a nic jsem nezjistil.. Jediné co jsem zjistil je to, že se to začne ozývat až je to zahřáté. Budu jezdit a uvidím jestli se to nějak neprojeví ještě víc..
Volkswagen Golf 4 1.9 TDI 66kW ALH

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“