Startování 3s.na sucho (cvakání)

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Startování 3s.na sucho (cvakání)

Příspěvek od Oník »

čus,chci si ověřit moji teorii.ráno když je motor neprotočenej tak 3 sekundy mě běži na sucho potom se promaže a cvakání ustane...zřejmě mám pryč zdvihátka protože neudrží tlak oleje to neni normální že jo..dík za odpovědě :wink: :(

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Startování 3s.na sucho (cvakání)

Příspěvek od alean »

ondrej86 píše:čus,chci si ověřit moji teorii.ráno když je motor neprotočenej tak 3 sekundy mě běži na sucho potom se promaže a cvakání ustane...zřejmě mám pryč zdvihátka protože neudrží tlak oleje to neni normální že jo..dík za odpovědě :wink: :(
normální to je,ale v pořádku ne,ty 3s jsou ještě vpoho,někdy pomůže výměna oleje,nebo přechod na jiný a někdy pomůže jen výměna hydraul.nadzdvihátek

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování 3s.na sucho (cvakání)

Příspěvek od Oník »

alean píše:
ondrej86 píše:čus,chci si ověřit moji teorii.ráno když je motor neprotočenej tak 3 sekundy mě běži na sucho potom se promaže a cvakání ustane...zřejmě mám pryč zdvihátka protože neudrží tlak oleje to neni normální že jo..dík za odpovědě :wink: :(
normální to je,ale v pořádku ne,ty 3s jsou ještě vpoho,někdy pomůže výměna oleje,nebo přechod na jiný a někdy pomůže jen výměna hydraul.nadzdvihátek
no právě měl se tam longlife a pak sem na napařil 5w40 a od té doby na .....zdvihátko to bude ranec no a pak bych musel koupit všechny :? to se nepozná který je v háji

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“