ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

ESP problem potřebuji radu:už vim co stim je

Příspěvek od Lukas-TDI »

ahojte mam problem sviti mi pořad esp nevyte nahodou čim by to mohlo bejt???proste nejde!!!!!dik za vaše rady jo je to GIV 1.9 TDI 81 kw r.v 2000
Naposledy upravil(a) Lukas-TDI dne 27.01.2008 10:40, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Tomm »

KukiG60 píše:ahojte mam problem sviti mi pořad esp nevyte nahodou čim by to mohlo bejt???proste nejde!!!!!dik za vaše rady jo je to GIV 1.9 TDI 81 kw r.v 2000
Napichni to na VAG a dozvis se vic.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Lukas-TDI »

Tomm píše:
KukiG60 píše:ahojte mam problem sviti mi pořad esp nevyte nahodou čim by to mohlo bejt???proste nejde!!!!!dik za vaše rady jo je to GIV 1.9 TDI 81 kw r.v 2000
Napichni to na VAG a dozvis se vic.
asi mi nic jineho nezbyde :lol: ja jen jestli ste tu taky nekdo nemel takovej problem :!: :?: :lol:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Tomm »

KukiG60 píše:
Tomm píše: Napichni to na VAG a dozvis se vic.
asi mi nic jineho nezbyde :lol: ja jen jestli ste tu taky nekdo nemel takovej problem :!: :?: :lol:
Urcite mel, ale to muze byt spousta veci :lol:

Nejspis nejaky cidlo zrychleni, krouzek volantu nebo cidlo na kole (ale to by mozna svitilo i ABS, nevim)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
ffrufru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 19.12.2007 20:51
Bydliště: Plzeňský kraj,Stříbro

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od ffrufru »

Mě to svítí jenom občas, Po vypnutí motoru a znovu nastartování to zmizí.Ale nevím jestli ,když to svítí,funguje ESP?

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Lukas-TDI »

ffrufru píše:Mě to svítí jenom občas, Po vypnutí motoru a znovu nastartování to zmizí.Ale nevím jestli ,když to svítí,funguje ESP?
no tak to mame stejnej problem přesne takhle mi to dela no a kdyš sviti tak nejde zajedu na počitač v tydnu a pak dam vedet co a jak

Uživatelský avatar
ffrufru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 19.12.2007 20:51
Bydliště: Plzeňský kraj,Stříbro

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od ffrufru »

Byl jsem s tím u Volfa a tam mi řekli že to nic není protože vypli motor a pak už to neudělalo.
Snad je to snímač polohy volantu.No jsem zvědavý jak dopadneš.

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Lukas-TDI »

ffrufru píše:Byl jsem s tím u Volfa a tam mi řekli že to nic není protože vypli motor a pak už to neudělalo.
Snad je to snímač polohy volantu.No jsem zvědavý jak dopadneš.
no to ja taky!!!!no ja jsem golfa koupil v pondeli v nemecku stim že to svitilo pak když jsem snim jel na přihlašeni nakejch 16 km tgak to zaslo a do dneška to bylo ok až dnes když jsem ujel nakejch 120 km tak se to zas rosvitilo

Uživatelský avatar
Petr98
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Řepiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Petr98 »

Se ti to rozsvítí z ničeho nic za jízdy?? Pak vypneš- nastartuješ a už to nesvítí?? Pokud je to tak, tak ASR ani ESP nefunguje. Bude v háji snínač tlaku na hlavním brzdovém válci. Starší auta mají 1 novější pro každý okruh zvlášť čili dva.
VW GOLFAJN

Uživatelský avatar
ffrufru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 19.12.2007 20:51
Bydliště: Plzeňský kraj,Stříbro

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od ffrufru »

Petr98 píše:Se ti to rozsvítí z ničeho nic za jízdy?? Pak vypneš- nastartuješ a už to nesvítí?? Pokud je to tak, tak ASR ani ESP nefunguje. Bude v háji snínač tlaku na hlavním brzdovém válci. Starší auta mají 1 novější pro každý okruh zvlášť čili dva.

Mě to zůstane svítit někdy jenom po nastartování. Za jízdy se mi to ještě nestalo. Pripadá mi, že je to v určité poloze natočení volantu,ale jistě to ještě nevím. Stává se to občas.Po vypnutí klíčku a a znovu nastartování to zhasne.Ale jak říkám ,na wagu nic nezjistili,protože to zhaslo.

Uživatelský avatar
Petr98
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Řepiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Petr98 »

Pokud se ti to rozsvítilo, tak to přece musí být v paměti závad. A pokud říkáš, že se to sává při nějaké poloze volantu, tak je to zřejmě kroužek
VW GOLFAJN

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Lukas-TDI »

Petr98 píše:Se ti to rozsvítí z ničeho nic za jízdy?? Pak vypneš- nastartuješ a už to nesvítí?? Pokud je to tak, tak ASR ani ESP nefunguje. Bude v háji snínač tlaku na hlavním brzdovém válci. Starší auta mají 1 novější pro každý okruh zvlášť čili dva.
jo normalne za jizdy se to rosviti dnes to zase zaslo a ujel jsem najejch 90km a zatim to nesviti

Uživatelský avatar
ffrufru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 19.12.2007 20:51
Bydliště: Plzeňský kraj,Stříbro

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od ffrufru »

Petr98 píše:Pokud se ti to rozsvítilo, tak to přece musí být v paměti závad. A pokud říkáš, že se to sává při nějaké poloze volantu, tak je to zřejmě kroužek
No nevím, ale ta moje závada v paměti závad není.

Uživatelský avatar
catdavid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od catdavid »

Já jsem měl špatnej kroužek pod volantem a po výměně to hned samo zhaslo bez VAG.
GII-PD 293ps/525Nm
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=161352" onclick="window.open(this.href);return false;
oprava podtlakovky:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=300098" onclick="window.open(this.href);return false;
Tel:603742155 email: cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: ESP problem potřebuji radu

Příspěvek od Mirinda »

Tomm píše:
KukiG60 píše: asi mi nic jineho nezbyde :lol: ja jen jestli ste tu taky nekdo nemel takovej problem :!: :?: :lol:
Urcite mel, ale to muze byt spousta veci :lol:

Nejspis nejaky cidlo zrychleni, krouzek volantu nebo cidlo na kole (ale to by mozna svitilo i ABS, nevim)
Jj u me se to ze zacatku obcas rozsvicovalo a kdyz jsem vypla a zapla klicek bylo to fuc....pak to zacalo byt castejsi a pak uz to svitilo porad...chce to zajit na VAG...u me to bylo cidlo pricneho zrychleni co je pod volantem...takova mala plastova krabicka a tolik penez :roll:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“