převodovka 1.9TDi ASV

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od vwCharlie »

čau chlapi,motor 1.9TDi ASV,nevíte někdo kolik se tak pohybuje cena za starší převodovku do tohohle typu případně kde najdu vyražený typ abych mohl porovnat možnosti náhrady?Ještě jsem se nedíval. Známý má podezření na spojkové ložisko,po sešlápnutí spojky stichne.pro jistotu zjišťuju nejhorší variantu výměnu převodovky.
A nevíte náhodou jestli nepasuje převodovka z GIII 1.9TDi (1Z)? Nevím jak to tam je
Díkes :wink:

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od matiass »

vwCharlie píše:čau chlapi,motor 1.9TDi ASV,nevíte někdo kolik se tak pohybuje cena za starší převodovku do tohohle typu případně kde najdu vyražený typ abych mohl porovnat možnosti náhrady?Ještě jsem se nedíval. Známý má podezření na spojkové ložisko,po sešlápnutí spojky stichne.pro jistotu zjišťuju nejhorší variantu výměnu převodovky.
A nevíte náhodou jestli nepasuje převodovka z GIII 1.9TDi (1Z)? Nevím jak to tam je
Díkes :wink:
No nepředbíhej to že máš chycený spojkový ložisko neznamená že je v prdeli převodovka :wink: Jian kby měla bejt stejná jako má ALH :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od vwCharlie »

já nepředbíhám,jenom se předem informuji :) . Ještě jsem to ani neslyšel,snažím se zjistit jen tu nejhorší variantu,kdyby něco. Zajímá mě jestli pasuje převodovka z GIII 1.9TDi 1Z,tu mám a nebo kolik se pohybuje cena za starší z GIV orientačně

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od matiass »

vwCharlie píše:já nepředbíhám,jenom se předem informuji :) . Ještě jsem to ani neslyšel,snažím se zjistit jen tu nejhorší variantu,kdyby něco. Zajímá mě jestli pasuje převodovka z GIII 1.9TDi 1Z,tu mám a nebo kolik se pohybuje cena za starší z GIV orientačně
Obávám se že z 1Z tam nedostaneš už jen proto že GIII má mechanickou spojku kdežto GIV hydraulickou... :wink: Cena převodovky na ASV nebo ALH by neměla bejt vysoká rozhodně ne jako u SDI :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od vwCharlie »

matiass píše:
vwCharlie píše:já nepředbíhám,jenom se předem informuji :) . Ještě jsem to ani neslyšel,snažím se zjistit jen tu nejhorší variantu,kdyby něco. Zajímá mě jestli pasuje převodovka z GIII 1.9TDi 1Z,tu mám a nebo kolik se pohybuje cena za starší z GIV orientačně
Obávám se že z 1Z tam nedostaneš už jen proto že GIII má mechanickou spojku kdežto GIV hydraulickou... :wink: Cena převodovky na ASV nebo ALH by neměla bejt vysoká rozhodně ne jako u SDI :wink:
GIII TDi má hydrauliku, D,TD má páky. Sorry,ale víš tu cenu nebo ne? :D
A kde bývá vyražený ten typ převodovky na GIV? Bych pak porovnal převodové poměry na doppelwoberu

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od matiass »

vwCharlie píše:
matiass píše: Obávám se že z 1Z tam nedostaneš už jen proto že GIII má mechanickou spojku kdežto GIV hydraulickou... :wink: Cena převodovky na ASV nebo ALH by neměla bejt vysoká rozhodně ne jako u SDI :wink:
GIII TDi má hydrauliku, D,TD má páky. Sorry,ale víš tu cenu nebo ne? :D
A kde bývá vyražený ten typ převodovky na GIV? Bych pak porovnal převodové poměry na doppelwoberu
cenu převodovky na ASV ti neřeknu bo sem jí zatim nescháněl... na ALH sem viděl kolem 4000,-
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od Tomm »

matiass píše:
vwCharlie píše: GIII TDi má hydrauliku, D,TD má páky. Sorry,ale víš tu cenu nebo ne? :D
A kde bývá vyražený ten typ převodovky na GIV? Bych pak porovnal převodové poměry na doppelwoberu
cenu převodovky na ASV ti neřeknu bo sem jí zatim nescháněl... na ALH sem viděl kolem 4000,-
Jj, kolem tech 3-5000 se to pohybuje (na ALH).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od vwCharlie »

3-5000 to je pohoda.Díkes :wink:
Jinak stále nikdo neví,kde bývá vyražený ten typ převodovky???

Fantik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od Fantik »

Tady to máš:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od vwCharlie »

Fantik - díkes :wink:
až se k tomu dostanu,tak se na to mrknu

Uživatelský avatar
POWER
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od POWER »

Před nějakou dobou jsem st tímto tématem zabýval. Troufám si tvrdit, tedy alespoň co jsem zjistil, že všechny pětikvalty v GIV1,9TDI a OI 1,9TDI jsou stejné. Teda alespoň u rotaček. Kdo má Etku, tak by to mělo jít lehce zjistit. Převodovka z GIII by měla být delší, ale je jinak uchycená. Musí se tam dost předělávat.

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od matiass »

POWER píše:Před nějakou dobou jsem st tímto tématem zabýval. Troufám si tvrdit, tedy alespoň co jsem zjistil, že všechny pětikvalty v GIV1,9TDI a OI 1,9TDI jsou stejné. Teda alespoň u rotaček. Kdo má Etku, tak by to mělo jít lehce zjistit. Převodovka z GIII by měla být delší, ale je jinak uchycená. Musí se tam dost předělávat.
Nechcu se s tebou hádat ale netroufnul bych si tvrdit že ty převodovky sou stejný... Pára typů bude identických to jo ale jde tu hlavně o to aby byla stejná příruba k motoru a těch je několik typů :wink:
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od vwCharlie »

POWER píše:Převodovka z GIII by měla být delší, ale je jinak uchycená. Musí se tam dost předělávat.
tak to jsem potřeboval taky vědět,že tam z GIII normálně nepasuje. Chtěl jsem zvážit všechny varianty a případně tomu známému poradit,kdyby se ten problém zhoršil.

Uživatelský avatar
POWER
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od POWER »

matiass píše:
POWER píše:Před nějakou dobou jsem st tímto tématem zabýval. Troufám si tvrdit, tedy alespoň co jsem zjistil, že všechny pětikvalty v GIV1,9TDI a OI 1,9TDI jsou stejné. Teda alespoň u rotaček. Kdo má Etku, tak by to mělo jít lehce zjistit. Převodovka z GIII by měla být delší, ale je jinak uchycená. Musí se tam dost předělávat.
Nechcu se s tebou hádat ale netroufnul bych si tvrdit že ty převodovky sou stejný... Pára typů bude identických to jo ale jde tu hlavně o to aby byla stejná příruba k motoru a těch je několik typů :wink:
Na 1,9TDI je několik typů přírub?????????????????? U příčně uložených motorů??????????????? Tak to prosím upřesni. To slyším teda prvně. Ale rád se přiučím. V čem by měly být rozdíly? Díky.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: převodovka 1.9TDi ASV

Příspěvek od vwCharlie »

no taky bych byl zvědav,moc se mi to nezdálo. Já si myslím,že příruby na nafty by měly být všechny stejné,tak nevím

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“