ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Lukas-TDI »

devonrex píše:až nějaké prodám, tak jí u mě má....zatím jsem žádné neprodal a věc se má tak, že skutečný počet ESP senzorů, které vlastním, je 2. Jeden repasovaný u mě v autě. A druhý orig mám na prodej (koupil jsem ho, jelikož jsem si myslel, že původní nedokáži opravit), ale když to pro zdejší skrblíky bylo drahé, nabídl jsem jim repas s tím, že si origo nechám. Nejsem žádný velkoprodejce, jen co se dvěma čidly, když mám jen jedno auto. :P
co se hned rozčiluješ????nemyslel sem tim nic špatneho!!! :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
devonrex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2008 12:36
Bydliště: Jirkov

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od devonrex »

Mirinda...mohu ti za něj dát pusu, po té neztloustneš...ale řekl bych, že to by byl spíš trest než odměna za čidlo. :D


Kuki....co kdybys si raději ode mne koupil čidlo ESP, abych se uklidnil? :lol:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Mirinda »

devonrex píše:Mirinda...mohu ti za něj dát pusu, po té neztloustneš...ale řekl bych, že to by byl spíš trest než odměna za čidlo. :D


Kuki....co kdybys si raději ode mne koupil čidlo ESP, abych se uklidnil? :lol:
Cidlo jsem nasla a mam ho pro tebe schovane,skoda ze jsem to nevedela driv ze se da repasovat :roll: A s tou pusou bych to neriskovala abys pak nezhubnul ty :mrgreen:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Lukas-TDI »

devonrex píše:Mirinda...mohu ti za něj dát pusu, po té neztloustneš...ale řekl bych, že to by byl spíš trest než odměna za čidlo. :D


Kuki....co kdybys si raději ode mne koupil čidlo ESP, abych se uklidnil? :lol:
no kdyš se mi nepovede ho s repasovat tak si ho vemu pokud ješte bude!!!!jinak jestli Mirinda rozdava pusi tak bych si taky jednu nechal dat :D a to moc rad :wink:

Uživatelský avatar
devonrex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2008 12:36
Bydliště: Jirkov

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od devonrex »

Mirinda...koukám, že pusa je vzájemně riziková záležitost a já ti nemám tu odvahu jako za mlada ...takže nevim :D

Kuki....vezmi si na repas flexu a vrtačku..... a kdyby se to nááááhodou nepovedlo, za 1300Kč + poštovné tu pro tebe mám origo funkční čidílko, radost pohledět :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Mirinda »

devonrex píše:Mirinda...koukám, že pusa je vzájemně riziková záležitost a já ti nemám tu odvahu jako za mlada ...takže nevim :D

Kuki....vezmi si na repas flexu a vrtačku..... a kdyby se to nááááhodou nepovedlo, za 1300Kč + poštovné tu pro tebe mám origo funkční čidílko, radost pohledět :lol: :lol:
Takze ti ho dovezu na sraz, ju?
:wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Lukas-TDI »

devonrex píše:Mirinda...koukám, že pusa je vzájemně riziková záležitost a já ti nemám tu odvahu jako za mlada ...takže nevim :D

Kuki....vezmi si na repas flexu a vrtačku..... a kdyby se to nááááhodou nepovedlo, za 1300Kč + poštovné tu pro tebe mám origo funkční čidílko, radost pohledět :lol: :lol:
hezky to je supr cena to musim promyslet neš mi uteče!!! :lol: :lol: :lol: jinak jedeš do přibrami na srazik????

Uživatelský avatar
devonrex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2008 12:36
Bydliště: Jirkov

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od devonrex »

Mirinda...děkuji ti moc, puso. Tě za něj nechám vyhrát na sprintu, kdybys náhodou jela :)

Kuki...jo, jedu a pro případ tvé neodolatelné touhy, ho budu mít s sebou ..tudíž cena bude 1300+ 1 nealko pivo :D

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Lukas-TDI »

[quote="devonrex"]Mirinda...děkuji ti moc, puso. Tě za něj nechám vyhrát na sprintu, kdybys náhodou jela :)

Kuki...jo, jedu a pro případ tvé neodolatelné touhy, ho budu mít s sebou ..tudíž cena bude 1300+ 1 nealko pivo :D[/qu
no i kdybych ho nevzal tak to pivo maš umne neboj

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od motorpower »

Pro ESP čidla mám díly vše po 1500,-, čidla , kroužky , atd. :) Jen práci za litr. :(
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od motorpower »

Zapomněl jsem napsat, že platí pro další případné nešťastníky. Dále konektory pro výhřev sedaček, tempomaty, ale to už patří vlasně jinam...
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Deivid »

Mirinda píše:
devonrex píše:Mirinda...mohu ti za něj dát pusu, po té neztloustneš...ale řekl bych, že to by byl spíš trest než odměna za čidlo. :D


Kuki....co kdybys si raději ode mne koupil čidlo ESP, abych se uklidnil? :lol:
Cidlo jsem nasla a mam ho pro tebe schovane,skoda ze jsem to nevedela driv ze se da repasovat :roll: A s tou pusou bych to neriskovala abys pak nezhubnul ty :mrgreen:
Ale věděla,jen mi nechctěla věřit. :wink:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Mirinda »

Deivid píše:
Mirinda píše: Cidlo jsem nasla a mam ho pro tebe schovane,skoda ze jsem to nevedela driv ze se da repasovat :roll: A s tou pusou bych to neriskovala abys pak nezhubnul ty :mrgreen:
Ale věděla,jen mi nechctěla věřit. :wink:
Tak ono mi bylo receno ze s timhle neni zadna sranda (preci jen to ridi spoustu dulezitych veci pro jizdu) a buh vi jak dlouho by to vydrzelo...uz to tam je a snad to uz menit nebudu :wink:

devonrex: mas stesti ze sve auti miluju a proto nesprintuju jinak bych ti natrhla řiťku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
devonrex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 01.01.2008 12:36
Bydliště: Jirkov

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od devonrex »

Mirinda..... tak to jsem opravdu šťasten, že miluješ své auto (a nejsi domina), takže má řiťka zůstane v neposkvrněném stavu. :D Jinak být tebou, moc bych se nekasal, protože na krásu Bora nejede, to chce koně (nejlépe stádo). :) ale abys neřekla, že za ESP nic nedostaneš, máš u mne pusu jako od maminky (i přes všechna rizika) :lol:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Mirinda »

devonrex píše:Mirinda..... tak to jsem opravdu šťasten, že miluješ své auto (a nejsi domina), takže má řiťka zůstane v neposkvrněném stavu. :D Jinak být tebou, moc bych se nekasal, protože na krásu Bora nejede, to chce koně (nejlépe stádo). :) ale abys neřekla, že za ESP nic nedostaneš, máš u mne pusu jako od maminky (i přes všechna rizika) :lol:
Delala jsem si srandu...ja nesprintuju...jsem spis na design i kdyz koniky tam taky potrebuju...za 1. kvuli cestovani a za 2. moji povaze :mrgreen: Takze sprintuju jen na krizovatkach...to se mi libi :oops:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“