Koupě Golfu 1,9 TDi

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od Tomm »

toby66kw píše:motory66kw od9-97 do9-02

81kw od 9-97 do ukončení výroby
Je to obracene, 66kw byl 98-konec vyroby (v roce 2001 dostal inovovanou elektroniku) a 81kw byl do 2002 :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

toby66kw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 20.03.2008 20:16
Bydliště: Vyškov

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od toby66kw »

Tomm píše:
toby66kw píše:motory66kw od9-97 do9-02

81kw od 9-97 do ukončení výroby
Je to obracene, 66kw byl 98-konec vyroby (v roce 2001 dostal inovovanou elektroniku) a 81kw byl do 2002 :idea:
Jo lepší sou od 2001 dou čiponout po gáblu :wink:
PD de po gáblu každý od 9-00 74kw :twisted:
G5plus 77kw + TURBOPOWER HYBRID + 3x OFF + MVOLESSOFT = 142KW

G4 4X4 66kw + Andre Hybrid + RACE 520 + 12 mm + 3 x OFF + MVOLESSOFT = 152kw

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od Tomm »

Oddelil jsem diskuzi o cukani setrvaku u PD do jineho tematu, sem to nepatri.

ZDE: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=73&t=70171
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
vwbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzne

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od vwbora »

Kolik ten golf ma mit najeto ?Jezdim s PD 74 kw a super.Zatim zadnej problem a spotreba se necha udrzet pod pet,pokud nejezdis v tatrach.
Tata ma O1 66kw a je to rozdilne linejsi.
A jinak ta vaha stoji dnes par korun.Vubec bych v tom nevidel problem.

Uživatelský avatar
JasteR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 26.06.2008 22:13
Bydliště: Cesky Raj

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od JasteR »

vwbora píše:Kolik ten golf ma mit najeto ?Jezdim s PD 74 kw a super.Zatim zadnej problem a spotreba se necha udrzet pod pet,pokud nejezdis v tatrach.
Tata ma O1 66kw a je to rozdilne linejsi.
A jinak ta vaha stoji dnes par korun.Vubec bych v tom nevidel problem.
Par korun zase ne pokud to ma byt origo bosch v origo baleni tak pocite porad 3t,- min ... ale rozhodne uz to neni takove silene jako to bylo...
OctaviaRS TDI 210HP@450Nm - NA PRODEJ
Cupra4 TDI 230HP@500Nm

powered by dieselpower.cz

EWIŠTĚ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 15.07.2008 13:22
Bydliště: Svitavy

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od EWIŠTĚ »

Tak co nejmíň, samozřejmě. ale chtěla bych sehnat kolem 130tis.
To jsem ráda že už je to levnější, někdo mi říkal, že oprava váhy stojí 30 tis.. problém ale je, že teď v německu nejde žádnej kloudnej golfik sehnat. :cry2: Teda aspoň mi to tvrdí ten chlápek co mi ho shání.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od Mirinda »

EWIŠTĚ píše:Tak co nejmíň, samozřejmě. ale chtěla bych sehnat kolem 130tis.
To jsem ráda že už je to levnější, někdo mi říkal, že oprava váhy stojí 30 tis.. problém ale je, že teď v německu nejde žádnej kloudnej golfik sehnat. :cry2: Teda aspoň mi to tvrdí ten chlápek co mi ho shání.
Golfu je vsude jak nakakano....mozna bude problem v tom co chces za tu cenu :?:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

EWIŠTĚ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 15.07.2008 13:22
Bydliště: Svitavy

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od EWIŠTĚ »

je plno 66 kw, což já nechci. zdá se mi to líný. V N vychází 2001 od 5,5 do 7 tis. euro. plus 5 tis. za papíry a samozřejmě dovoz. Ty slušnější jsou spíš k 7 tis. euro. To je krutý :cry: to si ho můžu koupit rovnou v ČR, vyjde to na stejno. jen ta kvalita bude stát za ... ale chodím jen na dvě internetový něm. stránky, a to mobile.de a autoscout24.de, tak kdybyste někdo věděl i o jiných stránkách, budu ráda. zatím čus

toby66kw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 20.03.2008 20:16
Bydliště: Vyškov

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od toby66kw »

GOLF 4 je v němec cenější jako u nás. V ČR je mezí G4 a G5 cenovej skok v D ne :cry:
G5plus 77kw + TURBOPOWER HYBRID + 3x OFF + MVOLESSOFT = 142KW

G4 4X4 66kw + Andre Hybrid + RACE 520 + 12 mm + 3 x OFF + MVOLESSOFT = 152kw

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od Mirinda »

EWIŠTĚ píše:je plno 66 kw, což já nechci. zdá se mi to líný. V N vychází 2001 od 5,5 do 7 tis. euro. plus 5 tis. za papíry a samozřejmě dovoz. Ty slušnější jsou spíš k 7 tis. euro. To je krutý :cry: to si ho můžu koupit rovnou v ČR, vyjde to na stejno. jen ta kvalita bude stát za ... ale chodím jen na dvě internetový něm. stránky, a to mobile.de a autoscout24.de, tak kdybyste někdo věděl i o jiných stránkách, budu ráda. zatím čus

