SERVO vydává divné zvuky....?!

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
StormBC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hranice na Moravě
Kontaktovat uživatele:

SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od StormBC »

Když jedu palbu do zatáček a pak zastavím, zkusim pootočit volantem jen o trošku tak servo jako kdyby hučí...čím to je? 8O

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od Oník »

StormBC píše:Když jedu palbu do zatáček a pak zastavím, zkusim pootočit volantem jen o trošku tak servo jako kdyby hučí...čím to je? 8O
zkus kouknout na hladinu servonádržky????

Uživatelský avatar
StormBC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hranice na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od StormBC »

ondrej86 píše:
StormBC píše:Když jedu palbu do zatáček a pak zastavím, zkusim pootočit volantem jen o trošku tak servo jako kdyby hučí...čím to je? 8O
zkus kouknout na hladinu servonádržky????

Je to tak 1 mm nad minimem...může to být tím?

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od Oník »

StormBC píše:
ondrej86 píše: zkus kouknout na hladinu servonádržky????

Je to tak 1 mm nad minimem...může to být tím?
zkusil bych nejdrříve dolejt :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od Tomm »

A hlavne pozor, na rysce je max i min, urcite nedavat pres max :!: :idea: A doplnovat kdyz budou kola rovne :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od Paja_GIV »

Ten servo olej musim doplňovat taky stejnym typem co už tam je?Nebo můžu dolít jinej?Nevim co tam mám za značku :( Nebo musim vyměnit celej????
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od Goauld »

Značka asi nebude hrát roli, ale dolil bych tam určitě stejnej typ, ktrej asi poznáš jenom podle barvy. Těžko říct jestli sou tam nějaky přesny specifikace oleje a jaky oleje se vubec vyrábí.

Někde sem četl nějakou diskuzi o olejích do posilovače a byla tam řeč o zelenym a červenym a někdo tvrdil že červenej je lepší a že se to muže míchat a bůh ví co. O hydr. olejích tooh vím prd, ale určitě bych je nemíchal a lil jenom typ co je doporučenej výrobcem, protože ty oleje sou různě agresivní a můžou ničit gumovy těsnění nebo hadice.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od Paja_GIV »

Goauld píše:Značka asi nebude hrát roli, ale dolil bych tam určitě stejnej typ, ktrej asi poznáš jenom podle barvy. Těžko říct jestli sou tam nějaky přesny specifikace oleje a jaky oleje se vubec vyrábí.

Někde sem četl nějakou diskuzi o olejích do posilovače a byla tam řeč o zelenym a červenym a někdo tvrdil že červenej je lepší a že se to muže míchat a bůh ví co. O hydr. olejích tooh vím prd, ale určitě bych je nemíchal a lil jenom typ co je doporučenej výrobcem, protože ty oleje sou různě agresivní a můžou ničit gumovy těsnění nebo hadice.
Zelenej nebo červenej???To já tam mám nějakej světle hnědej 8O Ježiši bůhví co to tam mám :roll:
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od Oník »

Paja_GIV píše:
Goauld píše:Značka asi nebude hrát roli, ale dolil bych tam určitě stejnej typ, ktrej asi poznáš jenom podle barvy. Těžko říct jestli sou tam nějaky přesny specifikace oleje a jaky oleje se vubec vyrábí.

Někde sem četl nějakou diskuzi o olejích do posilovače a byla tam řeč o zelenym a červenym a někdo tvrdil že červenej je lepší a že se to muže míchat a bůh ví co. O hydr. olejích tooh vím prd, ale určitě bych je nemíchal a lil jenom typ co je doporučenej výrobcem, protože ty oleje sou různě agresivní a můžou ničit gumovy těsnění nebo hadice.
Zelenej nebo červenej???To já tam mám nějakej světle hnědej 8O Ježiši bůhví co to tam mám :roll:
to bude asi červenej ale nějakej sešlej

Uživatelský avatar
StormBC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hranice na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od StormBC »

Ptal jsem se na ty oleje do serva a je je to tak: Zelený je dražší a tím pádem asi lepší dává se do novějších VW prej ale ja mam 97 r.v a mam zeleny. Červený olej stojí 200kč jeden litr zhruba a zelenej necelych 400...

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SERVO vydává divné zvuky....?!

Příspěvek od SakoVerife »

pokud si dobre pamatuji tak jedna kombinace se michat da.

napriklad:
Kdyz mas cervenej olej lze to dolit zelenym. Kdyz mas ale zelenej tak to cervenym dolit nelze.

Tohle jsem napsal jen jako ilustraci jak jsem to myslel, muze to byt uplne naopak. Zkuste pohledat tady na foru protoze 100% se to tady uz resilo

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“