chip GV

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

chip GV

Příspěvek od dodis6 »

mam chipnute auto,je to 66kw tdi PD. Je to v poriadku ked mi počut turbo až do auta,a počut ho už pri nizkych otačkach?je to take slabšie piskanie :D
Naposledy upravil(a) dodis6 dne 19.02.2008 17:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: chip GV

Příspěvek od crossic »

Motor BRU?? A co má tento příspěvek vůbec znamenat??
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: chip GV

Příspěvek od dodis6 »

crossic píše:Motor BRU?? A co má tento příspěvek vůbec znamenat??
upravene..o)

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: chip GV

Příspěvek od dodis6 »

:?:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: chip GV

Příspěvek od crossic »

No jednak jsi v sekci GIV a za druhé pořád nechápu na co se chceš zeptat...asi sem natvrdlej
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: chip GV

Příspěvek od dodis6 »

crossic píše:No jednak jsi v sekci GIV a za druhé pořád nechápu na co se chceš zeptat...asi sem natvrdlej
ta či je to v poode že mi takto počuž turbo.už aj pri nizkych otačkach.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: chip GV

Příspěvek od crossic »

Ano je to normální:)
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: chip GV

Příspěvek od dodis6 »

a to nieje teraz viac zatažovane turbo?ved niekedy mam pocit že počujem hukajucu sanitku,ale je to moje turbo..o)

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: chip GV

Příspěvek od rombo »

bud rad ze ho slysis, kdyby ne tak jde pomalu do kytek.. repas :?

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: chip GV

Příspěvek od dodis6 »

rombo píše:bud rad ze ho slysis, kdyby ne tak jde pomalu do kytek.. repas :?
čiže možem byt rad že mi to piska,hej?ale ked to takto skoro sa zapina turbo tak nemože sa skor opotrebovat?

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: chip GV

Příspěvek od TDIfun »

Turbo píska ponevadz jde do nej více vyfukovych plynu, co ho roztaceji a jelikoz mas asi nalozeno dost nafty v nizkych otackach tak piska i v nizkych otackach.

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: chip GV

Příspěvek od dodis6 »

TDIfun píše:Turbo píska ponevadz jde do nej více vyfukovych plynu, co ho roztaceji a jelikoz mas asi nalozeno dost nafty v nizkych otackach tak piska i v nizkych otackach.
a to je dobre,alebo nie?už som daval upravovat chip kvoly točivemu momentu-znižoval som ho,kvoly spojke.

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Re: chip GV

Příspěvek od TDIfun »

dodis6 píše:
TDIfun píše:Turbo píska ponevadz jde do nej více vyfukovych plynu, co ho roztaceji a jelikoz mas asi nalozeno dost nafty v nizkych otackach tak piska i v nizkych otackach.
a to je dobre,alebo nie?už som daval upravovat chip kvoly točivemu momentu-znižoval som ho,kvoly spojke.
A co poznal jsi snizeni?? Protoze je hrmada chiptuneru co tvrdi neco o chipovani na miru a kdyz na ne vybalim nakou upravu v sw tak jsou z toho na vetvi a nejsou schopni doladit sw podle pozadavku.Ja osobne preferuji slabsi nastup kroutaku a pokud si o to vyslovne nekdo nepouzada tak to delam pozvolne.U 4x4 to je samozrejme neco jine .Pokud se chces pobavit vice u upravach TDI, tak koukni na nase forum, chipforum.cz

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: chip GV

Příspěvek od dodis6 »

TDIfun píše:
dodis6 píše: a to je dobre,alebo nie?už som daval upravovat chip kvoly točivemu momentu-znižoval som ho,kvoly spojke.
A co poznal jsi snizeni?? Protoze je hrmada chiptuneru co tvrdi neco o chipovani na miru a kdyz na ne vybalim nakou upravu v sw tak jsou z toho na vetvi a nejsou schopni doladit sw podle pozadavku.Ja osobne preferuji slabsi nastup kroutaku a pokud si o to vyslovne nekdo nepouzada tak to delam pozvolne.U 4x4 to je samozrejme neco jine .Pokud se chces pobavit vice u upravach TDI, tak koukni na nase forum, chipforum.cz
poznam toto forum. a jasne že som pocitil rozdiel v zmene vykonu,teraz to už nema take "bomby" ale je to lepšie pre spojku,pretože vtedy mi začala preklzovat spojka a tak som musel menit komplet za 30.000 sk.. :( tak dufam že už do spojky nedam peniaze...:o)

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: Zvuk u GV

Příspěvek od dodis6 »

neviete mi poradit? ked mam studeny motor tak pri cca 1100 otačkach počut taky čudny zvuk v agregate,akoby nejaky plast hučal alebo niečo take,potom sa mi zda že hluk ustupi so zvyšovanym otačok,ale možno len to ho už tak nepočut..čo to može byt??? už som kvoly tomu menil aj napinaciu kladku na alternator,ale nepomohlo. mam GV tdi 66KW ,dakujem za rady!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“