váha vzduchu - 1,9 TDi 81kW

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
j2tk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.11.2007 12:41

váha vzduchu - 1,9 TDi 81kW

Příspěvek od j2tk »

Zdravím všechny majitele, nadšence VW a zároven by jsem vás chtěl požádat o POMOC ve formě plnohodnotné rady nebo odkazu (jsem tady nový a forum jsem si pročítal ale jednoznačnou odpověd jsem nenašel)tak doufám že mě neukamenujete odpovědmi "hledej"

pořídil jsem si mazlíčka v podobe bory a přišlo mi že to nejede tak jsem to napojil na vaga a ten mi napsal sporadickou chybu váhy vzduchu, tak jsem jí smazal a jezdil, chyba tam nebyla, pak jsem to napojil znovu a chyba tam opět byla tak jsem se chtěl optat jestli to musí být 100% váha vzduch, jinou na otestování nemám

anebo jestli by jen stačilo vyčistit turbo(auto má 170tis) a ted trochu přitroublí dotaz, protože by jsem se chtěl vyhnou poklepání a ohřívání tak jestli je realný nápad odpojit sání, plnění a místo sání dát nějakou čistící chemikálii a nahodit motor :oops: co by na to řekla jednotka atd. no nevím vy víte více tak prosím o pomoc

motor 1.9 TDi 81kW
Naposledy upravil(a) j2tk dne 24.11.2007 15:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: nejede

Příspěvek od Toxyz »

chlapáci pište sem i typ motoru at je jasno :!: :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: nejede

Příspěvek od Tomm »

Idealni by bylo napsat primo cislo chyby. S turbem to muze mit souvislost ale nemusi a urcite bych do motoru nic nelil!!

Pokud mas nejakeho kamarada s TDI (66kw nebo 81kw) tak muzete zkusit vymenit vahu vzduchu - je to na par minut.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

j2tk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.11.2007 12:41

Re: nejede

Příspěvek od j2tk »

děkuji za názor mě taky napadlo to zkusit vyměnit ale to co by jsem tam mohl otestovat je z pašíka (to neva ) ale z červeného di nevím jestli jeto stejné a navíc je majitel toho auta (pašíka)věčně v čudu

a nemyslel jsem nalít to do motoruale nechat to nasát turbo a odpojit plnění ale nevím co to udělá

čílo chyby můžu dodat až zítra

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“