Výrobní číslo startéru Golf...Prosím

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Výrobní číslo startéru Golf...Prosím

Příspěvek od VWTomVW »

Ahojte mohl by mě někdo prosím zjistit výrobníčíslo startéru na vw Golf IV 1,9SDI??Je to rok 98.8.Díky moc

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: Výrobní číslo startéru Golf...Prosím

Příspěvek od VWTomVW »

Nebo jestli by mě někdo mohl zjistit podle etky jestli je to stejné s benziňákem díky

Uživatelský avatar
Pasul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Výrobní číslo startéru Golf...Prosím

Příspěvek od Pasul »

Rád bych pomohl ,ale těch spouštěčů motoru je tam asi dvacet v tomto ročníku.Bosch,Hitachi,Valeo,Magneton a 1,4KW 1,8KW 1,9KW 2,0KW a 2,4KW.Na benzínové motory budou asi jen 1,4KW a 2,4KW.Ostatní bude diesel ,ale na tohle nejsem odborník a tohle asi musí poradit někdo kdo tohle dobře zná....

Kolem 4 300 kč tam vidím opravárenskou sadu ,ale zase tam jsou asi tři.

Ještě-pokud tady nikdo neporadí ptej se vedle na dieselforu.Je tam člověk s přezdívkou Huml a ten to na 100% bude znát. :wink:

Uživatelský avatar
VWTomVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: Výrobní číslo startéru Golf...Prosím

Příspěvek od VWTomVW »

Pasul píše:Rád bych pomohl ,ale těch spouštěčů motoru je tam asi dvacet v tomto ročníku.Bosch,Hitachi,Valeo,Magneton a 1,4KW 1,8KW 1,9KW 2,0KW a 2,4KW.Na benzínové motory budou asi jen 1,4KW a 2,4KW.Ostatní bude diesel ,ale na tohle nejsem odborník a tohle asi musí poradit někdo kdo tohle dobře zná....

Kolem 4 300 kč tam vidím opravárenskou sadu ,ale zase tam jsou asi tři.

Ještě-pokud tady nikdo neporadí ptej se vedle na dieselforu.Je tam člověk s přezdívkou Huml a ten to na 100% bude znát. :wink:
Tak díky za radu....Jen jsem chtěl v podstatě vědět,jestli mě to v zimě roztočí aji startér z benzína...Mám tam z benzina a nejsem si jistý co to udělá...Ale vzhledem k tomu,že je to zpřevodovaný,tak by to mohlo utočit...nechám se překvapit.Dík

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výrobní číslo startéru Golf...Prosím

Příspěvek od Deivid »

VWTomVW píše:
Pasul píše:Rád bych pomohl ,ale těch spouštěčů motoru je tam asi dvacet v tomto ročníku.Bosch,Hitachi,Valeo,Magneton a 1,4KW 1,8KW 1,9KW 2,0KW a 2,4KW.Na benzínové motory budou asi jen 1,4KW a 2,4KW.Ostatní bude diesel ,ale na tohle nejsem odborník a tohle asi musí poradit někdo kdo tohle dobře zná....

Kolem 4 300 kč tam vidím opravárenskou sadu ,ale zase tam jsou asi tři.

Ještě-pokud tady nikdo neporadí ptej se vedle na dieselforu.Je tam člověk s přezdívkou Huml a ten to na 100% bude znát. :wink:
Tak díky za radu....Jen jsem chtěl v podstatě vědět,jestli mě to v zimě roztočí aji startér z benzína...Mám tam z benzina a nejsem si jistý co to udělá...Ale vzhledem k tomu,že je to zpřevodovaný,tak by to mohlo utočit...nechám se překvapit.Dík
Už jsem viděl startér z felicie na oktávii TDI.Takže pokud tam nemáš vyloženě ten nejslabší,tak by to mělo chodit.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“