Bora - koupě - žádost o radu

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
erektus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava, Rožnov pR
Kontaktovat uživatele:

Re: Bora - koupě - žádost o radu

Příspěvek od erektus »

ffrufru píše:
Wintidy píše:Chtěl bych si koupit Boru, ale potřeboval bych nějaké názory na co si dát pozor, jestli je s něčím problém. A jak velký je kufr v klasice a jaký v kombiku???
Díky.

Jenom taková perlička :D nebo :( ? to se uvidí. V prosinci loni jsem kupoval v bazaru golfa IV variant r.v. 2003. najeto 154000 km. Jako protiúčet jsem dával Octavia I. 1,8 20v . zjímal mi za kolik jí prodají,tak jsem to sledoval a za 3 dny stála v bazaru o 60000km mladší.
včera jsem se dodtal konečně do Porsche Plzen a nechal si vyjet servisování mého vozu v Německu.Zaplat bůh bylo to ve vw servisech. ale před prodejem měl najeto 248000km. Takže 104000 km stočeno..... HAJZLI. :twisted:

Hmm zajímavý, taky jsem koupil jetý auto s přesně 154000, že by někde koloval stejný soft?

Uživatelský avatar
ffrufru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 19.12.2007 20:51
Bydliště: Plzeňský kraj,Stříbro

Re: Bora - koupě - žádost o radu

Příspěvek od ffrufru »

Wintidy píše:Chtěl bych si koupit Boru, ale potřeboval bych nějaké názory na co si dát pozor, jestli je s něčím problém. A jak velký je kufr v klasice a jaký v kombiku???
Díky.

ahoj, tak jsem v sobotu musel přespat v mém vároši.sklopil jsem sedačky ,sundal opěrky zadních sedadel natáhl spacák a perfekt letiště. ve dvou krásný spaní na nějaké okružní jízdě. :D to k tomu kufru

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: Bora - koupě - žádost o radu

Příspěvek od Wintidy »

Mirinda píše:Pumpe jako čerpadlo a dusse jako triska (vstrik), takze to znamena cerpadlo s triskou dohromady oproti klasickemu TDi. Takze ve finale ma PD o jednu pumpu navic. U klasickeho TDi je ve vstrikovaci pouze vstrikovaci tryska, u PD je ve strikovaci tlakove mechanicke cerpadylko plus vstrikovaci jehla. Snad jsem to napsala dobre :oops:
A máš na Boře tažné???
Když tak co za značku?
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Bora - koupě - žádost o radu

Příspěvek od Mirinda »

Wintidy píše:
Mirinda píše:Pumpe jako čerpadlo a dusse jako triska (vstrik), takze to znamena cerpadlo s triskou dohromady oproti klasickemu TDi. Takze ve finale ma PD o jednu pumpu navic. U klasickeho TDi je ve vstrikovaci pouze vstrikovaci tryska, u PD je ve strikovaci tlakove mechanicke cerpadylko plus vstrikovaci jehla. Snad jsem to napsala dobre :oops:
A máš na Boře tažné???
Když tak co za značku?
Nemam a ani ho tam nechci, je to mazlik ne pracovni auto :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Lukynno
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 24.06.2008 18:41
Bydliště: Studanka
Kontaktovat uživatele:

Re: Bora - koupě - žádost o radu

Příspěvek od Lukynno »

Mirinda píše:
Wintidy píše: Klasika - rodina, výlety, sem tam přeprava něčeho, ale hlavně mi šlo o spolehlivost, problémy s motorem, jestli to má nějaký mouchy co se týče karosérie a motoru, ...???
Očekávám od něho stejnou spolehlivost jako od Venta, jen ta klíma aby byla, v těch parnech je to bez klímy už trochu :(
Tak to radeji varose :wink: A s motorem je to tezsi, chces 5 kvalt nebo 6kvalt? Nejlepsi motory TDi byly asi 66 kw a 81 kw, v PD jsou problemy s 85 kw, i kdyz ja ho mam a zatim velka spokojenost, delaly se jen klasicke opravy jak na kazdem motoru ktery uz ma neco najeto :wink:
Ja mam 85kw a sem sním naprosto spokojen!

Uživatelský avatar
Wintidy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 16.02.2008 20:42

Re: Bora - koupě - žádost o radu

Příspěvek od Wintidy »

Lukas Bora1.9tdipd píše:
Mirinda píše: Tak to radeji varose :wink: A s motorem je to tezsi, chces 5 kvalt nebo 6kvalt? Nejlepsi motory TDi byly asi 66 kw a 81 kw, v PD jsou problemy s 85 kw, i kdyz ja ho mam a zatim velka spokojenost, delaly se jen klasicke opravy jak na kazdem motoru ktery uz ma neco najeto :wink:
Ja mam 85kw a sem sním naprosto spokojen!
A těsnění pod hlavou jsi už měnil a v kolika km když tak???
Mám Golfa s baťohem, ale že se do něj vejde
VW Vento; VW Bora Variant

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“