Ventil N75

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Trnda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 12.08.2008 23:12
Bydliště: Moravská Třebová

Ventil N75

Příspěvek od Trnda »

Nazdarek panove, protoze mi auti uz nekolikrat spadlo do nouzaku, tak jsem zacal hledat pricinu. Na Vagu chyba "spodni regulacni mez nedosazena". Diky temto strankam uz jsem vyloucil zaneseny turbo i ventil ovladani natoceni lopatek. No a nejspis uz mi zbyva jen ventil N75. Mam moznost nejaky cas vyzkouset z Octavky, ale nevim jestli tam pujde? Oznaceni je stejny, lisi se jen koncovym pismenkem "130 906 627 A" misto meho "B".

Diky za kazdou radu

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: Ventil N75

Příspěvek od AmOc1982 »

no za pokus to stoji ja osobne bych to vyzkousel zkus to tam dat natoc motor a uvidis co to bude delat kdyz se vse bude tvarit normalne tak se zkus rozject momalu a pak rychle uvidis :wink:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Trnda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 12.08.2008 23:12
Bydliště: Moravská Třebová

Re: Ventil N75

Příspěvek od Trnda »

Jojo asi to tak dopadne, za pokus to stoji :wink: Ja jen jestli uz nekdo ty dva ventili mezi Octavkou a Golfem neprohazoval.

pepan191
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 19.01.2008 18:10
Bydliště: cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventil N75

Příspěvek od pepan191 »

funkčností je stejnej akorát že má jíny štekr na zapojení!
pepan

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventil N75

Příspěvek od jaykay »

Trnda píše:Nazdarek panove, protoze mi auti uz nekolikrat spadlo do nouzaku, tak jsem zacal hledat pricinu. Na Vagu chyba "spodni regulacni mez nedosazena". Diky temto strankam uz jsem vyloucil zaneseny turbo i ventil ovladani natoceni lopatek. No a nejspis uz mi zbyva jen ventil N75. Mam moznost nejaky cas vyzkouset z Octavky, ale nevim jestli tam pujde? Oznaceni je stejny, lisi se jen koncovym pismenkem "130 906 627 A" misto meho "B".

Diky za kazdou radu
Mas to nejake popletene ne? Ten tvuj N75 je ventil ovladani lopatek turbodmychadla, ktery si vyloucil. :D

Uživatelský avatar
vandal666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventil N75

Příspěvek od vandal666 »

nehučí ti vnútri kabíny nadmerne turbo? zvuk podobný vysávaču? :D ak áno, tak si skontroluj si hadicu pod pravym plastovym podblatnikom - je tam taky gumovy medzikus od intercoolera... ja som ho tiez mal prasknuty a v aute mi hucalo ako vysavac a turbo hadzalo do nudzaku-VAG ukazal ze spodna medza tlaku nebola dosiahnuta a problem samozrejme bol v tej hadici... u teba to nemusi byt ono, ale skontrolovat mozes

Trnda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 12.08.2008 23:12
Bydliště: Moravská Třebová

Re: Ventil N75

Příspěvek od Trnda »

jaykay píše:
Trnda píše:Nazdarek panove, protoze mi auti uz nekolikrat spadlo do nouzaku, tak jsem zacal hledat pricinu. Na Vagu chyba "spodni regulacni mez nedosazena". Diky temto strankam uz jsem vyloucil zaneseny turbo i ventil ovladani natoceni lopatek. No a nejspis uz mi zbyva jen ventil N75. Mam moznost nejaky cas vyzkouset z Octavky, ale nevim jestli tam pujde? Oznaceni je stejny, lisi se jen koncovym pismenkem "130 906 627 A" misto meho "B".

Diky za kazdou radu
Mas to nejake popletene ne? Ten tvuj N75 je ventil ovladani lopatek turbodmychadla, ktery si vyloucil. :D

Asi jsem se spatne vyjadril, zkontrolovano bylo turbo a ten malej hajzlik pod nim, co beha hore, dole a primo nastavuje geometrii lopatek. Pry byva taky dost casto zatuhly :wink:

Hadice jsou OK, ale presto diky!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“