Hlucne podavaci cerpadlo nafty

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
romancek888
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitriansky kraj,Slovensko

Hlucne podavaci cerpadlo nafty

Příspěvek od romancek888 »

Please...nejake rady...obcas sa mi stava,ze cerpadlo v nadrzi vydava rezonujuci zvuk po otoceni klucom do startovacej polohy a aj pocas jazdy...poradite?dakujem vsetkym...

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: Hlucne podavaci cerpadlo nafty

Příspěvek od Paja_GIV »

romancek888 píše:Please...nejake rady...obcas sa mi stava,ze cerpadlo v nadrzi vydava rezonujuci zvuk po otoceni klucom do startovacej polohy a aj pocas jazdy...poradite?dakujem vsetkym...
Rezonující??? Já když otočim klíčem tak mi to dělá zvuk jako když bych přejel žábu, jak to nasaje naftu
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
romancek888
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitriansky kraj,Slovensko

Re: Hlucne podavaci cerpadlo nafty

Příspěvek od romancek888 »

Tak som dnes vybral naft.cerpadlo z nadrzi,rozobral som co sa da a poriadne vycistil.Na prvy pohlad sa nezdalo nejak zanesene ale nejaky bordel sa tam nasiel...boli v nom take male supinky spiny cca 3*3mm...samozrejme nadrz cista...zlozil som ho a teraz uz funguje tichucko...

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hlucne podavaci cerpadlo nafty

Příspěvek od Deivid »

Taky slyším,když otočím klíčkem takové nasátí nafty z motorového prostoru.Ale někdy,když mám třeba plnou nádrž,tak to neudělá....

Uživatelský avatar
romancek888
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitriansky kraj,Slovensko

Re: Hlucne podavaci cerpadlo nafty

Příspěvek od romancek888 »

Deivid píše:Taky slyším,když otočím klíčkem takové nasátí nafty z motorového prostoru.Ale někdy,když mám třeba plnou nádrž,tak to neudělá....
...mne ten zvuk bolo pocut aj pri nastartovanom motore,aj pri plnej nadrzi...teraz je uz klud...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“