ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
devonrex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2008 12:36
Bydliště: Jirkov

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od devonrex »

for Mirinda....tak příští sobota se blíží, tudíž se sejdeme asi někde u sprintovací sráhy. Jsem ošklivý postarší muž s výrazným modro-oranžovým G4 Variant (viz.foto v mém popisu), takže by nemělo být problém mě tam najít. :D Jinak abys neřekla, máš u mne za čidlo mandlovou čokoládu.

for all...tak co chlapci a děvčátka, nikdo nechce ESP senzor příčného zrychlení....mám i senzor míry otáčení kol (aliaz duosenzor), tak se ozvěte :wink: 8O

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Mirinda »

devonrex píše:for Mirinda....tak příští sobota se blíží, tudíž se sejdeme asi někde u sprintovací sráhy. Jsem ošklivý postarší muž s výrazným modro-oranžovým G4 Variant (viz.foto v mém popisu), takže by nemělo být problém mě tam najít. :D Jinak abys neřekla, máš u mne za čidlo mandlovou čokoládu.

for all...tak co chlapci a děvčátka, nikdo nechce ESP senzor příčného zrychlení....mám i senzor míry otáčení kol (aliaz duosenzor), tak se ozvěte :wink: 8O

Jasne ze s tim pocitam..mam ho tu pripraveny :wink: a cokoladu radeji ne....ted jsem pracne schodila a nerada bych to nabrala zpet :mrgreen:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
devonrex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2008 12:36
Bydliště: Jirkov

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od devonrex »

for Mirinda...

Jedna čokoláda tě nezabije a věř, že jsou i mezi námi muži, kteří mají rády holky krev a mlíko :D

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Lukas-TDI »

devonrex píše:for Mirinda...

Jedna čokoláda tě nezabije a věř, že jsou i mezi námi muži, kteří mají rády holky krev a mlíko :D
jo tak to maš pravdu :D jo jinak doufam že to čidlo pro mne budeš mit????

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Mirinda »

Kuki píše:
devonrex píše:for Mirinda...

Jedna čokoláda tě nezabije a věř, že jsou i mezi námi muži, kteří mají rády holky krev a mlíko :D
jo tak to maš pravdu :D jo jinak doufam že to čidlo pro mne budeš mit????

Ty aby ses neozval :twisted:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Machy21
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.11.2007 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Machy21 »

Dneska se podařilo vyřešit problém se svícením ESP, jen to mělo ještě doprovodné nedostatky - motor neměl žádný výkon.
Problém byl v kabelech, resp. v kontaktech. Na VAG to ukazovalo na ventily na podtlaku, žhavící svíčky. Pro jistotu uvádím závady z VAG 17946, 17849, 19561, 18027, 17957. Dokonce jsme vyměnili i senzor příčného zrychlení a stále nic.
Nakonec jsme projeli všechny konektory a problém byl vyřešen. Jen jsme museli vyndat i řídící jednotku a prostříkat konektory i tady. Po vyfoukání a vrácení zpět, si přede motor zase tu svou.
V servisu by to možná řešili výměnou řídící jednotky.
:idea:
Machy, letec, všude na čas.

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Lukas-TDI »

Mirinda píše:
Kuki píše: jo tak to maš pravdu :D jo jinak doufam že to čidlo pro mne budeš mit????

Ty aby ses neozval :twisted:
:D :D :D :D :D :D to sem hold já :D :D :lol:

Uživatelský avatar
devonrex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2008 12:36
Bydliště: Jirkov

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od devonrex »

No tak Kuki, okamžitě mi dej tu adresu, nebo ti Mirinda naplácá za mne na holou :mrgreen:

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Lukas-TDI »

devonrex píše:No tak Kuki, okamžitě mi dej tu adresu, nebo ti Mirinda naplácá za mne na holou :mrgreen:
ježiš zapomel jsem ale už ho nepotřebuji auto prodavam a koupil jsem kratkeho bez esp :D ale dik za tvou ochotu a trpelivost

Uživatelský avatar
oušek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 19.07.2008 10:03
Bydliště: Střední Čechy

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od oušek »

Lidi prosím Vás nemáte tady někdo to čidlo příčného zrychlení ještě v "nabídce"?? VAG mi píše závadu čidla, tak ho zkusím nejdřív vyměnit...
Předem díky
Golf IV TDI už dojezdil navždy :-( Místo něj slepice do terénu :-P

Uživatelský avatar
ajeto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od ajeto »

Mám taktéž problém s ESP, který tady již byl popsán. Vag píše 01423 - Snimac pricneho zrychleni (G200) 57-00 - elektr. chyba v obvodu. Ve VISu jsem našel kontrolovat hodnoty ve skupině 005 a 004. Můžete mi někdo poradit jaké hodnoty jsou ty správné? Vlastním VW Bora 1.9.TDI r. 2000.

Uživatelský avatar
ajeto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od ajeto »

Škoda že se nikdo nezval s těmi hodnotami.Nechal jsem vyměnit čidlo příčného směru a vše je v pohodě, kontrolka zhasla a ESP funguje.Někdo tady popisoval jak to nefunkčí zrepasovat tak jsem se do toho pustil a vše zdokumentoval, teď zbývá jen ho vyzkoušet.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“