Cukani setrvaku u PD

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
ondraSI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 02.09.2008 16:34
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od ondraSI »

DMS píše::lol: je vidět že víte ještě p*d. Nejde o rotačku nebo PD, ale o jednohmotnostní nebo dvouhmotnostní setrvák. Rotačka má klasiku jedno, PD dvouhmotu a ta se sere...dost často.
Tak koukám,že ty taky :mrgreen: ..je zájímavý,že já mám ASV s dvouhmotou..a do octavií,golfů od IV a spol. dávali dvouhmoty..teda mimo fabie se 74kW,ta měla jednohmotovej
Mk3 Cabrio Bon Jovi - černokněžník
R.I.P.:Seat Ibiza 6KI, 1,9SDI..ASV,ale je to tajný!!!
TDIfun - chiptuning technology
http://www.tdifun.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od Tomm »

ondraSI píše:
DMS píše::lol: je vidět že víte ještě p*d. Nejde o rotačku nebo PD, ale o jednohmotnostní nebo dvouhmotnostní setrvák. Rotačka má klasiku jedno, PD dvouhmotu a ta se sere...dost často.
Tak koukám,že ty taky :mrgreen: ..je zájímavý,že já mám ASV s dvouhmotou..a do octavií,golfů od IV a spol. dávali dvouhmoty..teda mimo fabie se 74kW,ta měla jednohmotovej
Presne tak, DMS tomu dal korunu :lol: :lol: :lol:

Do GIV se davala VZDYCKY dvouhmota (pro rotacku i PD) :!: Jednohmotu mely pouze GIII a Fabie...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od DMS »

Tomm píše:
ondraSI píše: Tak koukám,že ty taky :mrgreen: ..je zájímavý,že já mám ASV s dvouhmotou..a do octavií,golfů od IV a spol. dávali dvouhmoty..teda mimo fabie se 74kW,ta měla jednohmotovej
Presne tak, DMS tomu dal korunu :lol: :lol: :lol:

Do GIV se davala VZDYCKY dvouhmota (pro rotacku i PD) :!: Jednohmotu mely pouze GIII a Fabie...
nee, i Octavie I :lol:

Uživatelský avatar
ondraSI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 02.09.2008 16:34
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od ondraSI »

Je to možný,ale od dob ASV už všichni na dvouhmotách..
Mk3 Cabrio Bon Jovi - černokněžník
R.I.P.:Seat Ibiza 6KI, 1,9SDI..ASV,ale je to tajný!!!
TDIfun - chiptuning technology
http://www.tdifun.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od Deivid »

Ještě bych doplnil FAQ,že cukání u PD je téměř vždy setrvákem a že PD na tohle trpí víc než rotačky.

Uživatelský avatar
ondraSI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 02.09.2008 16:34
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od ondraSI »

Deivid píše:Ještě bych doplnil FAQ,že cukání u PD je téměř vždy setrvákem a že PD na tohle trpí víc než rotačky.
Souhlas :tooth:
Mk3 Cabrio Bon Jovi - černokněžník
R.I.P.:Seat Ibiza 6KI, 1,9SDI..ASV,ale je to tajný!!!
TDIfun - chiptuning technology
http://www.tdifun.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od DMS »

ondraSI píše:
Deivid píše:Ještě bych doplnil FAQ,že cukání u PD je téměř vždy setrvákem a že PD na tohle trpí víc než rotačky.
Souhlas :tooth:

přesně, jde o ty vibrace. který vadný 2hm.setrvák už nedokáže utlumit, jak je v něm vzniklá vůle.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od Tomm »

Ok, ja to tam hodim, jen mi jeste prosim nekdo napiste jak se tohle u PD projevuje? Hlavne nechci slyset ze stejne jak u rotacky :!:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od DMS »

Tomm píše:Ok, ja to tam hodim, jen mi jeste prosim nekdo napiste jak se tohle u PD projevuje? Hlavne nechci slyset ze stejne jak u rotacky :!:
u mě se to bylo nepravidelný cukání jakoby z míst pod řadičkou, takže tam pod ní trochu dopředu setrvák taky je. Dost otravný,musel jsem jezdit opatrně a pomalu. Dokázalo to udělat slušný vibrace s károu.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od Deivid »

