může se zablokovat imobilizér??

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

může se zablokovat imobilizér??

Příspěvek od zdenda.88 »

ahoj kluci, teďka mi auto 20 dnů stálo na PČR a nikdo s ním nejezdil, takže když jsem pak po 20 dnech k autu přišel, tak už mělo orezlé brzdy atd.. motor chytl na první otočení, ale měl takovej divnej zvuk, pak jsem to trochu zajel a zvuk byl už zase normální, pak jsem přijel domů, chcípl jsem auto jdu domů, po chvilce k autu, startuju motor točil ale auto vůbec nechytlo, snad 15x jsem to zkoušel a furt nic, na budíkách žádná kontrolka nesvítila, pak jsem otevřel okno páč už mi z toho bylo horko, tak jsem si říkal, tak to zkusím naposlet nastartovat, tak startuju chytlo to a od té doby už v pohodě.. je možný že se ten imobilizér mohl zablokovat nebo co s tím? to auto 20 dnů stálo, můžete to být v nějaké souvislosti?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: může se zablokovat imobilizér??

Příspěvek od Tomm »

vwgangsta píše:ahoj kluci, teďka mi auto 20 dnů stálo na PČR a nikdo s ním nejezdil, takže když jsem pak po 20 dnech k autu přišel, tak už mělo orezlé brzdy atd.. motor chytl na první otočení, ale měl takovej divnej zvuk, pak jsem to trochu zajel a zvuk byl už zase normální, pak jsem přijel domů, chcípl jsem auto jdu domů, po chvilce k autu, startuju motor točil ale auto vůbec nechytlo, snad 15x jsem to zkoušel a furt nic, na budíkách žádná kontrolka nesvítila, pak jsem otevřel okno páč už mi z toho bylo horko, tak jsem si říkal, tak to zkusím naposlet nastartovat, tak startuju chytlo to a od té doby už v pohodě.. je možný že se ten imobilizér mohl zablokovat nebo co s tím? to auto 20 dnů stálo, můžete to být v nějaké souvislosti?
Immo to asi nebylo, to by se ti rozsvitil symbol klicku na budikach. Zkus precist vagem pamet zavad...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: může se zablokovat imobilizér??

Příspěvek od zdenda.88 »

se mi to stalo jen jednou jak mi to vrátili, od té doby auto startuje normálně hned na poprvé

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“