Koupě-Bora

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Jonáš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.10.2008 11:45
Bydliště: Tišnov,Lomnička 48

Koupě-Bora

Příspěvek od Jonáš »

Ahoj všichni,vím že je to pořád do kola ale zajímala by mě jedna věc.Mám možnost koupit Boru 1.9TDI-PD 85KW-kod motoru AJM.Auto je od známého a můj známý automechanik řekl,že je ve vynikajicím stavu.Rok výroby je Květen 2000,najeto 170000km,nové náplně a filtry,serviska,nově obuté 16ALU,nově obuté zimní,hudba v hodnotě 20000kč.Výbava je-Climatronic,4xel.okna,4xairbag,loketní opěrka vzadu i v předu,ESP,výškově nastavitelná sedadla,vyhřívaná sedadla+zrcátka atd.Myslíte si,že cena 180000kč je přiměřená??Díky za vaše odpovědi!

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Filip »

takhle to zní hezky,jen počítej,že za 10 tis,budeš dělat rozvody...

Jonáš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.10.2008 11:45
Bydliště: Tišnov,Lomnička 48

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Jonáš »

Říkal že ty rozvody ješte udělá a nebo že půjde dolů na ceně!!Každopádně to na 100 procent beru jen mě zajímalo jestli to není drahý

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Filip »

porovnej to s mobile.de a hnedle víš :wink:

Uživatelský avatar
AndyNawaro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od AndyNawaro »

Spis bych to porovnaval s Tipcars.cz protoze na mobile.de jsou ceny nekde jinde... tam by se mi libilo nakupovat :D
VW Бoрa TДи --- 81kW --- ЭГP OФФ

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od JayZee »

Mam uplne tu samu jak popisujes...este aj mesiac narodenia je stejny,akurat km bolo 145tis.A mas lepsiu vybavu o par veci....
Pred rokom som dal za moju 227tis....a za ten rok som nemal ziadny problem...
Takze ak poznas majitela a auto je v super stave,tak ako bolo moje...tak je ta cena dobra.
Daj spravit rozvody,neber zlavu....mneich robil kamarat v lete a nadaval u toho riadne...neni to ako passat,tu nemas pristup k tomu...takze nech Ti to radsej spravi kym Ti ju preda...
JaY

Uživatelský avatar
Lukynno
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 24.06.2008 18:41
Bydliště: Studanka
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Lukynno »

ja mam tu samou akorad 1999 rok a daval sem před 10měsici za ni 180000kč a sem spokojenej
8) Sice drobnosti zlobjej ale to je u všeho

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od nogis »

Kam chodíte na ty ceny? Loni jsem koupil Boru 96kW, 4/2003 v max. výbavě (xenony, velká navi, kůže, dřevo...) za 240tis. a dneska je to z mého pohledu neprodejný. :roll:
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od matasimek »

Do toho běž, je to super.
Dovoz z D taky není vždy perla...raději to co je a vidíš než pekně nafoceno na de a šrot
Ani němec se nezbaví dobreho auta
Já si myslel že nějak vydělám a nakonec jsem musel nakoupit díly za cca 25 tis.
Jsem totiž pečlivka, tak tam šly celé brzdy, tlumiče, rozvody, sada zimáků atd

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od JayZee »

nogis píše:Kam chodíte na ty ceny? Loni jsem koupil Boru 96kW, 4/2003 v max. výbavě (xenony, velká navi, kůže, dřevo...) za 240tis. a dneska je to z mého pohledu neprodejný. :roll:
Dobre,to je pekne...ale dovoz.
Ja mam k mojej fakturu na 750000KC a jasnu historiu vozidla a vymenene veci za posledny rok pred kupou za asi 50tis......a zatial bez jedneho problemu :D ....a dufam,ze to tak zostane...
Nemyslim tym,ze si kupil nieco horsie ako ja,vobec nie...xenony a pod. Ti zavidim,ale ked som sa rozhodoval ci risknem dovoz,kde ma moze x ludi odrbat...tak som radsej zvolil sice drahsiu ale istejsiu cestu...
JaY

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od nogis »

Kolem aut se pohybuju, takže jsem šel na jistotu. A to, že jsem plno věcí už vyměnil, s tím člověk musí počítat. Všechno to bylo spotřební zboží. Dovoz sice ano, ale ze salónu s jasnou minulostí. :wink: Na jaře jsem prodal Golfa (2000), chápu, není to Bora a neměl až takovou výbavu, ale nebylo až tak lehké ho prodat za 160. Neříkám, že je to špatný kup, to určitě ne, ale ohánět se třeba hudbou za 20tis :!: , to nemá význam. Měl jsem hudbu od Alpine a vím, za kolik šla do světa...
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Jonáš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.10.2008 11:45
Bydliště: Tišnov,Lomnička 48

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Jonáš »

Tak děkuju za vaše názory ale jeste by jich mohlo být více ne??? :D Zatím se mějte

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od molczik »

Jonáš píše:Ahoj všichni,vím že je to pořád do kola ale zajímala by mě jedna věc.Mám možnost koupit Boru 1.9TDI-PD 85KW-kod motoru AJM.Auto je od známého a můj známý automechanik řekl,že je ve vynikajicím stavu.Rok výroby je Květen 2000,najeto 170000km,nové náplně a filtry,serviska,nově obuté 16ALU,nově obuté zimní,hudba v hodnotě 20000kč.Výbava je-Climatronic,4xel.okna,4xairbag,loketní opěrka vzadu i v předu,ESP,výškově nastavitelná sedadla,vyhřívaná sedadla+zrcátka atd.Myslíte si,že cena 180000kč je přiměřená??Díky za vaše odpovědi!
Jestli je to auto od známého, kterému věříš, tak jí vem. Ale ty rozvody si udělej radši sám a ať ti o to ještě trochu sleví. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od nogis »

Nemůžu si pomoct, ale stejně mi to přijde drahý. V téhle cenové relaci už je dost velký výběr. Záleží fakt na tom stavu.
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Jonáš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.10.2008 11:45
Bydliště: Tišnov,Lomnička 48

Re: Koupě-Bora

Příspěvek od Jonáš »

Stav je podle automechanika perfektní.A ta cena se mi zda přiměřená jen sem se chtěl zeptat na váš názor.Ale díky za každý příspěvěk.PS:V uterý už bude doma!!Zatím se mějte

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“