Auto bez výkonu ....

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
mates_91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 25.09.2007 07:25
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Auto bez výkonu ....

Příspěvek od mates_91 »

Mám golfa IV 1,9 TDI PD 85 Kw, při prvním menším mrazu ( bylo asi - 4 ) jsem bez problému nastartoval, když jsem ujel asik 500m a jel do kopce tak auto nemělo výkon!!! pedál jsem měl až na podlaze a auto nemělo ani od 2000 ot ten výkon který mívá normálně!asi po 5 minutách když se trochu motor zahřál bylo vše OK,stalo se to zatím jen jednou!Měl jsem to na VAGu a neukázalo to žádnou chybu, nevíte někdo čím to mohlo být?? že by první mráz?? to asi je blbost ne??
díky za rady

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto bez výkonu ....

Příspěvek od Dr.Diesel »

mates_91 píše:Mám golfa IV 1,9 TDI PD 85 Kw, při prvním menším mrazu ( bylo asi - 4 ) jsem bez problému nastartoval, když jsem ujel asik 500m a jel do kopce tak auto nemělo výkon!!! pedál jsem měl až na podlaze a auto nemělo ani od 2000 ot ten výkon který mívá normálně!asi po 5 minutách když se trochu motor zahřál bylo vše OK,stalo se to zatím jen jednou!Měl jsem to na VAGu a neukázalo to žádnou chybu, nevíte někdo čím to mohlo být?? že by první mráz?? to asi je blbost ne??
díky za rady
Studenej dieselovej motor pri -4 stupnich po 500m vykon obecne moc davat nebude ... Pokud to nejelo vubec, tak bych to resil, ale pokud si v tom kopci nevzal svyho souseda, kterej se domu vracel z prace pro klice pritom normalne ho davas, tak vez ze je to normalni. :lol: :lol: :lol:
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

mates_91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 25.09.2007 07:25
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto bez výkonu ....

Příspěvek od mates_91 »

ono to začlo mít obvyklí výkon asi po 5 minutách, ale od té doby se už nic podobného nestalo,taže to bude asi v pohodě

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Auto bez výkonu ....

Příspěvek od molczik »

A jak prosim tě poznáš na studenym TDI autě, že nemá výkon? Netočíš ho do vysokejch otáček, že ne??
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

mates_91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 25.09.2007 07:25
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto bez výkonu ....

Příspěvek od mates_91 »

ne to ne,ale když jezdíš do stéjného kopce 10x denně tak poznáš,že to auto nemá při lehčím sešlápnutí takový výkon jaký mívá normálně!!

Uživatelský avatar
maxster
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Auto bez výkonu ....

Příspěvek od maxster »

Taky to vmuze byt pravdepodobne podtlakovej ventil u turba.Mel sem stejnej problem..

Uživatelský avatar
missim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.01.2008 13:42

Re: Auto bez výkonu ....

Příspěvek od missim »

A váha je vpohodě, mě blbla váha... :?:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“