Chip u Golfa IV

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommy.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 28.09.2007 15:46

Chip u Golfa IV

Příspěvek od Tommy.G »

Zdravím Vás pánové,musí se u Golfa IV tdi 66kw při čipu měnit nějáký součástky nebo to stačí napojit přes Počítač?Je to Rv 2001 12 měsíc?

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od Deivid »

Tommy.G píše:Zdravím Vás pánové,musí se u Golfa IV tdi 66kw při čipu měnit nějáký součástky nebo to stačí napojit přes Počítač?Je to Rv 2001 12 měsíc?
Vůbec nechápu z Tvého přízpěvku co máš na mysly.Je to dosti zmatené.

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od KamilGTTDI »

samozrejme ze ano, pokud mas starsi tip RJ tak se musi preletovst pameti na kterrych jsou mapy chodu motoru, je to na dlouhe povidani. Takovou vjec sver nekomu kdo s tim ma skusenost, neni to sranda.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od Tomm »

KamilGTTDI píše:samozrejme ze ano, pokud mas starsi tip RJ tak se musi preletovst pameti na kterrych jsou mapy chodu motoru, je to na dlouhe povidani. Takovou vjec sver nekomu kdo s tim ma skusenost, neni to sranda.
Pise r.v.12/2001 takze to je bez pajeni a vyndavani RJ, ne? :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od KamilGTTDI »

Tomm píše:
KamilGTTDI píše:samozrejme ze ano, pokud mas starsi tip RJ tak se musi preletovst pameti na kterrych jsou mapy chodu motoru, je to na dlouhe povidani. Takovou vjec sver nekomu kdo s tim ma skusenost, neni to sranda.
Pise r.v.12/2001 takze to je bez pajeni a vyndavani RJ, ne? :lol:
to zalezi na cisle RJ.

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od KamilGTTDI »

vetsinou bez rozebirani jdou motory PD.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od Deivid »

Tomm píše:
KamilGTTDI píše:samozrejme ze ano, pokud mas starsi tip RJ tak se musi preletovst pameti na kterrych jsou mapy chodu motoru, je to na dlouhe povidani. Takovou vjec sver nekomu kdo s tim ma skusenost, neni to sranda.
Pise r.v.12/2001 takze to je bez pajeni a vyndavani RJ, ne? :lol:
Proto jsem to jaksi nechopl.

Uživatelský avatar
Tommy.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 28.09.2007 15:46

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od Tommy.G »

Budu to mít chipováno přímo V auto Heller a bylo mi řečeno že pouze příjde mechanik s notesem a za 15min nemá co dělat,ale hodně známých mi říkalo že se tam bude muset dávat nějáký mezikus nebo něco podobného tak nevím co dál :(

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od TDIfun »

Tommy.G píše:Budu to mít chipováno přímo V auto Heller a bylo mi řečeno že pouze příjde mechanik s notesem a za 15min nemá co dělat,ale hodně známých mi říkalo že se tam bude muset dávat nějáký mezikus nebo něco podobného tak nevím co dál :(
Mno uz jsem po helleru naky chip upravoval, protoze to nebyl zadny zazrak.Pokud jses z moravy tak jsem schopen ti udelat chip na prani(na miru) http://www.chipforum.cz

Uživatelský avatar
Tommy.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 28.09.2007 15:46

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od Tommy.G »

No jo ale asi né za tu cenu :(

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od TDIfun »

Tommy.G píše:No jo ale asi né za tu cenu :(
Jakou??? Napis mi treba po SZ a uvidime.Treba budes mit novorocni prekvapeni, 8)

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od KamilGTTDI »

Pokud chces chip tak se ozvi cena pro tebe 4tis, jedna se o individualni chip, tudis ti upravim tve stavajici mapy, coz ti v helleru neudelaj.

Uživatelský avatar
Petr98
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Řepiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od Petr98 »

KamilGTTDI píše:Pokud chces chip tak se ozvi cena pro tebe 4tis, jedna se o individualni chip, tudis ti upravim tve stavajici mapy, coz ti v helleru neudelaj.
Mám G4 (ARL) s GT25+ pulsní svody+ Race 783. Uděláš mi čip za 4000 i se zárukou?? Díky za odpověď.
VW GOLFAJN

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Chip u Golfa IV

Příspěvek od KamilGTTDI »

Petr98 píše:
KamilGTTDI píše:Pokud chces chip tak se ozvi cena pro tebe 4tis, jedna se o individualni chip, tudis ti upravim tve stavajici mapy, coz ti v helleru neudelaj.
Mám G4 (ARL) s GT25+ pulsní svody+ Race 783. Uděláš mi čip za 4000 i se zárukou?? Díky za odpověď.
cusik na tohle si asi netrufnu, tohle by asi spis zvladl znamej, ja delam spis zaklad. motory, tohle uz je nejak libovka, spis bych to videl na clena TDIfun, ten se zda bit dobrej a mozna by to zfouknul, nebo recha DIESELFORUM

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“