Zle štartovanie za tepla

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

broucek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2007 08:06

Re: Zle štartovanie za tepla

Příspěvek od broucek »

Tomm píše:
broucek píše: Ale mne to toči ako blazon,a dnes som bol v servise a tam mi ovedali ,že tam montuju nejake relatko ktore stoji okolo 1000 sk a tym sa problem vyrieši ..takže tam idem na buduci tyžden a dam vediet ako to dopadlo.Že to davaju do viacerych motorov od WV group a potom už nie je ten problem
Nebude to relatko na oblbnuti cidla teploty vody? (pro rejpaly: dle nej se nenastavuje jen delka zhaveni, ale i dalsi parametry startu!) Jestli jo, tak to stoji par korun a pekne te natahnou a hlavne to neresi problem jako takovy, ale jen ho to "obejde".
No neviem..ja som snim osobne nehovoril ..ale zistim čo to je

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Zle štartovanie za tepla

Příspěvek od majkl1 »

A co by jsi prosím tě po "servisácích" chtěl? Že budou hledat závadu? Ale jdi, to je přece moc práce, jednoduší je tam šoupnout odpor ať si motor myslí, že je minus 42 a je to. A že se to zákazníkovi stejně časem podělá úplně je jim přece buřt. :cry2:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

broucek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2007 08:06

Re: Zle štartovanie za tepla

Příspěvek od broucek »

majkl1 píše:A co by jsi prosím tě po "servisácích" chtěl? Že budou hledat závadu? Ale jdi, to je přece moc práce, jednoduší je tam šoupnout odpor ať si motor myslí, že je minus 42 a je to. A že se to zákazníkovi stejně časem podělá úplně je jim přece buřt. :cry2:
Tak to je fakt ..ale mam ešte jedneho znameho čo robi chip tuning skusim sa toho spytat čo stym ..ale diik za radu

broucek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2007 08:06

Re: Zle štartovanie za tepla

Příspěvek od broucek »

Tak problem sa vyriešil ..mal som tam nejaku divne slabu naftu..a to som tankoval na benzinke hoffer

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zle štartovanie za tepla

Příspěvek od baciluss »

2TOMM
Lenze ja to nemam medzi hornou a dolnou ciarou ale mam to pod dolnou(cervenou) ciarou na TDI grafe :( Ale motor ide hladko jak vino.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

honzík
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 25.09.2007 23:33
Bydliště: Ostravsko :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zle štartovanie za tepla

Příspěvek od honzík »

čest... nevím proč to blbe vám ale mě to za studena chytalo jakotak a nakonci ten des skřípaví zvuk, ne pokaždé a za tepla ne a ne chytnout... včera sme ho vytáhli rozdelali promazali a všecko šlape tak jak má:) ( pozor! neměl by se skoušet protočit na prázno, namontovat a pak teprve skusit) jo a ješte si skontolujte hadičkypod deklem jestli není nejaká předřená, vyměnit za par kaček... jestli to nekomu pomůže budu rád :wink:

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Zle štartovanie za tepla

Příspěvek od TDiBora »

Tomm píše:
broucek píše: Ale mne to toči ako blazon,a dnes som bol v servise a tam mi ovedali ,že tam montuju nejake relatko ktore stoji okolo 1000 sk a tym sa problem vyrieši ..takže tam idem na buduci tyžden a dam vediet ako to dopadlo.Že to davaju do viacerych motorov od WV group a potom už nie je ten problem
Nebude to relatko na oblbnuti cidla teploty vody? (pro rejpaly: dle nej se nenastavuje jen delka zhaveni, ale i dalsi parametry startu!) Jestli jo, tak to stoji par korun a pekne te natahnou a hlavne to neresi problem jako takovy, ale jen ho to "obejde".
To relátko se řešilo na http://www.dieselpower.cz a je tam i schéma. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“