Ja mam auti pres mobile.de .... chce to ale vazne nekoho spolehliveho na koho se muzes spolehnout ohledne vyberu i zkusenosti.....hold u VW platis za znacku a pokud je to pekny kousek tak si ho nemci ceni....ja koupila auti o 30 tis levneji jak by stalo tady...jenze tady bych ho takovy nikdy nesehnala :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od Deivid »

Mirinda píše:
EWIŠTĚ píše:je plno 66 kw, což já nechci. zdá se mi to líný. V N vychází 2001 od 5,5 do 7 tis. euro. plus 5 tis. za papíry a samozřejmě dovoz. Ty slušnější jsou spíš k 7 tis. euro. To je krutý :cry: to si ho můžu koupit rovnou v ČR, vyjde to na stejno. jen ta kvalita bude stát za ... ale chodím jen na dvě internetový něm. stránky, a to mobile.de a autoscout24.de, tak kdybyste někdo věděl i o jiných stránkách, budu ráda. zatím čus

Ja mam auti pres mobile.de .... chce to ale vazne nekoho spolehliveho na koho se muzes spolehnout ohledne vyberu i zkusenosti.....hold u VW platis za znacku a pokud je to pekny kousek tak si ho nemci ceni....ja koupila auti o 30 tis levneji jak by stalo tady...jenze tady bych ho takovy nikdy nesehnala :wink:
Souhalsím tady se slečnou.

Uživatelský avatar
hsotek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 26.04.2008 23:27

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od hsotek »

Mirinda píše:
EWIŠTĚ píše:je plno 66 kw, což já nechci. zdá se mi to líný. V N vychází 2001 od 5,5 do 7 tis. euro. plus 5 tis. za papíry a samozřejmě dovoz. Ty slušnější jsou spíš k 7 tis. euro. To je krutý :cry: to si ho můžu koupit rovnou v ČR, vyjde to na stejno. jen ta kvalita bude stát za ... ale chodím jen na dvě internetový něm. stránky, a to mobile.de a autoscout24.de, tak kdybyste někdo věděl i o jiných stránkách, budu ráda. zatím čus

Ja mam auti pres mobile.de .... chce to ale vazne nekoho spolehliveho na koho se muzes spolehnout ohledne vyberu i zkusenosti.....hold u VW platis za znacku a pokud je to pekny kousek tak si ho nemci ceni....ja koupila auti o 30 tis levneji jak by stalo tady...jenze tady bych ho takovy nikdy nesehnala :wink:
Přesně tak, ikdyž dnes mi přijde že s rozdílem 30tis. oproti ČR již těžko!! Spíš bude o něco zachovalejší!! Jinak 66kw, když je to auto ok, tak to zas tak na velikost toho auta slabý není!!!
Ale s čípkem to frčí taky jinak!!! :)

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od Deivid »

hsotek píše:
Mirinda píše:
Ja mam auti pres mobile.de .... chce to ale vazne nekoho spolehliveho na koho se muzes spolehnout ohledne vyberu i zkusenosti.....hold u VW platis za znacku a pokud je to pekny kousek tak si ho nemci ceni....ja koupila auti o 30 tis levneji jak by stalo tady...jenze tady bych ho takovy nikdy nesehnala :wink:
Přesně tak, ikdyž dnes mi přijde že s rozdílem 30tis. oproti ČR již těžko!! Spíš bude o něco zachovalejší!! Jinak 66kw, když je to auto ok, tak to zas tak na velikost toho auta slabý není!!!
Ale s čípkem to frčí taky jinak!!! :)
Taky bych raděj volil nesmrtelnou 66kw a když to nebude stačit a budou peníze,tak vstřiky,čip a třeba turbínu,ta 66kw je na úpravy fajn.

EWIŠTĚ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 15.07.2008 13:22
Bydliště: Svitavy

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od EWIŠTĚ »

Ahoj lidičky,
tak já to nevydržela a koupila si golfíka v Brně. 2002 za 165 tis. Je to 1,9 75 Kw. Moc sem si vybírat nemohla, ale být bez auta? to prostě nejde!!! Je to můj první nafťáček, takže si teprve zvykám. Včera jsem ho dala do servisu, čekaj ho rozvody, olej a bohužel nový ramena, ale jinak je v pohodě. Až budu mít více času, ukážu fotečky. Zatím se mějte

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Koupě Golfu 1,9 TDi

Příspěvek od Tomm »

EWIŠTĚ píše:Ahoj lidičky,
tak já to nevydržela a koupila si golfíka v Brně. 2002 za 165 tis. Je to 1,9 75 Kw. Moc sem si vybírat nemohla, ale být bez auta? to prostě nejde!!! Je to můj první nafťáček, takže si teprve zvykám. Včera jsem ho dala do servisu, čekaj ho rozvody, olej a bohužel nový ramena, ale jinak je v pohodě. Až budu mít více času, ukážu fotečky. Zatím se mějte
Gratulace, tak do zacatku ti poradim (pokud to uz neznas):

- Nez se zahreje (teplota na 90°C), tak max plyn do pulky a otacky jen do 2200 (priblizne)
- Po jizde na dalnici (napr. u benzinky) nikdy hned nevypinat motor, nechat jet cca minutu na volnobeh
- Dodrzovat vymeny oleje cca 10-15tis km a bezpodminecne normu 505.01 (nebo jinou pro PD)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“