DMS píše:
Tomm píše:Ok, ja to tam hodim, jen mi jeste prosim nekdo napiste jak se tohle u PD projevuje? Hlavne nechci slyset ze stejne jak u rotacky :!:
u mě se to bylo nepravidelný cukání jakoby z míst pod řadičkou, takže tam pod ní trochu dopředu setrvák taky je. Dost otravný,musel jsem jezdit opatrně a pomalu. Dokázalo to udělat slušný vibrace s károu.
Tak mě to tohle nedělá,cuká mi to jenom když stojím čumákem z kopce.V intervalu asi 3 sec.Ještě jsem se ptal Humla z TDI clubu a on říkal,že měl to samé,ale bylo to softem.Tak ještě zkusím nechat přehrát soft.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od DMS »

Deivid píše:
DMS píše: u mě se to bylo nepravidelný cukání jakoby z míst pod řadičkou, takže tam pod ní trochu dopředu setrvák taky je. Dost otravný,musel jsem jezdit opatrně a pomalu. Dokázalo to udělat slušný vibrace s károu.
Tak mě to tohle nedělá,cuká mi to jenom když stojím čumákem z kopce.V intervalu asi 3 sec.Ještě jsem se ptal Humla z TDI clubu a on říkal,že měl to samé,ale bylo to softem.Tak ještě zkusím nechat přehrát soft.
tak to můžeš mít nízkou volnoběžnou dávku paliva...takže soft.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od Deivid »

DMS píše:
Deivid píše: Tak mě to tohle nedělá,cuká mi to jenom když stojím čumákem z kopce.V intervalu asi 3 sec.Ještě jsem se ptal Humla z TDI clubu a on říkal,že měl to samé,ale bylo to softem.Tak ještě zkusím nechat přehrát soft.
tak to můžeš mít nízkou volnoběžnou dávku paliva...takže soft.
OK,tak zkusím nechat přehrát soft ve VW.Mno a Tobě to cukalo i když jsi stál z kopce do kopce a na rovině?Proč opatrně a pomalu?Ve vysokých otáčkách to dělalo bordel?

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od DMS »

Deivid píše:
DMS píše: tak to můžeš mít nízkou volnoběžnou dávku paliva...takže soft.
OK,tak zkusím nechat přehrát soft ve VW.Mno a Tobě to cukalo i když jsi stál z kopce do kopce a na rovině?Proč opatrně a pomalu?Ve vysokých otáčkách to dělalo bordel?
mě hlavně za jízdy a nepravidelně v různých otáčkách, máš pocit že se klepe celý auto, ale jde to od řazení. Opatrně jet protože to je jednak nepříjemný a je strach, že se to nějak vysere. Volnoběžná dávka to je v pohodě, jde to zvednout i VAGem. To je jen věc motoru.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od Deivid »

DMS píše:
Deivid píše: OK,tak zkusím nechat přehrát soft ve VW.Mno a Tobě to cukalo i když jsi stál z kopce do kopce a na rovině?Proč opatrně a pomalu?Ve vysokých otáčkách to dělalo bordel?
mě hlavně za jízdy a nepravidelně v různých otáčkách, máš pocit že se klepe celý auto, ale jde to od řazení. Opatrně jet protože to je jednak nepříjemný a je strach, že se to nějak vysere. Volnoběžná dávka to je v pohodě, jde to zvednout i VAGem. To je jen věc motoru.

Aha,tak toto mi to vůbec nedělá,když jedu třeba kolem 100 na pětečku,tak neslyším ani motor,krásně to jede bez jakéhokoliv záškubu nebo tak.Ale ten soft nechám přehrát raději ne?Nebo jen zvednout volnoběh?

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Cukani setrvaku u PD

Příspěvek od DMS »

Deivid píše:
DMS píše: mě hlavně za jízdy a nepravidelně v různých otáčkách, máš pocit že se klepe celý auto, ale jde to od řazení. Opatrně jet protože to je jednak nepříjemný a je strach, že se to nějak vysere. Volnoběžná dávka to je v pohodě, jde to zvednout i VAGem. To je jen věc motoru.

Aha,tak toto mi to vůbec nedělá,když jedu třeba kolem 100 na pětečku,tak neslyším ani motor,krásně to jede bez jakéhokoliv záškubu nebo tak.Ale ten soft nechám přehrát raději ne?Nebo jen zvednout volnoběh?
přehrát soft je široký pojem, zajeď k někomu kdo zvedne jen voln.dávku a vyzkoušejte,jestli se to zlepšilo.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“