Koupě-Bora

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od molczik »

nogis píše:Nemůžu si pomoct, ale stejně mi to přijde drahý. V téhle cenové relaci už je dost velký výběr. Záleží fakt na tom stavu.
Pokud to auto ale fakt zná (je z rodiny nebo od dobrého známého) a je v dobrém stavu tak to je nejlěpší asset. Takový auto bych s bazarovými kousky třeba vubec nesrovnával a rád bych si taky za něj připlatil.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od nogis »

V tomhle směru to každopádně dobrá koupě je, ale vysvětli to případnému kupci za dva roky. V tu chvíli bude mít už cenu jako každá jiná.
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od molczik »

nogis píše:V tomhle směru to každopádně dobrá koupě je, ale vysvětli to případnému kupci za dva roky. V tu chvíli bude mít už cenu jako každá jiná.
Pokud auto opět nezůstane v rodině, či v okruhu známejch.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
rag
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: MSK

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od rag »

Jestli víš od koho to bereš a víš jak jezdil,co tomu autu dával nebo nedával tak je to dobrá volba.Lepší než to kupovat někde v bazaru!!!
A jestli tam je muzika za nějaké prachy,tož to by mě jako moc teda neovlivnilo,co z muzikou když auto nepojede :D Ale doufám že to nebude tvůj případ.TAk hodně najetých km bez problému :lol:

Uživatelský avatar
Milla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Březolupy,okres UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Milla »

Já koupil tu samou Boru před měsícem,ta samá výbava,ten samý motor.Stav slušný,ale byl to dovoz a samozřejmě to ti pacholci dovozci stočily na tachu.Krom škrábance na pp blatníku stav gut.Ty rozvody rozhodně udělej,já je udělal,a taky žhaviče,dva byly v háji,jinak zatím vše ok.Dal sem za ni 165 tis.Pokud by byla ta tvá ve stavu jak píšeš,neváhal bych.Já sem spokojený...

Jonáš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.10.2008 11:45
Bydliště: Tišnov,Lomnička 48

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Jonáš »

Tak vám všem děkuju za vaše názory!Až bude doma tak sem hodím nějaký fotky atd zatím se mejte

Jonáš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.10.2008 11:45
Bydliště: Tišnov,Lomnička 48

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Jonáš »

A ješte jedna otázka.Jaká si myslíte,že je maximlaní cena toho auta???díky za odpovědi

Uživatelský avatar
rag
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: MSK

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od rag »

Jonáš píše:A ješte jedna otázka.Jaká si myslíte,že je maximlaní cena toho auta???díky za odpovědi
Podívej se na bazary,dej si tam do vyhledávače všechno co máš(rok,výbava) a ono ti to vyjede.přece :D ,Zkus taky mobile.de,nebo autoscout24.com :cowb:

Jonáš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.10.2008 11:45
Bydliště: Tišnov,Lomnička 48

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Jonáš »

Na to už sem se díval a je to vsechno kolem 190000kč ale sou tam i mnohem dražšší a to v tom ještě není započítanej dovoz atd tak si myslím,že sem na tom celkem dobře.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“