VW GOLF 4 tdi pd 74KW r.v.2002 najeto 180tis. DOTAZ

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
davidvw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 14.11.2007 06:55
Kontaktovat uživatele:

VW GOLF 4 tdi pd 74KW r.v.2002 najeto 180tis. DOTAZ

Příspěvek od davidvw »

Chtěl bych se prosím zeptat co za výměny dílů čeká u takového auta když s ním budu jezdit cca 7 let..ročně najedu 15-20 tis. Jen mě zajímá jestli se tam nemění něco co je hoodně drahé. Rozvody, váha vzduchu a olej to je jasné. Auto je z německa..první majitel...velice zachovalé..pravidelně servisované ve vwservisu. Díky za info.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: VW GOLF 4 tdi pd 74KW r.v.2002 najeto 180tis. DOTAZ

Příspěvek od Tomm »

davidvw píše:Chtěl bych se prosím zeptat co za výměny dílů čeká u takového auta když s ním budu jezdit cca 7 let..ročně najedu 15-20 tis. Jen mě zajímá jestli se tam nemění něco co je hoodně drahé. Rozvody, váha vzduchu a olej to je jasné. Auto je z německa..první majitel...velice zachovalé..pravidelně servisované ve vwservisu. Díky za info.
Za tu dobu to bude chtit i baterku, sterace, tlumice, kotouce a desky + mozna dalsi dily podvozku - silenbloky, tycky rizeni, cepy

Mozna by se vyplatilo i koupit vag at usetris za diagnostiku, pokud ho nema nekdo znamy z okoli 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
maros112
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia

Re: VW GOLF 4 tdi pd 74KW r.v.2002 najeto 180tis. DOTAZ

Příspěvek od maros112 »

davidvw píše:Chtěl bych se prosím zeptat co za výměny dílů čeká u takového auta když s ním budu jezdit cca 7 let..ročně najedu 15-20 tis. Jen mě zajímá jestli se tam nemění něco co je hoodně drahé. Rozvody, váha vzduchu a olej to je jasné. Auto je z německa..první majitel...velice zachovalé..pravidelně servisované ve vwservisu. Díky za info.
Ahoj, aj ked auto bolo servisovane vo Vw nemozes sa spoliehat ze vsetko co malo byt vymenene je aj vymenene..., a bud si isty ze ten co auto predava nevrazi do auta 100 ky EUR na servis a vzapeti ho preda...! A tie veci co pisal Tomm to je samozrejme ze to pri urcitom pocte nabehanych km bude treba vymenit, a pri ojazdenom aute treba automaticky pocitat s necakanymi vydavkami-odist moze hoci co...-napr.: turbo,rozne cidla, zhavice, pocitat treba s pneumatikami .... je toho vela ale... nekup to ak je o polovicu lacnejsie ako nove....
Octavia II 1.9TDI PD,bez uprav-v jednoduchosti je krasa

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“