Pude powerbox pro AHF na ALH?

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od barbarez »

Tak zase prudim z powerboxem... sry :roll:

Nemůžu sehnat ten PSI PB 200002, ale 200016 je pro golfa IV taky, ale pro 81kw. Je to taky 10 pin koncovka a taky to není pro PD. Jenže na stránkách výrobce i když kliknu na 81kw golfa tak odporoučej na PB200002 - stejnej powerbox jako pro 66kw. Jinde jsem ale dohledal že ona verze PB200016 dává o 5 koní víc. Tak se bojim aby to nebylo přeci jen nějak jinak nastavený pro 81kw oproti 66kw. Tímpadem abych si tim neodepsal motor...

Pak sem uvažoval u druhé variantě. Koupit PB200003, což je pro golfa 66kw, ale kabrio. Má to 8pin koncovku. Takže mi napadá jestli se to liší jen v koncovce, že bych si koupil tenhle, a podle kámošovo PB200002 správně udělal koncovku.....ovšem otázka kde sehnat koncovku a taky jestli připojení uvnitř boxu bude stejné....

Přímo čip nechci, abych to mohl kdykoliv odpojit a taky jiny důvody.

Nějaký nápady?

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od crossic »

Můj nápad je takový nedávat tam raději nic než powerbox...mohl bys špatně dopadnout...
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od barbarez »

crossic píše:Můj nápad je takový nedávat tam raději nic než powerbox...mohl bys špatně dopadnout...
No jak říkam, kámoš má právě ten od PSI, kterej sehnal za 3ku, asi 2 roky a vůbec žádnej problem.... Chceš mi říct, že je teda lepší tam hodit natvrdo ten čip? Furt si říkam, že když padne motor tak si za 16 koupim fungl novej, než rvát 12 táců do čipu.... :cry:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od crossic »

Určitě chip...a to ne jen nějaký co ti tam hodí nějakej vidlák za hubičku...je lepší nechat si ho udělat na míru...a ti co to na míru dělají si to sice nechají zaplatit, ale poskytují i záruku... rozhodně chip a ne pb
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od barbarez »

crossic píše:Určitě chip...a to ne jen nějaký co ti tam hodí nějakej vidlák za hubičku...je lepší nechat si ho udělat na míru...a ti co to na míru dělají si to sice nechají zaplatit, ale poskytují i záruku... rozhodně chip a ne pb

No jak říkam, víc jak 3ku za to nemůžu dát. Takže asi pořád zůstává to PB :roll: :( Jinak by zajímal ten názor na původní téma.... thx

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od TDIfun »

barbarez píše:
crossic píše:Můj nápad je takový nedávat tam raději nic než powerbox...mohl bys špatně dopadnout...
No jak říkam, kámoš má právě ten od PSI, kterej sehnal za 3ku, asi 2 roky a vůbec žádnej problem.... Chceš mi říct, že je teda lepší tam hodit natvrdo ten čip? Furt si říkam, že když padne motor tak si za 16 koupim fungl novej, než rvát 12 táců do čipu.... :cry:
12 tacu???Se stav a cena bude daleko prijemnejsi!!!!

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od barbarez »

Fakt že na severní moravu nepojedu ... nevim, ale dost lidí tu píše, že za dobrej čip si prostě musim zaplatit. Nehledě na to že fakt nepoznam jestli je to kvalitní čip nebo ne....

Mam číslo na nějakýho kluka odemě z města, tak se ještě poptam jeho... thx

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od TDIfun »

barbarez píše:Fakt že na severní moravu nepojedu ... nevim, ale dost lidí tu píše, že za dobrej čip si prostě musim zaplatit. Nehledě na to že fakt nepoznam jestli je to kvalitní čip nebo ne....

Mam číslo na nějakýho kluka odemě z města, tak se ještě poptam jeho... thx
Se podivej na nas web http://www.chipforum.cz trochu me tohle urazilo a proto reaguji.Odladil jsem 1.9 tdi 81 kw na vykon 210koni s vymenou hardweru.Tohle umi jen par vyvolenych.... :evil:

Uživatelský avatar
Petr98
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Řepiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od Petr98 »

TDIfun píše:
barbarez píše:Fakt že na severní moravu nepojedu ... nevim, ale dost lidí tu píše, že za dobrej čip si prostě musim zaplatit. Nehledě na to že fakt nepoznam jestli je to kvalitní čip nebo ne....

Mam číslo na nějakýho kluka odemě z města, tak se ještě poptam jeho... thx
Se podivej na nas web http://www.chipforum.cz trochu me tohle urazilo a proto reaguji.Odladil jsem 1.9 tdi 81 kw na vykon 210koni s vymenou hardweru.Tohle umi jen par vyvolenych.... :evil:
Tak tak. jsem svědek. Prvotřídní!! :!: :!:
VW GOLFAJN

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od barbarez »

No dobrý, Vám asi moc nedochází, že už tady něco něni v pořádku, co? to auto neni stavěný na takoven výkon. To pak de všechno rychle dopr.ele. A kupovat všechno novy.... no neci. Ja prostě preferuju to PSI. Kámoš to má 2 roky, nemá s tim jedinej problem a je to dostačující....a hlavně... kdykoliv si to může sám vyndat....

P.S.: nehledě na to že tady neřešim čip, ale jestli nevadí powerbox pro 81kw tdi dát do 66kw...

thx

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od Paja_GIV »

Když čip tak od známejch značek (dieselpower, bitpower, atd...), uřčitě ne od někoho kdo to dělá pro zábavu a moc to neumí. Kámoš si nechal dát chip do Sharana z 85 na 110Kw(cca 6000,--) auto lítalo hezky, ale už je hlava v pr..li
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
Petr98
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Řepiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od Petr98 »

Paja_GIV píše:Když čip tak od známejch značek (dieselpower, bitpower, atd...), uřčitě ne od někoho kdo to dělá pro zábavu a moc to neumí. Kámoš si nechal dát chip do Sharana z 85 na 110Kw(cca 6000,--) auto lítalo hezky, ale už je hlava v pr..li
Už jsou na trhu i další odborníci, kteří něco umí. Viz http://www.chipforum.cz/
VW GOLFAJN

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od barbarez »

Warrious píše:
Paja_GIV píše:Když čip tak od známejch značek (dieselpower, bitpower, atd...), uřčitě ne od někoho kdo to dělá pro zábavu a moc to neumí. Kámoš si nechal dát chip do Sharana z 85 na 110Kw(cca 6000,--) auto lítalo hezky, ale už je hlava v pr..li
Už jsou na trhu i další odborníci, kteří něco umí. Viz http://www.chipforum.cz/
Hm. Tak to si fakt dam radši 3ku za box a když padne motor tak si koupim novej za 16...

Uživatelský avatar
Petr98
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Řepiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od Petr98 »

barbarez píše:
Warrious píše: Už jsou na trhu i další odborníci, kteří něco umí. Viz http://www.chipforum.cz/
Hm. Tak to si fakt dam radši 3ku za box a když padne motor tak si koupim novej za 16...
Tak to tě fakt nechápu
VW GOLFAJN

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Pude powerbox pro AHF na ALH?

Příspěvek od crossic »

Warrious píše:
barbarez píše: Hm. Tak to si fakt dam radši 3ku za box a když padne motor tak si koupim novej za 16...
Tak to tě fakt nechápu
No mě to taky hlava moc nebere
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“