Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem - OPRAVENO

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
broza
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 24.02.2006 21:02

Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem - OPRAVENO

Příspěvek od broza »

Čau lidi, mám Boru 1.9 AGR r.v.2000 a mám zase problém, když jedu do nějakého většího stoupání, tak mi začne blikat kontrolka ruční brzdy, ale vydává jiný tón (signalizaci) než při zatažené ruční brzdě. Bliká a signalizuje to jenom při tom stoupání, na rovině to zase přestane. Co to může být? Dík za rady
Naposledy upravil(a) broza dne 22.01.2008 15:08, celkem upraveno 1 x.

broza
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem

Příspěvek od broza »

:idea:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem

Příspěvek od Tomm »

vag :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

broza
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem

Příspěvek od broza »

Tomm píše:vag :idea:
A myslíš, že to vag pozná i když to nebude blikat, nebo s tím budu muset zajet nějak na kopec??

broza
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem

Příspěvek od broza »

nikdo nemá s tímhle zkušenost?????????????????????????????

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem

Příspěvek od Tomm »

Pokud bude chyba v pameti, tak se ji dozvis, je jen minimum chyb ktery se nezapisou...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

broza
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem - OPRAVENO

Příspěvek od broza »

Byla to banalita, ale nepřišel jsem na to sám. Myslel jsem si, že to bude nějaká kapalina, když se kontrolka rozsvítila jenom při stoupání. Tak jsem dolil chladící kapalinu a svítilo to pořád. Zapomněl jsem na brzdovou kapalinu a tím to BYLO. Tak se mějte a hodně najetých bezproblémových kilometrů.

Uživatelský avatar
Papež
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.12.2007 23:17

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem - OPRAVENO

Příspěvek od Papež »

Nechci blbě žvejkat ale u většiny aut je tato kontrolka brzd spojenej okruh-opotřebované desky-obložení, čidlo zatažené parkovací brzdy, a hladina brzdové kapaliny v nádobce...jedno z toho to je dycky(anebo závada v elektroinstalaci v tomto okruhu...)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem - OPRAVENO

Příspěvek od Tomm »

Papež píše:Nechci blbě žvejkat ale u většiny aut je tato kontrolka brzd spojenej okruh-opotřebované desky-obložení, čidlo zatažené parkovací brzdy, a hladina brzdové kapaliny v nádobce...jedno z toho to je dycky(anebo závada v elektroinstalaci v tomto okruhu...)
Rucka ma P v krouzku, oblozeni jsou kosticky kolem krouzku a brzdovka je krouzek s vykricnikem.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem - OPRAVENO

Příspěvek od alean »

Tomm píše:
Papež píše:Nechci blbě žvejkat ale u většiny aut je tato kontrolka brzd spojenej okruh-opotřebované desky-obložení, čidlo zatažené parkovací brzdy, a hladina brzdové kapaliny v nádobce...jedno z toho to je dycky(anebo závada v elektroinstalaci v tomto okruhu...)
Rucka ma P v krouzku, oblozeni jsou kosticky kolem krouzku a brzdovka je krouzek s vykricnikem.
a z toho vyplývá není kontrolka jako kontrolka,a proto je lepší dobře popsat závadu ať víme vocojde :D

Uživatelský avatar
tomxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 26.06.2008 16:33
Bydliště: Stochov

Re: Kontrolka ruční brzdy s jiným tónem - OPRAVENO

Příspěvek od tomxxx »

Jo máš pravdu s kontrolkama jaká je k čemu, ale né všechny modely je mají všechny. Některé mají jen jednu pro vše. jako ruční brzda a kapalina... obložení je většinou zvlášť

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“