Závada na elektrickém obvodu čidla příčného zrychlení

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
oušek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 19.07.2008 10:03
Bydliště: Střední Čechy

Závada na elektrickém obvodu čidla příčného zrychlení

Příspěvek od oušek »

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Mám z Německa dotaženého lehce bouraného Golfa IV Variant 1,9 TDI PD (74 kW), r.v.2001 a po napíchnutí na VAG mi zůstavá ve výpisu tato chyba: "Závada na elektrickém obvodu čidla příčného zrychlení" a na palubce svítí kontrolka ESP (krom toho auto taky moc nejede, ale to může být problém ještě někde jinde). Nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli je to rovnou na výměnu toho čidla nebo to způsobuje něco jiného??
Předem díky za odpovědi

P.S. Omlouvám se moderátorům, jestli to patří do "elektra", ale našel jsem problémy s ESP i v této sekci... :|
Golf IV TDI už dojezdil navždy :-( Místo něj slepice do terénu :-P

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Závada na elektrickém obvodu čidla příčného zrychlení

Příspěvek od Lukas-TDI »

oušek píše:Zdravím,
potřeboval bych poradit. Mám z Německa dotaženého lehce bouraného Golfa IV Variant 1,9 TDI PD (74 kW), r.v.2001 a po napíchnutí na VAG mi zůstavá ve výpisu tato chyba: "Závada na elektrickém obvodu čidla příčného zrychlení" a na palubce svítí kontrolka ESP (krom toho auto taky moc nejede, ale to může být problém ještě někde jinde). Nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli je to rovnou na výměnu toho čidla nebo to způsobuje něco jiného??
Předem díky za odpovědi

P.S. Omlouvám se moderátorům, jestli to patří do "elektra", ale našel jsem problémy s ESP i v této sekci... :|
čau podle meho to je na vymenu!!!mel jse golfa 4 variant 1.9 Tdi 81 Kw a psalo mne to same i na budikach mi svitila kontrolka a čidlo se nakonec vymenilo a bylo to ok!!!!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“