problém se spotřebou

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od Pitrx »

zachy píše:no ja jezdim za 7+ s 85Kw PD a taky se mi to zda hodne.
da se rict cim by mohla byt vyssi spotreba zapřícinena? nejakej obecnej postup, je mi jasny ,ze je to velice individualni a odborna zalezitost.
neboj u PD je to normální že to dlabe víc :wink:
Já mám taky PD a jezdím 5,5 - 8,0l záleží jak mám těžkou nohu :D a jednou se mi povedlo i 10 :oops:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od zachy »

Pitrx píše:
zachy píše:no ja jezdim za 7+ s 85Kw PD a taky se mi to zda hodne.
da se rict cim by mohla byt vyssi spotreba zapřícinena? nejakej obecnej postup, je mi jasny ,ze je to velice individualni a odborna zalezitost.
neboj u PD je to normální že to dlabe víc :wink:
Já mám taky PD a jezdím 5,5 - 8,0l záleží jak mám těžkou nohu :D a jednou se mi povedlo i 10 :oops:
no 5,5 sem tam taky parkrat mel. a to me utrvzuje v tom ze si tem pocitac ukazuje co chce. do prace jezdim de facto porad stejne, jezdi dost aut a tak jezdim kolem 60 plynule a ta spotreba je pokazdy jina. :|
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od Pitrx »

zachy píše:
Pitrx píše: neboj u PD je to normální že to dlabe víc :wink:
Já mám taky PD a jezdím 5,5 - 8,0l záleží jak mám těžkou nohu :D a jednou se mi povedlo i 10 :oops:
no 5,5 sem tam taky parkrat mel. a to me utrvzuje v tom ze si tem pocitac ukazuje co chce. do prace jezdim de facto porad stejne, jezdi dost aut a tak jezdim kolem 60 plynule a ta spotreba je pokazdy jina. :|
tak to přepni na km a máš klid jako já :mrgreen:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od zachy »

Pitrx píše:
zachy píše: no 5,5 sem tam taky parkrat mel. a to me utrvzuje v tom ze si tem pocitac ukazuje co chce. do prace jezdim de facto porad stejne, jezdi dost aut a tak jezdim kolem 60 plynule a ta spotreba je pokazdy jina. :|
tak to přepni na km a máš klid jako já :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: přesne tak to mam.
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
KáMa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 08.10.2007 19:20
Bydliště: okr. Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od KáMa »

Taky mám PD 85 KW a dostat spotřebu pod 6 litrů je nad mé síly. I když už mám hodně najeto tak mě to sledová spotřeby jaště nepustilo :oops:

Uživatelský avatar
mijo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od mijo »

mám 74 kw 1.9 tdi PD a žere mi to 5,3 až 6,2 l/100, záleží ako. mesto dialnica a pod.
aké máte skúsenosti vy s PD?

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od Pitrx »

mijo píše:mám 74 kw 1.9 tdi PD a žere mi to 5,3 až 6,2 l/100, záleží ako. mesto dialnica a pod.
aké máte skúsenosti vy s PD?
Já mám taky 1,9 TDi PD 74 kw a jezdím 5,5 - 8,0l záleží jak mám těžkou nohu :D a jednou se mi povedlo i 10 :oops:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

dodis6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 15.12.2007 08:52
Bydliště: Prešov

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od dodis6 »

Pitrx píše:
zachy píše:no ja jezdim za 7+ s 85Kw PD a taky se mi to zda hodne.
da se rict cim by mohla byt vyssi spotreba zapřícinena? nejakej obecnej postup, je mi jasny ,ze je to velice individualni a odborna zalezitost.
neboj u PD je to normální že to dlabe víc :wink:
Já mám taky PD a jezdím 5,5 - 8,0l záleží jak mám těžkou nohu :D a jednou se mi povedlo i 10 :oops:
ja mam 66kw s chipom a minule som mal 3,9l spotrebu...to je cesta z Lubotic (Prešov) do Lemešian :lol: ale toto z vas asi nikto nepozna :lol:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od molczik »

dodis6 píše:
Pitrx píše: neboj u PD je to normální že to dlabe víc :wink:
Já mám taky PD a jezdím 5,5 - 8,0l záleží jak mám těžkou nohu :D a jednou se mi povedlo i 10 :oops:
ja mam 66kw s chipom a minule som mal 3,9l spotrebu...to je cesta z Lubotic (Prešov) do Lemešian :lol: ale toto z vas asi nikto nepozna :lol:
Já jel jednou v Itálii po takové rovinaté okresce, byl docela provoz, takže jsme jeli všichni tak 70-80 km/h ale plynule a po asi 80 km když jsem se kouk na PC, tak mi to ukazovalo 3,4 l/100 km. :lol: Škoda Octavia TDI 66 kW.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Knedlik.tom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.04.2008 10:44

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od Knedlik.tom »

Mám taky problemy se spotřebou ma VWgolf4 tdi 84kw a jezdím v průměru za 9.2litru včera jsem tedy jel po dálnici a měl jsem 7.5litru mě se to zdá strašně moc mam kamaráda kterej má octavii RS a pruměrně máme stejnou spotřebu akorád on má o dost kobilek víc. myslíte že by to vyřešil nějakej chip nebo je na tom autě nějaka chyba ???

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od crossic »

Knedlik.tom píše:Mám taky problemy se spotřebou ma VWgolf4 tdi 84kw a jezdím v průměru za 9.2litru včera jsem tedy jel po dálnici a měl jsem 7.5litru mě se to zdá strašně moc mam kamaráda kterej má octavii RS a pruměrně máme stejnou spotřebu akorád on má o dost kobilek víc. myslíte že by to vyřešil nějakej chip nebo je na tom autě nějaka chyba ???
No každopádně ta tvá spotřeba není normální...to co píšeš je změřená palubákem nebo tvoje spočítaná??
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Knedlik.tom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.04.2008 10:44

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od Knedlik.tom »

crossic píše:
Knedlik.tom píše:Mám taky problemy se spotřebou ma VWgolf4 tdi 84kw a jezdím v průměru za 9.2litru včera jsem tedy jel po dálnici a měl jsem 7.5litru mě se to zdá strašně moc mam kamaráda kterej má octavii RS a pruměrně máme stejnou spotřebu akorád on má o dost kobilek víc. myslíte že by to vyřešil nějakej chip nebo je na tom autě nějaka chyba ???
No každopádně ta tvá spotřeba není normální...to co píšeš je změřená palubákem nebo tvoje spočítaná??
No je to spočítany palubním počítačem. Já jsme zatím tankoval jen 5x ale tak lehce jsem t počítal a vychází to podle toho počítače

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od Pitrx »

Knedlik.tom píše:
crossic píše: No každopádně ta tvá spotřeba není normální...to co píšeš je změřená palubákem nebo tvoje spočítaná??
No je to spočítany palubním počítačem. Já jsme zatím tankoval jen 5x ale tak lehce jsem t počítal a vychází to podle toho počítače
nesmíš pořád držet plnej knedlík :D
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Knedlik.tom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.04.2008 10:44

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od Knedlik.tom »

Plnej knedlík nedržím vždyt jezdím po městě a to je dost silny auto jezdím normálně jako každej jinej

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se spotřebou

Příspěvek od Pitrx »

Knedlik.tom píše:Plnej knedlík nedržím vždyt jezdím po městě a to je dost silny auto jezdím normálně jako každej jinej
tak já třeba do práce po praze jezdím 9 - 10 litrů :lol:
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“