Nové Trysky?

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommy.G
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 28.09.2007 15:46

Nové Trysky?

Příspěvek od Tommy.G »

Pánové potřebuju fakt nutně poradit Jaké trysky mám dát Do GIV Tdi 66Kw Rv2001/12?Je pravda že vzroste výkon?Jak je to se spotřebou?A co cena?Značka?Fakt potřebuju radu,chci to chipovat a zajímalo by mě jak vzroste výkon?Dííííky 8)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Nové Trysky?

Příspěvek od Tomm »

Tommy.G píše:Pánové potřebuju fakt nutně poradit Jaké trysky mám dát Do GIV Tdi 66Kw Rv2001/12?Je pravda že vzroste výkon?Jak je to se spotřebou?A co cena?Značka?Fakt potřebuju radu,chci to chipovat a zajímalo by mě jak vzroste výkon?Dííííky 8)
Co prvne projit starsi prispevky? A nebo primo cela studna informaci je na http://www.dieselpower.cz 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Nové Trysky?

Příspěvek od molczik »

Tommy.G píše:Pánové potřebuju fakt nutně poradit Jaké trysky mám dát Do GIV Tdi 66Kw Rv2001/12?Je pravda že vzroste výkon?Jak je to se spotřebou?A co cena?Značka?Fakt potřebuju radu,chci to chipovat a zajímalo by mě jak vzroste výkon?Dííííky 8)
Pokud hodláš měnit trysky tak doporučuji se obrátit na firmu Dieselpower (viz. Tommův link). Tam ti poradí a i ti je namontují a motor odborně poštelují. Pokud budeš dávat ty co nabízeli mě, tak počítej s nárůstem výkonu o cca 20 koní.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Nové Trysky?

Příspěvek od DMS »

musíš taky vědět o kolik chceš zvyšovat a podle toho to zařídit.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Nové Trysky?

Příspěvek od crossic »

A rozhodující jsou i finance:)
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: Nové Trysky?

Příspěvek od TDIfun »

Na Severni morave je pobocka chipforum.cz, moznost montaze novych vetsich trysek a odlazeni softweru.Nejake reference zakazniku zde http://forum.skodahome.cz/index.php?s=& ... t&p=640102

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“