převodovka 1.9TDi ASV

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od matiass »

Samozřejmě sem vyplodil kravinu :oops: VW dělá 4typy přírub (skříní) převodovek a to jak pro diesel tak pro benzin... Abych to upřesnil tk jeden typ je pro 1.8 a 2.0l benzin a 1.9 TDI druhej typ je pro 2.3l benzin třetí typ je pro 1,4 a 1,6l benzín a poslední 1,ž a 1,9 SDI... Tímto se všem omlouvám že sem se splet :roll: :roll:
Naposledy upravil(a) matiass dne 13.11.2007 06:30, celkem upraveno 1 x.
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od vwCharlie »

takže převodovky pasují z jakékoliv GIV TDi rotačky. GIII tdi teda nee. Už vím snad vše,co jsme potřeboval vědět,tak dík chlapi,jsem rád,že jsme to dali dokupy. :wink:

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od matiass »

vwCharlie píše:takže převodovky pasují z jakékoliv GIV TDi rotačky. GIII tdi teda nee. Už vím snad vše,co jsme potřeboval vědět,tak dík chlapi,jsem rád,že jsme to dali dokupy. :wink:
Tak nezjistil sem jestli je to stejný jak u TDI tak u TDI PD a už vůbec ne jestli by to šlo z tej GIII ale pokusim se to zjistit... :wink: pokud ti to nikdo neřekne dřív...
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
POWER
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od POWER »

matiass píše:
vwCharlie píše:takže převodovky pasují z jakékoliv GIV TDi rotačky. GIII tdi teda nee. Už vím snad vše,co jsme potřeboval vědět,tak dík chlapi,jsem rád,že jsme to dali dokupy. :wink:
Tak nezjistil sem jestli je to stejný jak u TDI tak u TDI PD a už vůbec ne jestli by to šlo z tej GIII ale pokusim se to zjistit... :wink: pokud ti to nikdo neřekne dřív...
Už jsem říkal, že z GIII to bez úprav nejde! Ani z Fabie RS. TDI a PD jsou stejné. Jen u pětikvaltu je jiná spojka, startér a řazení než u šestikvaltu. A poloosy samozřejmě.....

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“