Myši v motoru - svině!

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od molczik »

Filip píše:
molczik píše: Tak to jsem nějak vubec nepobral, toto. :oops: :lol:
jakože je to tak nízko,že do 50 km škrtnu tak,že odletí... :lol: naštěstí je tam už plech...taky si ho tam dej a jseš happy :wink:
Já ale celou dobu mluvim o protihlukovém deklu co je zespoda přidělanej na "haupně". :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od miras »

Svině to jsou to teda jo,ale buď rád,že to odnesl jen dekl..mě sežrali kabely od řídící jednotky,od blinkrů a jako zákusek dali hadičky od ostřikovačů.A protože jsem byl zřejmě dobrý hostitel tak tam ta bestie vrhla mladý.. 8O Naštěstí má Ukro zlatý ruce a dal to do pořádku!
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od Bastard »

Já to říkám furt, že labolatolni_mys je zlo největší :twisted:

Můžeš si k servisnímu intervalu krom výměny oleje přidat ještě výměnu psích chlupů :twisted:

Jakmile jsou jenom v motoru, tak je to ještě dobrý, ale mně se dostaly do interiéru a při jízdě mi třeba pobíhaly po autě a nakonec se prohryzaly zadní sedačkou do kufru... Naštěstí to byla jen G2... :?

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od Filip »

molczik píše:
Filip píše: jakože je to tak nízko,že do 50 km škrtnu tak,že odletí... :lol: naštěstí je tam už plech...taky si ho tam dej a jseš happy :wink:
Já ale celou dobu mluvim o protihlukovém deklu co je zespoda přidělanej na "haupně". :wink:
jeeežiš :oops: stane se :wink:

Uživatelský avatar
vagusland
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od vagusland »

Filip píše:
molczik píše: Tak to jsem nějak vubec nepobral, toto. :oops: :lol:
jakože je to tak nízko,že do 50 km škrtnu tak,že odletí... :lol: naštěstí je tam už plech...taky si ho tam dej a jseš happy :wink:
Ale ja myslim, ze mluvi o hornim krytu motoru, kdyz ma motor celej zajebanej.... :)

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od molczik »

Filip píše:
molczik píše: Já ale celou dobu mluvim o protihlukovém deklu co je zespoda přidělanej na "haupně". :wink:
jeeežiš :oops: stane se :wink:
V poho. Hlavně že už si rozumíme. 8) Stejně nechápu, co jim na tom, těm sviním, může chutnat.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od AmOc1982 »

ja si myslim ze to nezerou ale spis si chteli vytvorit nekde hnizdo :lol: a hodit mlady :wink: :mrgreen: :mrgreen:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od molczik »

Dekl novej, všechno umytý a dobře ošetřený přípravky. Teď by to chutnalo už fakt jenom nějakejm šmažkám hlodavcům. :lol:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od DMS »

Včera večer jsem chtěl dolít ostřikovače a čumím jak péro na kousky kaštanů a rozkousaný plstě u nádobky od myší. KU*VA ! Kdoví co nakousli ještě !!!!!!! :evil:

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od SakoVerife »

na hlodavce pomaha jedine čivava nebo kočička. Normalne udelas hnizdecko v motoru a uvidis ze budes mit od hlodavcu klid. Teda je pravda ze se pak budes horko tezko zbavovat kočičky, ktery se bude u teplicka libit. Nebo naopak muzes mit smulu ze narazis na hravyho pejska a ten si pohraje s kablikama a hadickama.
Jo a pozor na ochranare zvere, hlavne za jizdy by se jim moc nemuselo libit ze ti to tam hlidaji :mrgreen:


EDIT: (nekamenovat, zviratka mam rad, teda hlavne peceny :) )

EDIT2: (nekamenovat, ja nic ja muzikant:) )

EDIT3: (nekamenovat, ja vim ze nemam hudebni sluch:) )

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od molczik »

SakoVerife píše:na hlodavce pomaha jedine čivava nebo kočička. Normalne udelas hnizdecko v motoru a uvidis ze budes mit od hlodavcu klid. Teda je pravda ze se pak budes horko tezko zbavovat kočičky, ktery se bude u teplicka libit. Nebo naopak muzes mit smulu ze narazis na hravyho pejska a ten si pohraje s kablikama a hadickama.
Jo a pozor na ochranare zvere, hlavne za jizdy by se jim moc nemuselo libit ze ti to tam hlidaji :mrgreen:


EDIT: (nekamenovat, zviratka mam rad, teda hlavne peceny :) )

EDIT2: (nekamenovat, ja nic ja muzikant:) )

EDIT3: (nekamenovat, ja vim ze nemam hudebni sluch:) )
Tomu se říká rada nad zlato. :lol: :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od Deivid »

molczik píše:
SakoVerife píše:na hlodavce pomaha jedine čivava nebo kočička. Normalne udelas hnizdecko v motoru a uvidis ze budes mit od hlodavcu klid. Teda je pravda ze se pak budes horko tezko zbavovat kočičky, ktery se bude u teplicka libit. Nebo naopak muzes mit smulu ze narazis na hravyho pejska a ten si pohraje s kablikama a hadickama.
Jo a pozor na ochranare zvere, hlavne za jizdy by se jim moc nemuselo libit ze ti to tam hlidaji :mrgreen:


EDIT: (nekamenovat, zviratka mam rad, teda hlavne peceny :) )

EDIT2: (nekamenovat, ja nic ja muzikant:) )

EDIT3: (nekamenovat, ja vim ze nemam hudebni sluch:) )
Tomu se říká rada nad zlato. :lol: :wink:
Proti kunám ideální lidské vlasi z kadeřnictví./plně nejlepší jsou ženské vlasy pořádně nasáklé lakama,ztužovačema a podobným bordelem a je klid.Dávám to do silonky.cca jednou za měsíc vyměním.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Myši v motoru - svině!

Příspěvek od molczik »

Deivid píše:
molczik píše: Tomu se říká rada nad zlato. :lol: :wink:
Proti kunám ideální lidské vlasi z kadeřnictví./plně nejlepší jsou ženské vlasy pořádně nasáklé lakama,ztužovačema a podobným bordelem a je klid.Dávám to do silonky.cca jednou za měsíc vyměním.
Jojo, vlasy jsem tam měl, i když je fakt, že jsem je neměnil cca rok, takže asi vyčíchli. Jinak jsem ale slyšel, že jsou lepší chlapský (mastný - nemytý) vlasy, než ženský, který jsou mytý. Ale těžko říct, pokud tvoje "finta" funguje, tak jenom dobře.

Já tam ted na ten dekl jednou za 14 dní nastříkam takovej smradlavej sprej proti kunám a myslim, že pohoda. A dovnitř to vubec cítit neni.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“